Trochu žena, trochu muž – pobyt v nemocnici

9. prosince 2016 v 18:20 |  Úvahy
A jejda, co čert nechtěl, musela jsem jít na pár dní do nemocnice.

Já doktory teda moc nemusím a ležet v nemocnici je pro mě noční můra, takže i normálně bych byla dost vyplašená a nervózní. Jenže byl tady další problém. Kam mě vůbec dají, na jaký pokoj? V občance mám bohužel pořád napsáno M - takže oficiálně mě asi na ženský pokoj nemohou dát a na mužský se mi pranic nechtělo, navíc mužští pacienti by asi také ze mne neměli velkou radost. Co jsem zač by zjistili velmi brzy a nevím jak by reagovali. Říkala jsem si, že by bylo nejlepší mít samostatný pokoj, ale vzhledem k přeplněnosti nemocnic jsem v to moc nedoufala.

Naštěstí ale vše dopadlo dobře, opravdu mi přidělili pokoj kde jsem ležela úplně sama. Můj lékař, ke kterému jsem šla na zákrok, věděl jak to se mnou vypadá, že jsem v procesu změny pohlaví a pravděpodobně dopředu informoval ostatní lékaře a sestry, protože všichni mě oslovovali v ženském rodě a chovali se ke mně jako k ženě a byli i dost milí (kromě uklízečky). Dokonce jsem se i trochu pobavila, když za mnou přišla sestřička a nesměle se mě ptala, má li mi donést bažanta nebo mísu (8 hodin po zákroku jsem nemohla z postele). Ze smíchem jsem jí odpověděla, že bažanta, jelikož genitálie jsou bohužel stále mužské.
Zákrok, na který jsem šla, se nakonec moc nepovedl, ale za chování a perfektní přístup jsem tam všem byla dost vděčná, hnedle se ten pobyt v nemocnici lépe snášel.

A ještě něco. Nedávno jsme s mou přítelkyní probíraly téma krytý bazén a došly jsme k závěru, že mám bohužel smůlu. Rozvíjely jsme různé teorie, ale žádná z nich nebyla pro mě přijatelná, takže koupání určitě nebude. Do dámských šaten nemohu, do pánských víceméně také ne (prsa už jsou dost velká, navíc jsem se v létě opalovala s horním dílem plavek) a navíc mezi muže se mi už vůbec nechce, necítím se tam ve své kůži.

Tím jsem jen chtěla naznačit, že se někdy dostáváme do situací, které jsme neočekávaly a o kterých ani neuvažujeme dokud nenastanou a nezaskočí nás.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama