Skvělé myšlenky z blogu Andrejky

27. listopadu 2016 v 13:16 |  Názory druhých
Než jsem začala psát svůj vlastní blog, pročítala jsem také blogy jiných TS osůbek, které se také rozhodly změnit svůj život a jsou již na této pouti dále nežli já a zjistila jsem, že mnoho myšlenek a názorů je totožných s mými, navíc to holky velice hezky napsaly, takže bych zde ráda něco málo použila.
Níže uvedené texty jsou z blogu Andrejky.


O nás, o lidech co se nějak narodili ve špatném těle, v určitém smyslu téměř nikdo nic neví. Běžný člověk uvidí tak možná PraguePride a nebo krátký šot ve zprávách o jakýchsi problémech nějaké menšiny. Když je čtivější přečte si bulvár a když je čtivý víc, možná nějaký blog. No a výsledek je ten, že z toho si složí nějaký obraz, kdo je to TS osoba.


TS lidé jsou normální obyčejní lidé, co žijí život jako každý, pracují někdy v Tescu u pokladny, někdy v továrně, nebo kdekoliv jinde, mají běžné starosti a bolesti obyčejných lidí. Jen jim život naložil něco navíc,co ty nebudeš muset nikdy řešit, protože máš štěstí. Musí totiž navíc vyřešit,že jejich duše a tělo jsou rozdílné od narození a nemohou od toho nikam utéci. Buď rád, že ti tuto přídavnou bolest nikdo nenaložil a můžeš se soustředit "jen" na zbytek života. My v sobě musíme ještě najít i sílu nějak to napravit, kromě ostatních věcí jako mít práci a zvládnout ji,výchovy dětí,zabezpečení střechy nad hlavou …a prostě všech možných starostí co máš i ty. No, a o tomto malém, ale těžkém střípku života píšeme blogy, aby věděli i jiní lidé co mají podobný úděl, jak to ustát a co jim pomůže a kde nedělat chyby.
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama