HRT začala....a čas běží

8. prosince 2016 v 17:07 |  Články o životě a jak to vidím já
Už jsem minule popisovala svou radost, když jsem letos na jaře v ruce držela svůj první recept na Estrimax a pelášila na matriku zažádat o změnu jména. Tu naši radost, to naše nadšení málokdo z běžných lidí pochopí. Neví, že se nám plní naše sny. Je pro ně obtížné vžít se do naší situace a porozumět tomu co prožíváme. My jsme se rozhodly změnit svůj život a toto jsou velké krůčky na naší nelehké cestě…cestě za štěstím, cestě za svým pravým já.

Jak se cítíme když dáváme do úst naši první tabletku Estrimaxu? Jak se cítíme u první tabletky Androcuru nebo Verospironu? Není lehké popsat ty pocity, naše tělo dostává první dávku ženských hormonů a také snižujeme hladinu testosteronu. Pro mnohé z nás je to nezapomenutelná chvíle a každá to prožíváme trošičku jinak, ale je pravda, že to je určitý mezník v naší cestě za vytouženým cílem. Sice jsme se cítily být ženami, ale hladiny hormonů tomu neodpovídaly. Teď se to začíná měnit.

Já jsem, vzhledem ke svému věku, zůstala nohama na zemi a moc jsem toho od těch hormonů neočekávala. Jaká ale byla má radost, když jsem po pár týdnech zaznamenala určité fyzické i psychické změny. A po 6 měsících už byly ty změny opravdu viditelné.
Fyzické změny. Zmenšil se mi trochu penis i varlata, malinko mi zjemnili chloupky, tuk se nepatrně usazuje na jiných místech než doposud, mám pocit že i pleť je o drobet lepší, ale hlavně se zvětšily prsa. No sláva, určitě to kapánek zvedne mé sebevědomí a já se budu cítit lépe. Možná i upustím od myšlenek na plastickou operaci prsou.
A psychické změny? Více emocí, odlišné pocity, jiný pohled na dění kolem a věci které mě obklopují. Slzičkuju více než dříve (ale jsou to slzičky štěstí), vše prožívám intenzivněji, ale hlavně jsem moc a moc v pohodě, dobře naladěná, usměvavá a mám větší radost ze života než dříve.

Také pozoruji určité změny v chování, vytratily se znaky mužského jednání a jejich způsoby myšlení. Čím dál tím více si připadám jako žena (tedy také často jako 20-letá rozpustilá rošťanda) a hodně si to všechno užívám. Někdy mám pocit jako kdybych chtěla dohnat všechny ty ztracené roky co jsem nemohla být sama sebou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama