Kosmetika - něco málo úvodem

21. prosince 2016 v 7:39 |  Kosmetická poradna
Všechny už víme, že na trhu je nepřeberné množství všelijakých přípravků - krémy, odličovače, řasenky, oční stíny, make-upy, tužky na oči, atd., atd., a není jednoduché se v tom orientovat.

Já sice nemám mnohaleté zkušenosti, jsou to pouze dva roky kdy jsem začala s líčením a přičichla více k módnímu a kosmetickému průmyslu, ale i tak už jsem zjistila jak velké rozdíly jsou mezi jednotlivými přípravky v daných kategoriích, o cenách nemluvě. A to jsem ještě nazlobená (přímo nasraná), když vidím že holka např. v Anglii si stejnou věc koupí o 30% levněji a přitom má třeba 5x větší příjem…a to nemluvím o větší nabídce…ach jóó. Tedy jak jsem již naznačila, rozdíly jsou nejen v cenách (propastné), ale i v kvalitě výrobků ve stejné cenové hladině. Někde jsem zažila velké zklamání, někdy jsem velice spokojená.

První článek kde se podělím o své zkušenosti chystám na leden, ale budu ráda, pokud některá přispějete svými názory, zkušenostmi a radami v této oblasti. A ač je název rubriky pro články "kosmetická poradna", určitě nebudou na škodu i informace o odívání (například - kde seženeme botičky větších velikostí, které značky punčošek jsou v dobré kvalitě za přijatelnou cenu, které značky oblečení preferujete, kde rády nakupujete, apod.)

Zkušenosti, názory a rady jsou vítány od všech žen a dívek, tedy nejen od transgender komunity.
 


Komentáře

1 Baleine Baleine | Web | 31. ledna 2017 v 11:31 | Reagovat

S těmi rozdílnými cenami máš pravdu. Je to tak i v Německu. Jednou za čas tam vždy jezdíme nakupovat, jsme z Plzně, takže to máme asi stejně daleko, jako někam do Prahy. Kosmetiku si kupuju už jen tam. I když je trochu nevýhoda, že občas mi pak na popiscích chybí české etikety, protože německy moc neumím :D

2 Niki Niki | 31. ledna 2017 v 12:57 | Reagovat

Tak to ti trochu závidím (myšleno v dobrém), že můžeš s přítelem jezdit na nákupy za hranice. Tady u nás to občas trochu pokulhává jak s kvalitou, tak i s těmi cenami a nabídkou. A to myslím všeobecně, nejde jen o kosmetiku. O_O

Pa, Niki

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama