Jak to všechno začalo

22. listopadu 2016 v 2:58 |  Články o životě a jak to vidím já
Vše začalo již za hluboké totality, to jsem ještě ale nemohla vědět ani já, ani nikdo z mého okolí, co vše se bude postupem času odehrávat a co vše jako holka ve špatném a nechtěném těle zažiji. Je to příběh někdy úsměvný, někdy smutný, někdy bolestivý, ale snad se šťastným koncem..

Píše se rok 1960. Na pískovišti si hraje asi tříletý klučina. Má kudrnaté blond vlásky, v ruce drží plastové autíčko a ještě vůbec netuší jak komplikovaný a také plný strachu, bolesti, stresu, přetvářky a emocí bude jeho život. Netuší, že ho vychovávají náhradní rodiče, kteří si ho odvezli z kojeneckého ústavu v jeho 6 měsících. Netuší že nikdy nepozná své biologické rodiče ani své sourozence, neví nic o tom, že žena která ho porodila jej nechtěla a proto skončil v kojeňáku mezi ostatními plačícími miminky, která také neměla to štěstí, aby vyrůstala u svých biologických rodičů a byla pro ně potěšením a ne přítěží. Život občas bývá i krutý.

Uběhlo několik let a máme tady rok 1967. Klučina už má 10 let a uvědomuje si stále víc, že s ním není něco v pořádku a má v hlavičce zmatek Není jako ostatní kluci. Táhne ho to za děvčaty, chce jim být nablízku a rozumí si s nimi více než se svými vrstevníky. Cítí touhu se stejně jako ony oblékat a nejen ve svých snech si představuje, že není klukem, ale děvčetem. Jeho hlavička to nedokáže pochopit, má tam zmatek a neví co se sním děje....tak tady to všechno začalo.
 


Komentáře

1 Lenka Lenka | 30. ledna 2017 v 20:24

Tady opravdu není co závidět. Pohnutý osud.

2 Lea Lea | 4. února 2017 v 3:13

Tak to opravdu :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama