Co mám na srdci - pokračování

23. dubna 2017 v 18:23 |  Články o životě a jak to vidím já


Ještě jsem chtěla zmínit dvě věci které mám na srdíčku, ty jsem tam minule už nepsala, aby nebyl článek moc dlouhý.

Když jsem pod článkem "Jak přežít Velikonoce" zveřejnila své fotografie, byl v tom i určitý záměr. Jednak jsem chtěla ukázat, že i taková "vykopávka" jako já, může vypadat jakž takž k světu…dále jsem chtěla, aby osůbky, co čtou mé články, věděly jak vypadám a viděly kdo je píše (neschovávám se za anonymitu) a ještě jsem tím chtěla naznačit, že výraz "vyoutovat se", čehož se ty mladší hrozně děsí, mě opravdu nemusí zajímat.

Kdybych se do přeměny pustila třeba v 23letech, tak bych se na to možná dívala jinýma očičkama, možná také ne, těžko odhadnout…ale já budu broučkové za necelé dva měsíce slavit kulaté 60 narozeniny, tak hodně věcí vnímám jinak, prožívám je jinak a chovám se jinak. Tedy, co se týče toho chování, dle všech předpokladů bych se měla chovat a oblékat jako seriózní žena, ale to já ne. To jsem celá já! Jsem přece v nádherné pubertě, cítím se na 30 (někdy i méně), podle toho se oblékám a chovám, a velice si to všechno užívám. A někdy i ráda provokuju, holt jsem pěkná potvora.

Tento víkend jsem byla sama, bez Věrky, tak jsem si říkala že zajdu nakoupit a při té příležitosti se podívám co budou hrát v kině, že bychom si spolu na něco zašly, protože už jsme v kině dlouho nebyly. A jak jsem se vrátila domů, tak jsem ji poslala mejlík tohoto znění:
Ahoj koťátko, teď jsem se vrátila z Billy, ale zašla jsem se podívat i do kina Luna a zeptat se, zdali tam nemají program na příští měsíc a pak jsem prošla celý kinem, abych se podívala jak to tam teď vypadá. Lidí, teenagerů a dětí tam bylo hojně a myslím si, že jsem tam pro všechny byla velká atrakce. A to jsem si myslela, že už mě tady v Zábřehu a Vyškovicích všichni znají. Ale asi ne, někteří jen z doslechu, tak jsou pak rádi, že mě uvidí na vlastní oči. U všech všudy mohu já za to, že chodím v nápadnějším outfitu než všichni okolo?? A to jsem se ještě dopoledne sprchovala a jak mi ty vlásky uschly, tak jsem je dnes měla krásně zvlněné.

No a Věrka mi za chvíli odepsala: Broučku a kromě toho, že na tebe všichni zírali, zjistila si např.co se hraje v kině a na co bychom si mohly spolu zajít?

No a tak to se mnou je. V tom článku "Jak přežít Velikonoce", jsem si dělala srandičky i z rad Terezy…snad jste to pochopily(i). Kdybych jen já poslechla rady Terezy (Tores Gorgeous), která nabádá nás nesmělé a nezkušené, abychom se neoblékaly výstředně, neupoutávaly na sebe pozornost a oblékaly se co možná nejvíce nenápadně. Ach jó, ach jó…

Já si uvědomuju, že se někdy nechovám a neoblékám úměrně mému věku…ale…no a co. Je na to nějaký předpis či zákon? Já se cítím, jak se cítím a chci mít ze života radost a být šťastná a ne se ohlížet na to, kdo si co myslí a kdo co říká. Já bych proti většině lidí také mohla mít nějaké výhrady…toho by se našlo.


Další věc je komentář Radky. Jako asi každá holka mám ráda lichotky a komplimenty, takže mě komentář od Rádi potěšil, ale také tam napsala, že se jde schovat pod deku, čímž asi chtěla naznačit, že se svým vzhledem není moc spokojena. Tak jsem chtěla Rádi říci, že my starší holky nikdy nebudeme dokonalé, nikdy nebudeme královny krásy, ale není třeba abychom trpěly nějakými komplexy. Pokud budeme chtít a trochu se o to snažit (i HRT by měla pomoci), tak před SRS již bychom měly být se svým vzhledem a projevem (vzhledem k věku) celkem spokojeny všechny. Ty jsi na začátku, nebereš hormony a už jsi na tom poměrně dobře. Dívaly jsme se s Věrkou na tu fotku z plesu a obě jsme se shodly, že to není špatné.
Málokterá z nás je na úplném začátku za hvězdu (a to se týká i těch mladších než jsme my) a stojí to dost úsilí, dost peněz a někdy i dost bolesti, vypadat obstojně, dobře, až hodně dobře.

Já tak před dvěma roky mluvila ještě v mužském rodě, vlasy jsem měla na ježka, neuměla jsem se dobře nalíčit, víceméně žádná prsa, oblečení uni (o chození v sukni se mi mohlo jen zdát)…jako žena jsem nevypadala ani náhodou, to možná jako gay či mimozemšťan.

Lucka v komentáři napsala: "holky sluší vám to všem, každá jsme jiná a to je prýma" No a tak to je.

Pa zlatíčka,
Niki

 


Komentáře

1 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 19:27 | Reagovat

ano správně, ta sukýnka vzhledem ke tvému věku, ono je 26 a 60 prostě rozdíl.
ale víš co, no a, zazpíváš si k tomu Ve stínu kapradiny a hotovo, hlavně když jsi spokojená, o to jde.

a neříkej že budíš až takovou pozornost, nevěřím ;-)  :-) / ježíš, já vlastně netuším v čem jsi do toho kina šla,ne neříkej/  

a že jsme každá jiná, super, jedna kulatější jedna štíhlá, jedna mladší druhá už méně mladá, jedna blond a druhá černooká,jedna nenápadná a druhou nepřehlédneš, jedna malá a druhá ještě menší, no prostě vybere si každý chlap, jojo vím vím i každá žena :-D :-)

2 Niki Niki | 23. dubna 2017 v 19:39 | Reagovat

[1]: No jo, přiznávám se bez mučení...to já ne, to ta puberta, potvora jedna. :-)

A v čem jsem byla v kině? Je dobře, že to nechceš vědět, ale přehlédnout jsem se nedala. :-D

Luci, opravdu jsem spokojená a to je to hlavní, to máš pravdu. :-)

3 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 20:26 | Reagovat

Tu sukni jsem už okomentovala v minulých komentářích, tak se k tomu vracet nebudu.

Důležité je pro nás to aby jsme se cítily co nejlépe a když tě to baví provokovat a být středem pozornosti a líbí se ti to, tak proč ne.

A co  je to kino? tam jsem ještě nebyla v tomhle životě. :-D

4 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 20:36 | Reagovat

[3]: já o tom taky vím jen z doslechu, já tam i v tom minulém byla někdy v začátku :-D myslím to, noo jak se tomu říká, joo kino. :-D

já o tom být středem pozornosti až tak po lopatě psát nechtěla ;-)
ale tak, některá radši takhle a jiná onakhle :-)
ale je fakt že taky šedá myška nejsem.
tedy ne že bych provokovala, to zase ne. ;-)

5 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 20:45 | Reagovat

[4]:Stejně mám pocit, že i kdyby jsme byly ještě šedivější než šedá myš, stejně pozornosti neunikneme, takže je to vlastně fuk :-D

6 Niki Niki | 23. dubna 2017 v 20:49 | Reagovat

[3]: Jo, pamatuju, na tu sukni si říkala, že je moc dlouhá a chtěla by zkrátit. :-D

[3]: [4]: Holky, kino, to je taková větší budova s několika vchody a východy. V určitou hodinu se tam nahrne kupa lidí, jsou tam na sedadlech namačkaní jako sardinky a za 2 hoďky se zase hrnou ven. Všichni něco chroupou a popíjejí, nekteří se chichotají a někteří tam i usnou. A vypláznou za to 120kč jen to hvízdne. :-)

7 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 20:51 | Reagovat

něco tu připomenu, není to na tebe Niki,
já to dřív občas psávala a opakování je....,
čtou to tu určitě i jiné.

On je rozdíl obléci se trošku sexy žensky a při tom vkusně, a obléci se jako trandák.
ten vkus je často kapku někde jinde, splácat vše maxi sexy ženské a dát to na sebe, z nikoho ženu neudělá, jen exota.
někdy je méně více.
vypadat jako TS prostitutka není krok správným směrem, potom se občas některé diví že si na ně lidi ukazují prstem a neví co dělají špatně. ;-)
takže, vzít do ruky časopis o modě, kouknout kolem sebe,  a vzít si z toho ten zdravý průměr.
není to tak těžké. ;-)

8 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 20:55 | Reagovat

[6]: takže taková restaurace joo O_O, to tam ten oběd není zase tak drahý 120kč :-|

asi tam vaří dobře když mají tak narváno :-D  :-D

9 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 21:00 | Reagovat

[6]:Že by ti potom byly vidět i mandle spodem jo. :-D  :-D

10 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 21:03 | Reagovat

Chápu.. To bylo na mně, jenže jsem neměla na mysli oblečení, nebo jeho kombinace, ale některé detaily, které při sebeukázkovějším oblékání a chování prostě nezamaskujeme :-(

11 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 21:05 | Reagovat

[8]: Za 120 to sice není drahé, ale já raději jím za světla :-)

12 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 21:11 | Reagovat

[7]:Třeba já mám bohužel ruce jak lopaty :-)

13 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 21:16 | Reagovat

[10]: ale néé ty trdlo, to nebylo vůbec na tebe.
blogy čte spousta TS holek, že nepíší komentáře neznamená že to nečtou, především ty co se teprve rozhodují, nebo jsou v úplném začátku ;-)

[10]: jinak, já říkám.
Každá by se měla oblékat podle toho na co má a podle toho jak momentálně vypadá.
hlavě to nepřehánět s ´´ženskostí´´

jsou věci Zuzko, které prostě neovlivníme i když chceme ;-) tak se tím tolik netrap, všechno chce svůj čas. ;-)  :-)

14 Niki Niki | 23. dubna 2017 v 21:18 | Reagovat

[7]:  V poho, nevztahuju to na sebe a vím, že máš pravdu.
A neboj, jako TS prostitutka určitě nevypadám, to by mě Věrka hnala. Jen by mohl být určitý nepoměr mezi věkem a stylem odívání, ale to je věc názoru a já jsem si to v hlavě už vyřešila a jsem v klidu.

Navíc, bohužel, nemám to štěstí mít třeba tak pěknou postavu jako máš ty. Boty č.44, výška 181, postava mužského tvaru, celý život spousta testosteronu...to je pak obtížnější něco vhodně vymýšlet a shánět boty či oděv. :-(

Jsem prostě jiná než průměrné holky, s davem určitě nesplynu, úplně žensky nebudu vypadat nikdy...ale už jsem si zvykla a nestydím se za sebe ani náhodou. Kolem sebe vidím desítky daleko hůře vypadajících cis žen, to já bych mohla ohrnovat nos nad nimi.

15 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 21:18 | Reagovat

[11]: však Niki nikde nepíše že tam není světlo, vona je tam tma joo O_O oni neplatí elektriku O_O  :-?  8-)  8-O

16 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 21:22 | Reagovat

[15]:No tenkrát ve středověku nebo kdy to bylo, tak normálně zhasli

17 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 21:24 | Reagovat

[13]:Já se tím netrápím, protože s tím stejně nic neudělám a podle názoru sestry se oblékám přiměřeně žensky s ohledem na svůj věk :-P

18 Niki Niki | 23. dubna 2017 v 21:24 | Reagovat

Jo a jak píše Zuzka, velké mužské ruce. Bohužel, jsou věci s kterými nic neuděláme, kdybychom se posr... :-(

19 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 21:25 | Reagovat

[15]: Nakonec pokud se nebudeš bát takhle večer strašidel, mohu ti poslat fotku :-D

20 Niki Niki | 23. dubna 2017 v 21:27 | Reagovat

[15]:  Oni asi platí elektriku jen částečně, protože tam občas rozsvítí a pak zase zhasnou a lidi si nevidí do huby, popcorn lítá po podlaze...no kdo tam má potom ten bordel uklízet? O_O

21 Vlaďka Vlaďka | 23. dubna 2017 v 21:29 | Reagovat

A to by mě, Niki, zase zajímalo, co jsi měla na sobě. ;-)

22 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 21:31 | Reagovat

[21]: Já se přidám, alespoň uvidím co teď frčí :-)

23 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 21:33 | Reagovat

[14]: tak komentář číslo 13 je i pro tebe.
jsou věci co neovlivníme holky ;-)

já si jako spousta z nás taky nemyslím že vypadám zase až tak dobře, mohlo by to být lepší, to určitě.
ale joo, určitě i horší, to bez debat.  

to asi jen pár mladých je tak namyšlených jak ony vypadají suprově / při tom to taky není vždy tak úplně pravda/ ;-)

24 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 21:34 | Reagovat

[16]: nojoo, to jim došli pochodně a svíčky, dnes je to určitě už jiné 8-O

25 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 21:36 | Reagovat

[19]: tak pošli, budu ráda :-)

26 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 21:38 | Reagovat

[20]: ježííš a co chceš za 120kč, kaviár se sluhou a halogenem :D

27 Niki Niki | 23. dubna 2017 v 21:41 | Reagovat

[21]:

[22]: Škoda že tam nebyla Věrka, aby mě vyfotila...ale když se podíváte na 1 nebo 2 fotku v článku "Jak přežít Velikonoce", tak tam byly jen 2 změny.
Místo těch bílých punčocháčů jsem měla slušivé zimní vínové - o něco tmavší než ta bunda.
A neměla jsem paruku, ale takovou pěknou pletenou vínovou kšiltovku s našitými knoflíčky. Vypadá moc pěkně, ale je to dost nápadné... no a v kombinaci s tím co jsem měla na sobě (jediná v sukni) a s tou mou postavou.....

28 Vlaďka Vlaďka | 23. dubna 2017 v 21:49 | Reagovat

[27]: Já bych v sukni ještě zmrzla, vidím to až na květen, možná červen, záleží, jak bude.

29 Niki Niki | 23. dubna 2017 v 21:54 | Reagovat

[28]: Kdybych měla tenké punčošky, tak bych opravdu klepala kosu, ale naštěstí ty zimní jsou opravdu teplé...jo a mě hřeje mládí :-)

30 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 21:56 | Reagovat

[28]: já už letos sukni tahala, ale zase tu mrzne a sněží, tak jsou sukně zase odložené.

[27]: mimochodem Niki, mám tři tak dlouhé sukně jako máš ty, to né že né. ale tak na léto místo šortek. ;-)

31 Niki Niki | 23. dubna 2017 v 22:04 | Reagovat

[30]: No podívejme, už tady máme přiznání...3 kraťoučké sukýnky :-)

No, jedny džínové šortečky mám Lucko také...ale ty bych si vzala ven jen po pečlivém zvážení a trojitému souhlasu Věrky. :-D

32 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 22:06 | Reagovat

[28]:Jj. Také už jsem jí vytáhla když bylo hezky a zase hezky uklidila. :-)  :-)

No ta nejkratší je pod kolena. Na kratší si zatím netroufnu a ani bych se v ní zatím necítila dobře.

33 TS Ženská. TS Ženská. | 23. dubna 2017 v 22:07 | Reagovat

[31]: přece tak krátké nejsou, to se jen zdá, aspon to tvrdíš :D

34 Niki Niki | 23. dubna 2017 v 22:11 | Reagovat

[33]: Tak teď jsi mě dostala a dobře mi tak. :-)

Zlatíčka, jdu do postýlky, mám spánkový deficit...pa [:tired:]

35 Zuzka Zuzka | 23. dubna 2017 v 22:15 | Reagovat

[34]:Tak pa dobrou a ať se ti něco hezkého zdá. :-)

36 Niki Niki | 24. dubna 2017 v 5:59 | Reagovat

[35]: Tak už jsem se do růžova vyspinkala a snad se mi i něco pěkného zdálo. Akorát jsem byla 3x v noci na malou...no to asi zlobí ta potvora prostata.

37 TS Ženská. TS Ženská. | 24. dubna 2017 v 17:28 | Reagovat

[36]: prostoto prostoto :D

38 Zuzka Zuzka | 24. dubna 2017 v 18:03 | Reagovat

[36]:Nesmíš na noc tolik bumbat. :-D  :-D

39 Niki Niki | 24. dubna 2017 v 18:47 | Reagovat

[37]: Jo, svatá prostoto, ta zlobivá prostata. :-D

40 Niki Niki | 24. dubna 2017 v 18:48 | Reagovat

[38]: 1/2 litru rumu, 18 piv, 3 litry minerálky...to by přece nemělo vadit? O_O

41 Zuzka Zuzka | 24. dubna 2017 v 18:50 | Reagovat

[40]:Tak  to se nediv, protože jsi musela mít hrb jako velbloud :-D  :-D

42 TS Ženská. TS Ženská. | 24. dubna 2017 v 21:38 | Reagovat

[40]: ta minerálka tam očividně nesedí :-D

43 Zuzka Zuzka | 24. dubna 2017 v 21:58 | Reagovat

[42]:A pak se diví že celou noc procourá na záchod :-D

44 TS Ženská. TS Ženská. | 25. dubna 2017 v 0:23 | Reagovat

[43]: žejooo, tolik minerálky :D
a ještě to takhle míchat s alkoholem :-D  :D

45 TS Ženská. TS Ženská. | 25. dubna 2017 v 0:25 | Reagovat

[40]: jinak, když toho rumu ubereš na čtvrt láhve, už by to mohlo být ok :-D  :-D

46 Lenka Lenka | 26. dubna 2017 v 12:46 | Reagovat

Niki, je mi líto, žes musela pod  posledním článkem uzavřít komentáře,ale chápu to. Některé osoby jsou potížisté.
Vykašli se na ně!

47 Miriam Miriam | 26. dubna 2017 v 13:03 | Reagovat

Člověk je chvilku pryč a už se uzavírají diskuze... ani nevím proč... (což mě jako drbnu štve...)

48 Niki Niki | 26. dubna 2017 v 13:40 | Reagovat

[47]: Miri, drbny jsme tady asi všechny...je to asi tím, že tu holku či ženu v sobě asi máme. :-)

Mě to mrzí, že jsem to musela stopnout a některé komentáře snazat,včetně svých, aby v tom nebyl chaos... ale kapánek se to vyhrotilo, začala tam padat urážlivá slova a to já nechci.

49 Niki Niki | 26. dubna 2017 v 13:44 | Reagovat

[46]: Leni, tak to někdy chodí.
Bohužel si některé nerozumíme a ne všechny si padneme do oka. :-(

50 TS Ženská. TS Ženská. | 27. dubna 2017 v 1:24 | Reagovat

[47]: jsou lidi kteří něco vztáhnou na svoji osobu i když zdůrazníš že to na ně není, musí kvůli tomu napsat obranný článek a z druhé ještě udělat potvoru.
nejhorší je že takoví lidé jsou tvrdohlaví a nenechají si nic vysvětlit.

je mi to putna, ad si každá přeměnou projde sama, každé osobní boj. dobrých rad si stejně nikdo neváží a nakonec je otočí.

51 Niki Niki | 27. dubna 2017 v 6:52 | Reagovat

[50]: Lucko, já myslela, že už jsem pro tebe vzduch.

No dobrá... já myslím, že už ty tvé komentáře jsou daleko útočnější než můj článek.
Já také zdůrazňovala, že to NENÍ NA TEBE!

Také jsem ti dávala za pravdu, ale jen jsem v několika větách chtěla říci, že to není tak jednoduché jak se někomu může zdát.

A jak jsem říkala, ty jsi určitě tvrdohlavější než já... o tom jsem přesvědčena a když říkáš, že si já nenechám nic vysvětlit...ty si také nenecháš nic vysvětlit a pořád si stojíš za svým...takhle se pak opravdu nikam nedostaneme.

Já vlastně už hodila vše za hlavu a byla jsem ochotna na vše zapomenout... :-)

Škoda, že se nemůžeme poznat osobně, pak bychom měly možnost zjistit jaké jsme...takhle na dálku to stojí za prd. Možná bychom zjistily, že jsme se v sobě mýlily, možná také ne...těžko říci.

Já si tvých dobrých rad vážím, ale ne každá rada je vhodná pro všechny. :-(

52 TS Ženská. TS Ženská. | 27. dubna 2017 v 23:27 | Reagovat

[51]: jak to nemá být na mě když je polovina článku o tom co jsem já psala, a jak jsem tě já kvůli sukni označila za prostitutku / prosím konkrétně kde, to by mě vážně zajímalo/

a že je to tvůj život a nic mi po něm není a nemám právo ti do něj mluvit, a kde já ti proboha mluvím do živote.

já se zmíním o tom že máš krátkou sukni, což víš mimochodem moc dobře sama. a už to bereš jako mluvení ti do života, pokud nechceš aby to někdo jakkoli komentoval, nemáš na blog dávat fotku.

ty jsi to prostě celé úplně překroutila.
a víš to moc dobře.

a když holka nevypadá tak to musí dohnat ještě ženštějším oblečení, tím nedožene nic, pokud nemáš obličej a hlas tak ti oblečení vážně nepomůže, tím na sebe jen ještě více upoutáš pozornost.
což je fajn pro holky co chtějí být vidět a provokovat, ale ty radu nepotřebují, to bylo na ty které chtějí splynout s davem jako ženy. a čím více jako žena vypadáš, tím více si můžeš v oblečení dovolit / pokud chceš projít přeměnou bez okukování/

o tomhle to celé bylo, ne o posuzování tvojí osoby. ty jsi dělej co chceš, jsi dospělá, chceš provokovat provokuj, tvoje věc. můžeš chodit s peřím ve vlasech a je mi to jedno. rada byla pro jiné, pro ty co chtějí být bez okukování.

jinak, já tě neznám, vzduch pro mě jsi, já pro tebe taky.

53 Niki Niki | 28. dubna 2017 v 4:39 | Reagovat

[52]: O.K - nemá to cenu a nebudeme se dohadovat věčně...nemáme to zapotřebí. :-)

54 TS Ženská. TS Ženská. | 28. dubna 2017 v 16:32 | Reagovat

[53]: já se přece nehádám, vysvětluju. to že nemám pravdu ses začala hádat ty ve článku.
což se hádá dosti těžko když ta druhá osoba do článku nemůže přispět. ;-)

takže já něco napsala a ty ses do mě ve článku navezla.

ne nehádám se, proč taky.

55 Niki Niki | 28. dubna 2017 v 17:15 | Reagovat

[54]: Já to Lucko myslím tak, že, ač mě to mrzí, v tomto konkrétním případě se názorově rozcházíme a stejně se neshodneme ani kdybychom si psaly 100x.

Takže buď zakopeme válečnou sekeru a budem v pohodě nebo ne, a budeme se pak ignorovat. Záleží na tobě. :-)

56 TS Ženská. TS Ženská. | 28. dubna 2017 v 23:04 | Reagovat

[55]: já jsem pořád mimo v čem se to neshodneme. že máme každá svůj život, v tom se s tebou nehádám, já ti do něj nikdy nemluvila, je to tvůj život.

nebo se snad neshodneme v oblékání.
a v čem nesouhlasíš, v tom že když chce některá projít přeměnou bez posměšků okolí a nechce být středem pozornosti, že je třeba oblékat se podle momentálního vzhledu, že TS co stále vypadá jako muž a nacpe se do mini šatiček a lodiček na jehlách, budou mít lidé pouze za transvestitu a bude středem posměšků.
s tím sice souhlasit nemusíš, ale taková je realita, i když se ti třeba nelíbí.

pokud to ovšem některé nevadí, jsme různé některá je splachovací jiná prostě ne, každá ad si chodí jak chce, dobrá rada je pouze rada.

takže, já prostě pořád netuším v čem se to neshodneme.
ale už mi to začíná být fuk. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama