Je krásné být zamilovaná

20. prosince 2016 v 10:24 |  Články o životě a jak to vidím já
Současnost.
Jsem zamilovaná. Zdánlivě obyčejná dvě slůvka, ale pro mě znamenají velice mnoho. Jsem poprvé zamilovaná jako žena a to tak velice, že mne samotnou to pořádně překvapilo. Něco takového jsem už nečekala a vlastně ani nedoufala, že mě něco tak krásného v mém novém životě ještě potká. Ale stalo se a proto již několik měsíců zažívám to nejkrásnější období svého života.

Vrátím se o nějakou dobu zpět.
Můj život se pomalu začal měnit k lepšímu už od doby, kdy jsem se rozhodla opustit svou ulitu a dát světu najevo kým jsem, kým se opravdu cítím být a kým chci po zbytek života být. Tedy víceméně coming out to vše odstartoval. A postupem času se vše dále zlepšovalo, ale hlavně má duševní pohoda. Začala jsem jinak vnímat svět, jinak jsem vnímala své okolí a osůbky kolem mne, začaly se měnit mé pocity a také jsem se postupně měnila i já, mé chování a mé emoce. Krásný duševní stav…byla jsem usměvavá, veselá, dobře naladěná, měla jsem radost ze života i z drobností jenž nám přináší.

Něco tomu ale stále scházelo. Láska, někoho z celého srdce milovat. Ano, měla jsem sice dost přátel které mám ráda a i oni mají rádi mě, ale to není ono. Dobří přátelé jsou moc důležití, to ano, ale nerozbuší vám srdíčko a nemyslíte na ně celičký den. Ale, jak již jsem psala na začátku, nedoufala jsem že bych se mohla ještě tak šíleně zamilovat. Koukala jsem se na romantické filmy, abych viděla lidské příběhy a lásku alespoň na obrazovce, abych mohla prožívat s protagonisty jejich vztah, radost, štěstí a všechny ty emoce. No jasně že jsem měla velkou spotřebu papírových kapesníčků, slziček bylo vždy hodně. Když jsem viděla nějakou zamilovanou dvojici jak se drží za tlapky, objímají a líbají, tak jsem jim to sice přála, ale v koutku duše i záviděla.

A pak, jednoho dne se to stalo…napsala jsem mejlík své bývalé přítelkyni se kterou jsem v minulosti měla hezký vztah (ještě jako muž) a ten odstartoval vše to, co pak následovalo…spousta další korespondence, vysvětlování, otevření svého nitra a nakonec setkání které již naznačilo co bude následovat. Když jsme se sešly potřetí, byla jsem už nadobro ztracená a zmiňovaná osůbka mi zabrala celé srdíčko. Mám radost ze života, mám radost z každého nového dne, někdy si tančím a někdy pláču štěstím.

Je krásné mít nový život, je krásné být konečně sama sebou, je krásné být zamilovaná!
 


Komentáře

1 Miriam Miriam | Web | 26. prosince 2016 v 20:39 | Reagovat

Moc mě těší, že další člověk našel lásku! :-) Přeju Ti hodně štěstí!

2 Niki Niki | 1. ledna 2017 v 19:47 | Reagovat

Moc ti děkuji...četla jsem některé tvé články, vím že jsi osůbka která je přející a chce aby bylo na světě více pohody a lásky, pa

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama