Konec diagnózy F-64.0 - aneb není tady nuda

1. dubna 2017 v 10:33 |  Články o životě a jak to vidím já

Ó jééé. No a pak že je tady nuda a nic se neděje. A vida, Nikolka (Kotě) se nasrala (a to tak, že pořádně), zaměřila se na naše penisy a už to frčí. Vlastně celý článek je o penisech, jak nám vadí, jak si je chceme ufiknout, nechat se vykuchat, ale přesto jsme, my potvory, masturbovaly, měly orgasmy a dokonce, můj ty bože, máme některé děti. No, Nikolko, parchanti to opravdu nejsou, jsou to naši synové nebo dcery, které my milujeme, ač jsme o ně třeba přišly…a to hlavně proto, že jsme se my herečky a komediantky přece jen rozhodly žít svůj život a být tím, kým vnitřně jsme…tedy ženou, i když v mnoha ohledech nedokonalou, protože nemáme (mimo jiné) ten správný ksichtík, postavu nebo zadeček.

Mimochodem, já mám dva šikovné kluky, oba jsou starší než ty, jeden z nich odjel před lety do světa a dlouho o něm nevím, ale minimálně ten můj mladší má takový život, který bys mu mohla závidět. Tak to je jeden z těch "parchantů" o kterých se zmiňuješ. No a jedna věc, kterou ty také možná nikdy nepoznáš, je láska ke svým dětem.

Někdy mám takový pocit, že ty jsi Nikolko nevyrovnaná a neurotická osůbka. Někdy jsi pohodová a mám z tebe dobrý pocit, někdy mám dojem, že jsi nasraná na celý svůj život, který není takový jak si ho představuješ, nejsi veselá a šťastná…a nenávidíš celý svět. No a jestli vnímáš sebe samu jako holku, tak by ti nemělo vadit, že máš malý penis, nechce se potvůrka pořádně postavit a nemáš orgasmus. A jestli si své mužské nádobíčko chceš nechat či ne, je jen na tobě a tvém rozhodnutí, my ti do toho mluvit nebudeme.


Dočetla jsem tedy úzce zaměřený článek o penisu ve všech podobách a "úžasně zajímavý" komentář pod článkem od nějaké anonymní poťouchlé spermie která zůstala někde daleko vzadu a je teď nadobro ztracená, neví co dělat a proto si krátí čas šťoucháním do spokojených transosůbek. K anonymní osobě se ani nemá cenu vyjadřovat. Je to bůhvíkdo a může sem psát bůhvíco a nakonec můj názor na anonymní osoby, co se někde krčí v koutku, znáte.
Přesto, jen pro názornost zde uvedu přesné znění komentáře - článek od Nikoly si můžete přečíst na jejím blogu.

tak to ti dávám za pravdu Kotě, jsou to transky komedianti a nevěřím takovým ani nos mezi očima, hrajou podivné divadlo, a snaží se hrát jiným jen a jen a na city, a přitom 30, 40, 50 i více let jim pinďour nevadil, souložili s babama, honily si ho a podobně, a najednou je chytnul amok a pinďour jim začal zčistajasna vadit, že nemohou kvůli tomu žít, sráči jsou to a nemusíme chodit daleko, že: Nikolo, Terezo, Markéto, Dominiko, Vlasto a tak dále…

Nikola (kotě), to už je jiné kafe, to není žádná anonymní osoba, dostatečně se identifikovala a je (doufám) jednou z nás, transgender osůbek, takže její články mají svou váhu. Je určitě inteligentní holka, o tom nepochybuji, ale inteligence nám neříká o člověku jakou má povahu, charakter a zda je dostatečně empatický, citlivý a chápavý.
Slovník který používá se mi moc nelíbí, ale je to její volba. Já jednu dobu myslela, že se obrací na lepší cestu (myslím tím vyjadřování), ale nestalo se tak. Inu, každá jsme nějaká.

Nikolko, ty máš 23let, což ti my starší určitě můžeme závidět, my mnohé bychom ten věk braly a rády bychom byly nezatížené minulostí, bez závazků, bez dětí….to ano…ale jisté nevýhody to má také, a to mimo jiné třeba tu, že nám o generaci či dvě starším holkám nemůžeš nikdy dokonale porozumět. Nemáš tolik životních zkušeností a neprožila si to co my. Tvůj svět v kterém žiješ je trochu jinde než náš svět. Některé věci prostě nepochopíš, ač se snažíš sebevíc.

Ve svém článku také vlastně naznačuješ, že by Weiss, Hanka Fifková a ostatní sexuologové a psychologové, kteří vyšetřují transsexuální osoby, měli vrátit diplomy, že je to vlastně jeden velký podvod. Oni vlastně ví že jim lžeme, oni ví, že nám nikdy to, co máme mezi nohama nevadilo, oni si vlastně stvořili a vymysleli nějaké diagnózy řady F-64 a různá kritéria a to proto, aby měli nějakou dobře placenou práci. Oni ví, že my, údajné transky, jsme velké herečky a všechno to je jedno velké divadlo. Oni ví, že už nevíme roupama co dělat, tak se vrhneme do takového dobrodružství, kdy (mimo jiné) některé přijdeme o rodinu, pár přátel či kamarádů a některé třeba i o zaměstnání. A vzdáme se také pohodlnějšího a méně finančně náročného života. Takže by se měla zrušit celá ta diagnóza F-64.0, protože je zbytečná. Žádné transgender osoby neexistují, je to jen komedie, divadlo a jedna velká lež. Proč tomu ale nemohu uvěřit??


A proč "pořád SRS" ? Já měla dojem, že poslední dobou se o tom tady moc nemluví. Máme každá svůj rozum, jsme svéprávné a rozhodujeme se samy za sebe. Přece se nerozhodneme pro SRS jen proto, že to doporučuje Máňa od vedle, ale protože to chceme a že pro to máme své důvody. Já sama za sebe jsem rozhodnuta na operaci jít (i když se samozřejmě trochu bojím, ne že ne), nestačilo by mi jen "F" v občance. Mé nádobíčko mi vadí, nechci ho tam a těším se až se probudím po operaci a TO už tam nebude. A jestli tomu věříš nebo ne je mi opravdu ukradené, je to můj život a já nejlépe vím co prožívám, co cítím a co chci.

Dalo by se psát dál a dál, ale venku svítí sluníčko a já bych měla vyrazit ve svých nových lodičkách v sukni a punčoškách, tak nebudu sedět na zadku u počítače a běžím mezi lidi. No jo, ale v občance mám "M", takže pokud se zruší naše oblíbená F-64.0, tak co já pak vlastně budu? Duševně vyšinutá osoba mužského pohlaví? Úchylák co si hraje na ženskou? Jsem z toho zmatená……

Pa broučkové, neseďte doma a užívejte si sluníčka!

Niki

 


Komentáře

1 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 1. dubna 2017 v 12:30 | Reagovat

To, co si říká kotě jsem viděla na videu a zas takový terno to nebylo, face taky trochu otřebuje upravit, spíše umaštěný puberťák a vyjadřování typicky chlapské. Hlavně postrádá alespoň trochu toho sociálního vnímání a empatie. Na to, že se považuje za pravou trans, tak to jsem byla zklamaná.

Když už se v komentářích jmenuje a rozvádí se dál, tak můj životopis v jeho 22normostranách byl jednu dobu veřejný a psala jsem v něm, že dětství jsem vnímala jako neutrální, i přestože jsem šila, vyšívala a pletla, tak jsem i chodila na karate. To mi i HF potvrdila, že většina z nás píše o svém dětství bezpohlavně a prožívá ho stejně jako celá většina.

Což tak nějak značí, že někdo měl svůj blbý den a potřeboval vykydat ten hnůj, co se mu v sobě hromadí. Celý post tím, že není pravdivý, je zavádějící.

Navíc i já mám dítě a je to moje štěstí. Kdyby to šlo, měla bych druhý. To taky někdo, kdo si sotva vůbec udrží nějaký vztah, nikdy nebude schopen pochopit.

2 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 1. dubna 2017 v 13:25 | Reagovat

Jinak bych ti doporučila fotografii tvého kloučka smazat. Nevíš, kdy se může stát obětí šikany a z vlastní zkušenosti lidé, kteří píší podobně jako "kotě" a anonym mi vyhrožovali za údajné sluníčkaření ublížením dceři. Nevíš, co se kdy může stát obzvláště u tak agresivních a obtěžujících lidí bez nějakého sociálního vnímání.

3 Niki Niki | 1. dubna 2017 v 13:39 | Reagovat

[2]:  Asi máš Domi pravdu, fotka sice byla skoro 20let stará, ale jsou i lidé zlí :-(  ,přesně jak říkáš.

4 Miriam Miriam | 1. dubna 2017 v 15:07 | Reagovat

Tak nevím, jestli je tohle článek na počest apríla nebo co... :-(

K článku Kotěte: Dámy, zkuste se zamyslet nad tím, co Kotě chtělo říct... a jestli náhodou nemá pravdu...
(hint: opravdu Vám nedošlo, proč se u HF píše životopis? V tomhle má Kotě na 1000 procent pravdu... je to pojistka proti další osobě s hraniční poruchou osobnosti, která by pak chtěla žalovat ČR...)

A teď k ostatním aktérům:

Niki (autorka tohoto blogu):

Fakt bych nečekala, že napíšeš: "No a jedna věc, kterou ty také možná nikdy nepoznáš, je láska ke svým dětem." - tohle není jenom rána pod pás... tohle je svinstvo... a od člověka, který píše, jak je empatický, bych tohle nečekala...
Já si naopak myslím, že Kotě mít děti bude... a bude jim rozhodně dobrým rodičem...

Bluemoon:

Co se Tebe týče, tak je těžké Ti něco psát... Když jsi obviňovala na mém bývalém blogu ostatní, že Tobě a Tvé dceři vyhrožovali smrtí, tak jsem Ti řekla, ať to dokážeš.... nestalo se nic... (proto se Tě ptát na délku Tvých vztahů asi taky nemá smysl... nehledě na to, že to o ničem nevypovídá...)
Akorát vždycky někam přijdeš, rozházíš !HOVNA! a pak děláš mrtvýho brouka... Nezapomeneš zmínit, jak jsi prošla celou přeměnou a to je tak asi všechno. Možná pro tohle Tě většina lidí mazala...
A když jsme u těch výhružek; mě už mnohdy lidé hrozili zbraní face to face... rozhodně si nic nedělám z debilů, kteří mi to napíšou na internetu...

Vždycky jsem se snažila naši TS brát s nadhledem... jako něco, co by nás mohlo spojit.. abychom se alespoň mezi  sebou respektovaly... jednou mi jedna kamarádka řekla, že jsem sluníčko, a že na to dojedu... asi jí budu muset dát zase za pravdu... :-(

5 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 1. dubna 2017 v 15:36 | Reagovat

4) Já už několikrát zveřejňovala jejich zablokované komenty z mého blogu a i tobě jsem posílala výhružné screeny včetně toho obviňování z blanchardovo fetišismu, do kterého se mimojiné pouští "kotě". Všichni jsou fetišisti, jenom já s penisem jsem ta pravá ženská? Myslete trochu.

A máš pravdu, nemusím vás některé už jen kvůli tomu, že právě tyhle asociály podporujete. Už kvůli nim skončilo mnoho blogů, co jsem ráda četla. Co jiného mohu napsat k takovému vulgárnímu odpadu? Proto se s vámi nijak nebavím a nediskutuji. Rozhodně se nad tímhle člověkem nehodlám rozplývat tak jako ty. A když už si mne někdo bere do "huby" tak prosím pravdivě. Tvrzení v článku toho člověka, co si nedovede vytvořit nějaký vztah, je nepravdivé a jen osočuje ostatní. KOmentář pod článkem to jen podtrhuje.

6 Bulaté kotě (jábychtakrádařeklakdojsem) Bulaté kotě (jábychtakrádařeklakdojsem) | 1. dubna 2017 v 15:42 | Reagovat

Asi bych se k tomu měla vyjádřit. Takže, jak jsem již zjistila, stačí někomu vlézt na jeho píseček a uvidíš pravý charakter. Ten můj je jistojistě pohnutý, tím se netajím. Ale vy zde Nikolo prezentujete, jak jste šťastná a milá osůbka a pak se projevíte takto prohnilým článkem. Jste stejná jako já, jen já nemám ten žaludek lidem lhát a vymýšlet si nějakou story. Tímto zde a vlastně všude kolem končím. Můj blog dokázal jedno. Mnozí trans lidé trpí kromě transsexuality také pokrytectví. Bye Vaše prohnilé dekadentní Kotě :-)

7 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 1. dubna 2017 v 16:04 | Reagovat

[6]: jenomže ty tvrdíš, že čím starší člověk, tím větší pravděpodobnost, že je to jen fetišista a taky tvrdíš, že transsexualita je jen o sexuální orientaci, protože transky přeci nejsou na ženský a nezakládají rodiny.

Tvoje názory jsou zastaralé a xenofóbní. Spíš však podněcují xenofóbii a nechápu, co by Miriam po ostatních chtěla, abychom se nad tím zamýšely.

No nevím kdo před pár měsíci si stěžoval na to, jak ho odmítla nějaká lesba na rande. A co prosím tě, ty nepokrytecká osobo bys asi s lesbou a scvrkým pindíkem chtěla dělat? Snad ne děti! Tak kdo je potom pokrytec? V tom se musím Niki zastat. Tohle trochu není o tom pokrytectví jako o tom, že šíříš nenávist. Asi máš vždy blbý den, že se potřebuješ vybít.

8 Bulaté kotě Bulaté kotě | 1. dubna 2017 v 16:10 | Reagovat

[7]: Tohle jsem rozhodně netvrdila, to že nechápete na co narážím, ještě ze mě nedělá omg... wait xenofoba? Víte co ten pojem znamená? Tady končím diskusi. Argumentace bez podložených fakt je pouze dohadování. A můžete si stokrát říkat jak to vzdávám.

9 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 1. dubna 2017 v 16:18 | Reagovat

[8]: Argumentace bez podložených faktů?

A kdo píše, že translidi, co chodí k HF píšou do životopisu, že to ví už od narození? Máš to něčím podložené nebo to je špatně chápu, co tím chceš povědět? Já si totiž myslím něco jiného.

10 Niki Niki | 1. dubna 2017 v 16:22 | Reagovat

[4]: Tak tady si Miri, jak vidím, rozumět bohužel nebudeme. :-(  Možná je nějaký důvod, proč se kotěte tak zastáváš...??

Pokud někdo napíše takový článek a mimo jiné nazývá naše děti parchanty, tak si nezaslouží můj obdiv, ale kopanec do zadku. Ne že bych Nikole nepřála kupu dětí, ale v tuto chvíli velice pochybuji, že by jim byla dobrou matkou či otcem - kdo se v tom má vyznat. O_O

11 Niki Niki | 1. dubna 2017 v 16:36 | Reagovat

[6]: Nikolo, můj, jak říkáš "prohnilý" článek je reakcí na ten tvůj pohodový a roztomilý článeček, to snad chápeš, že ano?

A ty si myslíš, že šťastná a milá osůbka nemůže poslat někoho do ...?? Jak jsem psala, nejsem Matka Tereza.

A s tím pokrytectvím to není tak jednoduché. Snad není na světě člověk, který se někdy nechová pokrytecky, včetně tebe, milá zlatá. Já bych byla pokrytec, pokud bych nereagovala na tvůj článek. :-)

A pokud tady Nikolo všude kolem končíš, tak ti přeji co nejbáječnější a pohodový život - ale asi to zní ode mě pokrytecky, protože si myslíš, že já to tak nemyslím...

12 Kristýna Kristýna | 1. dubna 2017 v 23:04 | Reagovat

Pár lidí nepochopilo, co to je nadsázka.
Pár lidí se bere příliš vážně.
Pár lidí je poněkud vztahovačných. Nerada bych došla k závěru, že potrefené husy se ozvaly.
A samozřejmě jako vždy jedna světice a „vy ostatní“.
Smutné...

13 anonym co chce zůstat anonym anonym co chce zůstat anonym | 2. dubna 2017 v 3:18 | Reagovat

[9]: to aby transgender lidé museli psát své životopisy a něco tím dokazovat českým bigotním sexuologům je ponižijící, toto nárokování sexuologů bych ihned zrušila,
jediná cesta je nechat to svobodně na každé  jednotlivé trans osobě, zdali o sobě něco chce napsat nebo nechce a ne aby toto sexuologové po trans lidech si nárokovali a vynucovali, aby trans lidé o sobě psali životopisy, a pak z obav a ze strachu si do těch svých životopis vymýšlejí nesmyslné a neskutečné věci, jenom proto aby se nad nimi sexuolog smiloval, psal jim hormony a povolil proces přeměny...

neuvěřitelné co se z trans lidmi tady dělá, trans lidé mají velmi ořezaná lidská práva v tomto státě, transgender lidé, kteří chtějí změnit pohlaví / identitu musejí jen plnit podmínky a příkazy /rozkazy/ sexuologů, doktorů a úředníků

14 Niki Niki | 2. dubna 2017 v 5:49 | Reagovat

Někdy je těch smutných věcí až moc...až je mi z toho smutno.
Někdy jde o úhel pohledu.
Někdy je někdo zaujatý a není nestranný.
Někdy je nejlepší mrtvý brouk.
Někdy se neozve nikdo, někdy všichni
Někdy je husa zasáhnuta jinou husou
Někdy i někdo pochopí co to je nadsázka, protože ji rád používá
Někdy se říká na hrubý pytel hrubá záplata
Někdy je dobře, že víme dopředu co se bude dít
Někdy je zrádné používat slovo pokrytec, je třeba mu napřed porozumět.

A někdy je dobré se na všechno vybodnout a jít se provětrat, hlavně když svítí sluníčko.

A Niki, ta bláznivá holka, se dobře napapkala, zatančila si, má dobrou náladu a moc doufá, že dnes bude venku tak krásně jako včera.

Že se tady pošťuchujeme a brbláme tady občas jedna na druhou, mi fakt vrásky nedělá...důležité je mít srdíčko na správném místě, žít svůj život a být spokojený a šťastný. :-) :-) :-)

15 Niki Niki | 2. dubna 2017 v 6:58 | Reagovat

[13]:  Tento tvůj komentář byl původně zablokovaný, ale já ho odblokovala. Rozumím tomu, že někdo chce zůstat z určitých důvodů v anonymitě a pakliže nepíše urážlivě a pořád dokolečka o jednom , pak jsem schopna i tu anonymitu přijmout.

V textu tvého komentáře je kus pravdy, musím přiznat, že já také nebyla nadšená, když jsem musela psát dva životopisy (asi 7 stran A4), ale všichni  si asi uvědomujeme, proč se to děje. Tak jak naznačila Nikola a Miri, jde za prvé o to, aby měli v ruce nějakou pojistku pro případ, že se něco zvrtne a za druhé, aby měli víc informací a podklady pro diagnostiku.

Ano, prozatím je to nastaveno tak jak to je, nás žádnou to asi moc netěší, ale pokud chceme dojít k cíli, nemáme moc na výběr.

16 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 2. dubna 2017 v 8:00 | Reagovat

[13]: a proto jsou ti postarší translidi něco jiného?

Kdybych to já neslyšela i z druhé strany přímo od HF, že ty životopisy jsou většinou netrální a že ona sama si je ráda čte a poctivě, protože tím o člověku zjistí víc, neřekla bych ani slovo. Však není problém se jí zeptat. Spiknutí transiluminátů za tím nehledejte, to jen "kotě" se snaží ponižovat ostatní.

Vím o holkách, které jsou u HF a když jsem já začínala přeměnu, tak ony už byly na hormonech a dodnes nemají operaci a nepůjdou na ni, dokud samy chtít nebudou. Některé jsou pěkné holky taky kolem dvaceti let. Tak jaképak nucení? Zkrátka z toho máte mindráky.

Proto mi to připadá, že se někdo špatně vyspal a začal osočovat ostatní, hlavně ty postarší, že neví co by a najednou jsou z nich ženský.

17 anonym co chce zůstat anonym anonym co chce zůstat anonym | 2. dubna 2017 v 13:20 | Reagovat

[16]: a pročpak ti transgenders co jsou u hf řadu let na hrt nejdou na tu srs operaci / kastraci, proč myslíš?

a prosím nepiš vymyšlené pohádky,

já vím zcela určitě proč na ty chirurgické zákroky nejdou, protože se té operace bojí, nikdo jim nezaručí, mají strach že by mohli špatně dopadnout, a kastrace pro tyto transgenders také nic neřeší, kastrace je pouze poškodí

18 TS Ženská. TS Ženská. | 2. dubna 2017 v 16:21 | Reagovat

[17]: já znám spoustu lidí co se bojí jít k zubaři a to i když je bolí zub, a nemyslím si že je to proto že se bojí výsledku.
prostě se bojí zákroku. ;-)

19 anonym co chce zůstat anonym anonym co chce zůstat anonym | 3. dubna 2017 v 0:13 | Reagovat

[18]: nesouhlaím s tebou!

20 Niki Niki | 3. dubna 2017 v 5:31 | Reagovat

[17]:

[19]: No, každá a každý na to může mít svůj názor, takže se třeba nemusíme nikdy shodnout.
Já nechodím k HF a neznám osobně žádné TS co jsou dlouhodobě na hormonech a nechtějí podstoupit SRS, takže to memohu posoudit z jejich pohledu, neznám jejich důvody, ty mohou být opravdu rozličné - strach, náboženství, zdravotní stav, nemoc...případně mohou být spokojeni se stavem v jakém se nacházejí.

Takže je to opravdu jenom na nás, jak se rozhodneme. Každá operace ma svá rizika, s tím musíme počítat. A strach máme asi všichni a všechny. A nemusí se jednat o SRS, může to být operace kyčle, žlučníku, srdce nebo třeba tříselné kýly či slepého střeva.

21 Lenka Lenka | 3. dubna 2017 v 12:03 | Reagovat

[14]:  Niki, jsem ráda, že jsi v pohodě a nenecháš se rozhodit těmi bláboly, pa. :-)

22 TS Ženská. TS Ženská. | 4. dubna 2017 v 1:14 | Reagovat

[19]: to nemusíš :-D, já se kvůli tomu fakt střílet nebudu ;-)  :D

23 TS Ženská. TS Ženská. | 4. dubna 2017 v 1:19 | Reagovat

[20]: joo tříselná kýla :D, jeden den jsem přijela do špitálu, odoperovali mě, a druhý den domů.
tedy lžu, než jsem jela domů ještě jsem proběhla obchody. ;-)  :-D

24 Niki Niki | 4. dubna 2017 v 4:27 | Reagovat

[23]:  Shodou okolností jsem také před několika lety byla na laparoskopické operaci tříselné kýly. Vše bylo v pohodě, další den mě pustili, ale jak jsem přijela domů, tak jsem sebou plácla do postele a dva dny jsem skoro nevstala. ???

25 TS Ženská. TS Ženská. | 6. dubna 2017 v 0:31 | Reagovat

[24]: to já měla jiný problém, jak při tom nafukují břicho, část vzduchu mi tam nechali a ten mi tlačil na brániční nervy, mě tak neskutečně bolely ramena, že jsem po pár dnech prosila doktora aby do mě vrazil jehlu a odsál ho.
ne, musela jsem protrpět čtrnáct dní, než se vstřebal :-?

26 lucid lucid | 19. dubna 2017 v 14:43 | Reagovat

[25]: najednou :)))))
koureni si neodepre
i kdyby ji melo
porazit..;)) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama