Komentáře

1 Zuzka Zuzka | 25. dubna 2017 v 7:15

Zase jako obvykle jsi to shrnula za nás za všechny. :-)
Jenom bych k tomu ještě dodala, že se sice řekne obléci se více žensky, ale podle mého názoru to tak nějak přichází samo. Jak začneme žít ten svůj nový život a začínáme pomalu v něm získávat jistotu, tak se s tím vyvíjí i ten přerod oblečení od unisex k tomu ženskému,. Prostě musíme najít opět tu jistotu. Je to asi dva dny zpět co jsme s kamarádkou listovaly ve fotkách a narazily jsme na jednu kde jsem měla poprvé venku na sobě sukni a ona poznala z mého výrazu že to prostě ještě nebylo běžné oblečení. Tím chci jen poznamenat že také záleží na tom jak to oblečení dokážeme prezentovat,Takže když ten pytel ponesu tak aby všichni koukali bude to jiné než když si vezmu nádherné drahé šaty a " bože ať mně hlavně nikdo nevidí.
Snad jsem to napsala trochu srozumitelně. :-)

2 Niki Niki | 25. dubna 2017 v 7:51

[1]: Dobře jsi to doplnila Zuzi...napsalas to dostatečně srozumitelně a je to tak, jak říkáš...

Vyvíjíme se. V tom, jak jsme se cítily na začátku a jak se cítíme teď, je určitě podstatný rozdíl. Pokud bych u sebe srovnala tu dobu před rokem a půl a teď, tak je vidět (a já ho vnímám) obrovský posun ve všech ohledech. :-)

Sebejistota, klid, dobrý vnitřní pocit. :-)

3 Zuzka Zuzka | 25. dubna 2017 v 8:04

[2]:Ještě uvolnění a radost ze života. :-)

4 Niki Niki | 25. dubna 2017 v 8:36

[3]:  Ještě že tě mám...ty mi to tak hezky doplníš. :-)

100% to tak je :-)

Radost ze života :-) :-) :-)

5 Zuzka Zuzka | 25. dubna 2017 v 11:10

[4]: Snažím se, chci být tak trochu spoluautorka ;-)

6 Niki Niki | 25. dubna 2017 v 12:26

[5]: Tak jo...jsi spoluautorka. :-)

Dnes dopoledne jsem měla rozhovor s více příjemnými lidmi a hlavně ti, s kterými se znám už delší dobu a znají mě jménem, říkali: "Nikolko, vy tak záříte štěstím, vy na nás přenášíte tu svou pohodu a pozitivní energii."
A já vím, že to tak opravdu je, je to určitě na mě vidět...ta radost ze života a to, jak jsem šťastná. :-)

7 Vlaďka Vlaďka | 25. dubna 2017 v 16:23

[1]: Tak s tím naprosto souhlasím. Strašně důležité je, odbourat tu původní křeč. Jak už jsme kdysi probíraly i na jiné diskuzi - čím víc člověk vystupuje na veřejnosti ve stylu "bože, ať to na mně nikdo nepozná", tak tím víc přitahuje pohledy a divné pokukování lidí. Ze začátku mi to nešlo, chodila jsem křečovitě, tak nějak ustrašeně, ale pak jsem pochopila, že musím vystupovat suverénně. Na mnoha akcích TV/TS, co jsem byla, chodívají některé holky za každou cenu na vysokých jehlách a vypadají při chůzi jak kačeři, co mají každou chvilku sebou švihnout na zem. Já si hodím baleríny a je to. Samozřejmě tyto akce nejsou na veřejnosti, takže pro ně je to jedno, ale viděla jsem i některá videa, kde holka jde po ulici sice oblečená hezky žensky, ale takovým křečovitým způsobem, skoro jako robot a tím to prostě zabije a upozorní na sebe "prozrazovacím" způsobem.

8 Miriam Miriam | 25. dubna 2017 v 17:35

Achjo... Niki, klidně jsi místo Klička mohla použit mě... ;-)

9 Niki Niki | 25. dubna 2017 v 19:11

[8]: Miri, ty máš do Klička hóóódně daleko. :-)
Na rozdíl ode mě, ty jsi šikovná holka u tebe není moc co řešit.

10 Niki Niki | 25. dubna 2017 v 19:39

Bohužel, už tady někdo ztratil nervy a používá nepěkné výrazy, tak to není dobrý a raději to típnu. Abychom se tady navzájem urážely o to já fakt nestojím. :-)

Komentáře jsou uzavřeny.