Poznají to muži v posteli, či ne?

22. května 2017 v 15:16 |  Články o životě a jak to vidím já

Tak tentokrát asi budu trochu ostřejší, to bude také tím, že jsem si udělala pečené brambory s cuketou a použila jsem hodně chilli koření. Ještě teď mi jdou z úst ohnivé plameny.

V komentářích pod minulým článkem jeden muž napsal, že výsledek přeměny muže na ženu nebude nikdy dost uspokojivý…a jedna trans osůbka mu odpověděla toto: "Když to na mně muž nepozná ani v posteli, tak myslím, že celkem uspokojivý je". A vzápětí se objevily reakce od dalších trans, které toto zpochybňovaly a smály se tomu. Ale myslím, že není důvod. Ta z nás, která toto tvrdí, na tom vzhledově může být daleko lépe, než mnohé z nás, takže nemůžeme soudit a proč bychom tomu nevěřily. Např: - Jistá osoba tvrdila, že v době kdy nebyla ještě ani na hormonech byla na koupališti a postavičku jí záviděly i cis ženy a nikdo nic nepoznal. No není to nádhera? Já jsem rok na hormonech, ale na bazén bych nemohla jít, protože nemám žádnou šanci schovat to, co mi dole přebývá (i přes jisté zmenšení je to pořád hodně velké) a to nemluvím o postavě. Já kdybych se na bazénu objevila v dvoudílných plavkách, tak za chvíli skončím na psychiatrii nebo v policejní cele.

V posteli by muž s největší pravděpodobností (pokud není namol) poznal rozdíl, až by se nějaké krásné pre-op holce dostal "do kalhotek"…to už ano…ale kolikrát se laškování v posteli obejde bez mužské ruky pod kalhotkama.

Ano, to co jsem napsala, že na některých to muži (a třeba i ženy) nepoznají ani na koupališti, ani v posteli…platí pro hezké trans holky které k tomu mají dispozice a vypadají velice dobře. Na druhou stranu…některé můžou být i post-op a mít "F" v občance, a stejně jim to není nic moc platné. Pindíka sice nemají, ale že by byly k nerozeznání od cis žen, se říci nedá. Dokonce mohou být takové, kdy to na nich pozná i uklizečka na 100metrů za slabého osvětlení, která si zapomněla doma brýle. To může být třeba i můj případ. No, možná, že by musela přijít kousek blíž…čert ví.
S námi je to stejné jako u většinové společnosti. I tam jsou hezcí lidé, někteří již méně, pak hodně průměrných, až skončíme u těch nevzhledných, zanedbaných, tlustých až odpuzujících. Domnívám se ale, že my trans holky více dbáme na svůj zevnějšek, než běžní lidé.

Dále se ten stejný muž zeptal, jak my trans se vyrovnáváme s tím, že skutečné přeměny nelze nikdy docílit?
A Zuzka mu odpověděla: "Nemohu mluvit za ostatní, ale já se nemám v tomhle směru s čím vyrovnávat, protože dosáhnu toho že budu tím, kým se cítím být. To znamená že dosáhnu toho že budu sama sebou, spokojená, vyrovnaná a tím si užívat naplno radosti a strasti normálního života".A Zuzka to řekla i za mě. Tak nějak to cítím.
Asi jsme svým způsobem vnitřně smířené s tím, že nebudeme biologické ženy, nebudeme rodit, mít menstruace….a některé jsme smířené i s tím, že nemůžeme očekávat zázraky. Ty z nás, které by se s tím nesmířily, tak snad raději zůstanou těmi, kým jsou doposud a do přeměny nepůjdou.

Já sice nevypadala jako ruský boxer Nikolaj Valujev či Kličko , ale věděla jsem dopředu, ještě než jsem šla poprvé k sexuologovi, že zdaleka nebudu dokonalá, že nikdy nedosáhnu vzhledu, který bych si přála a že na mně s největší pravděpodobností bude vždy poznat co jsem zač…, ale i tak jsem se rozhodla do toho jít. Nechtěla jsem se přetvařovat do konce života, v mužském těle mi bylo čím dál hůř, chtěla jsem být konečně sama sebou, chtěla jsem být šťastná a věřila jsem, že ze mne spadne ten balvan, který mě tak tížil. A to vše se opravdu stalo. Jaká jsem dnes a jak se cítím jsem už napsala mnohokrát.
Ale, jak jsem již také psala, každá se rozhodujeme za sebe a každá na to můžeme mít odlišný názor. Je to náš život a z velké části je na nás, jaký bude.

