Článek od Nikoly - kotěte

1. dubna 2017 v 19:28 | Nikola - kotě |  Názory druhých


Napsala jsem, že článek o penisech si můžete přečíst na blogu Nikoly (kotěte), ale Nikola blog bohužel smazala. Takže abyste byly (byli) v obraze je tady jeho přesné znění.Hrozně mě trápí tamto, nemůžu se na tamto podívat, pořád tamto stahuju, schovávám, nemůžu s tamtím ani čůrat, nemůžu s tamtím fungovat, chci se zabít protože tamto. Ne tohle není vtip, takhle některé trans osoby mluví. Milé dámy a slečny… Tamto je čurák, falus, dick, penis, lofas, kláda a v mém případě chcíplotina co má ve ztopoření (které dosáhnu jen při obětování jednorožce) asi deset čísel, jsem asi jediná která by neměla svému penisu říkat penis, protože to prostě jako čurák moc nevypadá (jo asi nebudu moct na srs, who cares). A vy ostatní, neděste se, každá transka není tak mrdnutá aby psala o svém penisu jak jí tíží a nemůže s tím žít, ale je tady určité procento a ne zrovna malé, jež tyto výplody (jistě že výmysly a kecy) serou všude a všem. Jsem asi… nebo určitě jedna z těch nejmladších, takže se mi můj mikrodick nelepil k prdeli rozhodně tak dlouho jako většině z trans žen, to já bych ještě jakž takž mohla říkat, jak mě to sere a nechci to, protože jsem si na něj ještě nemohla "zvyknout". Kdo má iq alespoň lehce nadprůměrné, nemůže, prostě to nejde říct, že mu vadí jeho genitál který mu dopřává orgasmus (mi například ne), dokázal zplodit děcko (bohužel mně se ani nepostaví a byla jsem neplodná).
Nehrejte tady divadlo, až ,mi tohle řekne transka co si neprošla pubertou a nebo jen částečně, takže má kokůtka jako já, tak řeknu "hele okay, tady je možné, že ti to kurva moc moc vadí". Ale u transek které s tím kokotem přivedli na svět parchanta… Prostě ne. Proč se vlastně nasírám? Protože kurva tohle cpete cishetové (lidi co nejsou transky a mrdají opačné polaví, prostě většinová populace) společnosti, model nějaké vykurvené transbuzny která touží jen po vykuchaní ze spoda. Pořád jen SRS. Omg je cool mít kachnu jo to jo, nicméně to snad není hlavní důvod přeměny, co třeba zdraví, nebo zbytek těla, jasně teď mě někdo bude hejtovat, ale snažíte se vypadat jako ženské, že ano? No a máme tu takový ten otřepaný model ženství "žena má prsa, prdel a hlavně prosím pěkně, ženský víko, prostě female dekl popelnice neboli ksicht". Tuhle story o nenávisti vlastního dicka Vám věřím asi jako tu story o tom jak jste ve třech letech kradly šatičky, hrály si panama a už ve třech letech vás sral asi jedno centimetrový výčnělek mezi nohama. Víte… to, že vám tyhle kecy žere cis kámoška u kafíčka ještě neznamená, že vám to žere Fifka a Weiss, oni jen potřebují neprůstřelné podklady, když si náhodou změníte názor a po roce na hormonech si budete stěžovat, že chcete bejt zase chlap, jenže se vám nepostaví kar. Fifka se vám vysměje do ksichtu, bouchne vám na stůl váš sexuální životopis a v něm bude psáno…
Od tří let chci být holčička, hrozně moc mě trápí můj pipík, nenávidím ho. To že mi je skoro padesát, šedesát a měla jsem celej život sex a děcka bylo jenom proto, že jsem chtěla být normální.
Vidíte jak je tohle absurdní? No jo že jo. Tak buďte té lásky, přiznejte si holej fakt, že máte čuráka. Je to jen kus zkurveného masa, nijak vás to nedefinuje. Nejste s tím méně nebo více žena, než kdejaká jiná, necpěte tohle ostatním lidem a nedělejte z trans lidí jež prostě umí pojmenovat svůj genitál tranďáky, autgogynefilní fetišáky a hovada.
 


Aktuální články

Reklama