Malá poznámka. Dnes jsem četla další článek od Lucy a tam je to na pováženou. Lucy už má suicidální myšlenky, má pocit že se jí zhroutil život, je nešťastná, pláče a tranzice je pro ni utrpení. Tady bohužel vidíme, že ne všechny máme tu sílu poprat se s životem…že tranzice není vždy jen o štěstí a spokojeném životě.

Není to tak dávno, co jsme tady v souvislosti s Terezou (Jakub Španihel) řešily, zdali o některé z nás lze říci, že není opravdová trans. A jistá osoba se do nás, co jsme zpochybnily její trans identitu, pustila o 106…i když i ona sama připustila, že nemusí být vše nad slunce jasné, protože napsala: "Nebudu zde skrývat, že existují jedinci a je jich hodně, co to mají spíše jen za koníčka nebo jsou pět měsíců na hormonech a pak si rozmyslí, že chtějí být zas chlapi".

A máme tady případ TranZita, na kterém je vidět, že není vždy vše tak, jak to ze začátku vypadá. TranZita…tedy dnes už opět Honza, se zhruba po jednom roce rozhodl, že už toho všeho má po krk a že mu bylo lépe jako klukovi. Jako argumenty uvádí svůj vztah ke své dívce a vliv hormonů na psychiku. Ale přesto všechno…jak může nějaká opravdová trans holka (někomu se líbí výraz true trans) téměř po roce vše vzdát, začít o sobě mluvit jako o klukovi, přejít zpět na mužský rod, původní jméno a tvrdit, že jako klukovi je mu vlastně lépe a konečně si užije sex se svou dívkou, protože Androcur, ta potvora, mu to znemožňoval. To netušil či to nepředpokládal? To nepřemýšlel nad tím co mu život v nové roli přinese, ale také o co vše může přijít?
A co ty články plné štěstí a nadšení? Nadšení z prvních tabletek Estrofemu a Androcuru? Co ta radost ze života o které dříve psal? Nebo to byl jen nějaký experiment…zkusím jaké to je být holka a uvidíme? Je Honza opravdu trans? Nebo není? Co kdyby se za půl roku rozhodl, že zase bude holka a za další půlrok by chtěl být zase kluk? Co bychom si potom myslely?


Tímto v žádném případě nechci Honzu nějak urážet, plést se mu do života či nějak moralizovat, jen jsem chtěla demonstrovat, že ne vždy je vše jasné a jednoduché. Lucy by chtěla mít nový život, chtěla by být holka, ale nemůže… a bolí ji u srdce, když ji někdo osloví v mužském rodě. Honza ten nový život mít mohl, ale nechce…a oslovovování v mužském rodě mu nevadí a zdá se být spokojený. Hlavně ať už konečně nalezne své štěstí...ať již jako holka nebo kluk.
Je to tak…někdy je to složitější a život dovede být i prevít.

Lucy, tobě přeji, ať se stane zázrak a tvůj život nabere ten správný směr. Je to hlavně v hlavě. Ty jsi dost složitý případ, my některé jsme se snažily ti pomoci radou a nějak tě nasměrovat, ale míjí se to účinkem.


Niki
 


Komentáře

1 Lenka Lenka | 22. května 2017 v 17:24 | Reagovat

Niki, já to také nemám lehké, ale rozhodla jsem se a nevzdám to. Držte mi palečky.

2 Vlaďka Vlaďka | 22. května 2017 v 17:30 | Reagovat

Niki, já TranZitu trošku znám z internetu, ale tohle jsem vůbec nevěděla, že to obrátil/a. O_O

Upřímně takové počínání vůbec nechápu a nevím, co si mám o tom myslet. Asi úplně normální to nebude (nemyslím to nijak hanlivě). Přijde mi to stejně, jako jsi psala: zkusím, jaké to je, být holka a uvidíme. :-|

Sice tu Lucy neznám, ale je mi to líto. Proč tomu tak je? Neprochází? Nebo se od ní odklonili ti nejbližší? Nebo obojí? :-(

3 TS Ženská. TS Ženská. | 22. května 2017 v 17:48 | Reagovat

[2]: u Luci to rodina moc nebere, je pro ně stále ten stejný člověk. a většinou neprochází.
ona má chudák ze zdravotních důvodů pouze 2mg estrofemu, což fakt není moc.

prostě každá to má jinak, a jsou lidi co mávnou rukou a jdou si dál, a jsou lidi kteří se tím trápí. jí už nebaví celí svět, což je moc moc smutné, k tomu je mladá.

mám pocit že Zita to měla tak nějak na zkoušku, sama říkala že kdyby lidi brali že bude jako muž chodit oblečená tak jak chce a malovat se, přeměnu by asi neřešila.
ale do duše nevidíme.

[1]: už je mám celé modré ;-)

4 Niki Niki | 22. května 2017 v 17:52 | Reagovat

[2]: Vladi, poslala jsem ti adresu blogu :-)

5 Niki Niki | 22. května 2017 v 17:55 | Reagovat

[1]: Leni, sice nevíme, proč to nemáš lehké, ale až to budeš chtít říci, tak nám to řekneš.

Doufám, že ty palečky si držíme navzájem. :-)

6 Niki Niki | 22. května 2017 v 18:04 | Reagovat

[2]: U Honzy (TranZity) těžko říci, ale vidíme co všechno se může přihodit.

Lucka v komentáři také předpokládá, že to bylo něco jako na zkoušku...jestli mu to bude vyhovovat či ne...ale to snad mohl zjistit už dříve. :-(

My o něm mluvily s Věrkou a já jsem Věrce říkala, že, i když ji mám převelice ráda a jsem zamilovaná, tak bych tranzici neukončila ani s nožem na krku (tedy - buď já a vztah a skončíš s přeměnou, nebo tranzice a konec vztahu)

7 Niki Niki | 22. května 2017 v 18:11 | Reagovat

[3]: Je to tak, Lucy má v tranzici hodně překážek a nedokáže je sama zvládnout. Schází ji nějaká zřetelná podpora a někdo, kdo by ji měl rád a byl jí oporou.

8 TS Ženská. TS Ženská. | 22. května 2017 v 18:12 | Reagovat

[6]: možná to zjistit nemohl, dokud neměl přítelkyni, pak si nebyl úplně jistý.
a potom, řekni jen tak, končím a kašlu na to, i to chce odvahu.

ale každé, každého, osobní věc.

právě pro to jsou ty čekací doby na vše tak dlouhé.

9 TS Ženská. TS Ženská. | 22. května 2017 v 18:13 | Reagovat

[7]: ano.

10 Niki Niki | 22. května 2017 v 18:17 | Reagovat

[8]: Ano RLT - komise - čekání na SRS...a tady vidíme, že to má vlastně opodstatnění.

11 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 22. května 2017 v 20:24 | Reagovat

I když někdo vypadá jako muž a cítí se být žena, budu jí oslovovat v ženkém. Jestli mne někdo, kdy procházím misgenderuje v mužském rodě, pak asi toho moc v hlavě nemá a ejhle o pár měsíců je z toho člověka zase chlap. Co si mám asi pomyslet o lidech, co rádi misgenderůjí i tady? Že si pak jenom hrají na ty "pravé trans" a pak kdo by jim to taky věřil? Něco jiného je to možná na koupáku, sama jsem uběhla půlmaraton v legínách s tuckingem v ženské identitě, ale aby chlap nepoznal v posteli rozdíl mezi vagínou a penisem? Vždyť víme, že ta co to vypustila píše jen nesmysly, mlžila o tom, že má po operaci, přitom skutek utek, než jsem to napsala otevřeně, že je to jen další člověk se zmatkem v hlavě.

12 TS Ženská. TS Ženská. | 22. května 2017 v 20:59 | Reagovat

[11]: trhni si, zmatek v té hlavě máš ty, a už se do mě laskavě neser.

to že si běžela maraton neznamená že si procházela, to je maximálně důkaz tolerance.

je zajímavé že jsou vždycky tak nevěřící ty co samy neprocházejí, potom to jiným prostě nevěří.
a ta tvoje SRS na procházení vliv nemá, to tě žere, jenže ona SRS nemá na procházení vliv nikdy ;-) to tě ve vnímání okolím dál neposune.
bohužel, máš to blbý.

13 TS Ženská. TS Ženská. | 22. května 2017 v 21:04 | Reagovat

[11]: že ty fur řešíš ty orgány, ti si posedlá orgánama, to je vážně posedlost.

co takhle fotečky po internetu, prohlížíš často ;-)

kde jsem prala o orgánech, dej odkaz kde.
a jsi v....
jo když je někdo prudič a troll. ;-)

doufám že už chystáš článek o sobě, jak se navážíš do jiných, posledně si na sebe zapomněla nádhero.

14 TS Ženská. TS Ženská. | 22. května 2017 v 21:10 | Reagovat

kašlu na tě, evidentně si tím léčíš svoje depky.

15 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 22. května 2017 v 21:11 | Reagovat

Já to mám dobrý tomu věř...jen se nedivím, že i ty po letech máš potřebu si dokazovat, že jsi ta pravá trans, u které to chlap nepoznal v posteli. Gratuluju. A co s ním budeš dělat příště, až si sundáš deku? Nebo jsi našla někoho, kdo nepozná rozdíl mezi pindíkem a pipkou? To je chlap pro tebe. :D

A mimochodem, já tě oslovuji v ženském a ty mne jako tranďáka. Mezi náma není pochyb o tom, kdo to v hlavě má popletený a taky není pochyb o tom, kdo z nás dvou se uchyluje k vulgaritám. Nevztekej se jako malý kluk plus ta ješitnost mi odepisovat v šesti komentářích, na tom taky zkus zapracovat.

16 Niki Niki | 22. května 2017 v 21:45 | Reagovat

Holky, už po sobě neházejte kameny...asi jsem tomu pomohla i já, mohla jsem tušit jak to může dopadnout. Pokusím se být obezřetnější v tom, co píšu. :-)

17 TS Ženská. TS Ženská. | 22. května 2017 v 21:52 | Reagovat

[Smazaný komentář] o mě se nestarej.
když musíš lidem dokazovat že jsi žena zveřejněním svého rodného listu, to tě upřímně lituji, doufám že to pomohlo, aspon malinko.

a neboj se, já s muži dělám různé věci, ale co ty. ;-) už si konečně někoho najdi, aspon přestaneš mít potřebu tady ostatní prudit.

do mojí identity chlapče, se navážíš neustále ty mimochodem.
vyřeš si tu svoji. :-D

neovagina vážně není důkaz ani řešení. však už to víš. ;-)

18 TS Ženská. TS Ženská. | 22. května 2017 v 21:54 | Reagovat

[Smazaný komentář] koukám nová Tgcz. ;-) bude otravovat jiné po blozích.

neboj, taky to nakonec vyřešila. ;-) dočkáš se.

19 TS Ženská. TS Ženská. | 22. května 2017 v 23:27 | Reagovat

[Smazaný komentář] o moje chlapy se neboj. ale ty už si někoho najdi.
aby jsi nemusela dokazovat že jsi žena zveřejněním svého rodného listu na internetu. potvory, voni ti to nevěřili že :D

když máš problémy s jinou že prochází, potom máš jiné osobní zkušenosti, to je evidentní.

takže s tebou nemám co řešit, vyklubala se nám tu nová Tgcz. ;-)
neboj to dáš. :-)

20 Lucy Lucy | E-mail | Web | 23. května 2017 v 1:30 | Reagovat

[2]: Ahoj, od příbuzných nemohu čekat nic, před rokem a půl mne nechala zavřít na sexuologii (vydíráním že buď já nebo ona a kdo by se staral tedy o nejmladšího bratra když já jsem na škole?) dva a půl měsíce den před vánoci mne propustily a hádka v autě že jsem si to vše vylhala.
Pak ještě "sebevražda" jak říká ona, já jsem se jen snažila utéci nejjednoduší možnou cestou. okno (jinudy jsem nemohla) propustily mne s tím že mi nic není.
Procházela jsem v minulé práci tak na 50%(včetně dvou pozvání na rande která jsem odmítla pátek odpoledne v sobotu a v neděli po dvou  směnách po až pátek v Brně na škole nebylo prostě kdy), po dlouhé době jsem se vrátila k rodině z důvodu jejich finanční tísně abych jim pomohla...(hlavně bráchovi způsobil nehodu a škodu na majetku bez újmy na zdravý, usnul za volantem)
Podporu v nich nemám v nikom v tomto směru.
Práce u kasy mne baví z jediného důvodu a to sociálního kontaktu protože nemám přátele s kterými se mohu vidět častěji než jednou za x měsíců (třeba pár lidí jsem viděla před dvěma lety a prý bych se měla někdy zastavit).
A neprocházím, protože kde teď jsem je město s duší vesnice. Jakmile jeden myslí všichni ví.(nebo spíš tím jak vypadám je jedno jakou kdo má postavu jak sedím za kasou vidí v podstatě hlavu a tričko zakryje celé tělo.
Na suicidální myšlenky jsem si našla lék ještě před řešením celého mého problému, sebepoškozování.
Takže pane nonstop a doma původním jménem... což jsou dvě slova co nenávidím.
2mg mám protože dle doktorky prý stačí, a mám ženskou hladinu estrogenu protože ráno vyjedu vezmu prášky v 5 v 9 udělají odběry takže není potřeba víc.

Dodám že jeden psycholog (je to psáno v základech psychologie a dalších publikacích včetně jeho jména) řekl že depresivní lidé mají nejreálnější pohled na svět.

Tak snad aspoň něco ve zkratce víš.
Je toho mnohem víc.

21 Miriam Miriam | 23. května 2017 v 6:49 | Reagovat

[20]:  Ach bože... opakuji po stoprvé... ZMĚŇ SEXUOLOGA! Reguli stojí za prd...

22 Niki Niki | 23. května 2017 v 6:50 | Reagovat

[20]: Lucy, s tou depresí to je zajímavé. Takže bys měla mít reálnější pohled i na dění ohledně své tranzice...pokud se to tak dá aplikovat.

Já koukám na svět kolem většinou optimisticky a to také asi není vždy úplně to nejlepší. Někteří odborníci tvrdí, že optimismus je neurologická porucha. O_O

23 TS Ženská. TS Ženská. | 23. května 2017 v 7:56 | Reagovat

se omlouvám za podobné komentáře, ale padalo to asi do spamu.

víc BM řešit nebudu, je to evidentně provokatérka. psát něco je zbytečné, mele stále dokola tu svou nesmyslnou.

od osoby která je tak v pohodě jsem čekala spíš, Ano taky procházím i v posteli, nemá s tím problém.

ale bohužel, jen narážky jak lžu.

každá máme asi jiné zkušenosti.

máme tu hejtařku co nenávidí hejty, k pousmání.
ale řešit to nemá cenu. kdo chce prudit, prudit bude. ;-)

24 TS Ženská. TS Ženská. | 23. května 2017 v 8:03 | Reagovat

[20]: lékaře zkus navštívit jiného, za to nic nedáš. každý z nich má jiný přístup.

25 Vlaďka Vlaďka | 23. května 2017 v 13:56 | Reagovat

[20]: Ahoj, Lucy, už jsem četla i Tvé články a je mi z toho smutno. Co mě napadlo jako první, určitě změň sexuologa, jak už holky psaly. Těch 2mg pravděpodobně nic nevyřeší a pokud jsi měla už předtím náznaky na procházení, tak po vyšší dávce by se to jistě zlepšilo. S bráchou mám něco podobného - já pro něj dělala první poslední, byla jsem mu dobrá na to, že jsem mu kdysi u jeho zadlužení půjčila 8 000kč, které mi dosud nevrátil, nebo když jsem ho vezla na pohotovost do jiného města, protože u nás na klinice daná pohotovost není, tak na tohle všechno on zapomněl, jen se ke mně otočil zády. Proto je nutné, najít si někoho, aspoň jednu blízkou osobu, kamaráda, třeba i další TS, moc Ti to pomůže, uvidíš. ;-)

26 TS Ženská. TS Ženská. | 23. května 2017 v 18:55 | Reagovat

[25]: víš myslím že Lucy kamarádku chce, jen nemá prostě štěstí,
pomohlo by jí to jistě, kdyby aspon  bydlela blíž některé z nás.

někdy se to prostě ser...
některé víc některé méně, některé pořád.

ale můžeme tu udělat takový nábor na kamarádku. pokud bude Lucy chtít, může napsat město ve kterém bydlí a třeba se někdo ozve. no co. ;-)

27 Lucy Lucy | 23. května 2017 v 23:28 | Reagovat

Bydlim ve svetle nad sazavou.
Pak nevim jak zmenit lekare ale nechci znovu cekat tak dlouho na srs.
Pak dopisi az na pc.

28 poluc-ie poluc-ie | 24. května 2017 v 2:00 | Reagovat

a ty ses co niki..?
od mala vi ze je ..
nesnasi penis a touzi
po
..no cpat do zen..
pry lesba xoxoxo :-)

29 Niki Niki | 24. května 2017 v 5:05 | Reagovat

[28]: Anito, je fajn, žes dodržela týdenní zákaz psát komentáře, ale tento je zase nepříliš zdařilý. ???

I cis lesby "cpou" do partnerek penisy....sice umělé, ale pokud by náhodou vlastnily opravdový, tak by ho určitě použily. :-)

30 Miriam Miriam | 24. května 2017 v 8:01 | Reagovat

[29]: No... já Ti nevím, jestli by BAN pro Anitu nebyl lepší tak na 100 let... :-D

31 anita angelb anita angelb | 24. května 2017 v 13:23 | Reagovat

[29]: ano to vim no
od mala vis ze ses
holka nemas rada to
dolu a piskat a balit
holky za ucelem plozeni
i..a pak buu to ne ja
to samo..ses,fajn
niki respekt sestro
no pak se nediv ze
fobove mi daj vy***
to muzete mit deti
??vis jaky to je?
adopce fujky ze niki?
lhat ex ne??
omg miriam 100 let?
tolik  casu nemam..
pro ZZ:(
tady bourka a co
ty rosnicko.?
a niki za komousu
byla cenzura a
cesko melo legendarni
ho VH. a ty niki
chces mit bananovej
blog??nebud!
TS je vic ..
bud rada ze ses TOP
100!!!!

32 Miriam Miriam | 24. května 2017 v 14:29 | Reagovat

[31]: Nevím, jestli mas ještě 100 let nebo ne... ale ja ne...

33 anita angelb anita angelb | 24. května 2017 v 14:29 | Reagovat

[29]: ach jo..tva realita
..jako kdyz koukas na
valku v tv a venku umiraj
vedle hotelu lidi..TS taky.

34 anita angelb anita angelb | 24. května 2017 v 14:35 | Reagovat

.nechapu [32]: blba blo
ndyna vis:)? zopakuj
mimi pochopim v
pondeli..
100 let??? ja nevim®©\\°¢£√π÷{}
co s chtela rict?
:) ja zitra muzu   .
..vy vubec nevite
co muzete a
mate..o to jde..
a taky ze jsou
ztp mtf ..doufam ze
nejsem na to sama
YAP :-D

35 Lucy Lucy | E-mail | Web | 24. května 2017 v 15:58 | Reagovat

No troškuu si rýpnu já jsem blondýna (jo záleží na světle a období) dokazuji to svímy hláškami které mi nedojdou hned.
Taťka se bavil se svou přítelkaní že by mohlo být hůř že by třeba mohlo chumelit. já jsem dodala že by taky mohlo sněžit a spousty takovýchto drobností. (Podotknu táta se s mou proměnou pere ale bere to z celé rodiny nejlépe ale teď se moc nevídáme)

Jinak já mám problém i měnit něco, třeba mám nabídku na práci (lépe placenou a pro mne zajímavou, ale nechci opustit zase místo kde jsem naopak chci tam)
To bude asi problém proč od reguli neodcházím je empatická a má snahu poradit a pomoci bez psychiatrických léčiv (psychiatrička a sexuoložka s tím že je raději pokud se problém vyřeší bez prášků). (ano ačkoli ta medikace)

Uvidím 23června jaké budou hodnoty Estrogenu vzala jsem si ho večer a ráno na odběry podle toho bude zvyšovat dávku nebo ji nechá.

36 TS Ženská. TS Ženská. | 24. května 2017 v 16:51 | Reagovat

[35]: tak nevím, ale mám za to že sexuolog je sexuolog a psycholog psycholog, či psychiatr ....

takže proč by ti sexuolog předepisoval léky jiné než na přeměnu, od toho jsou jiní lékaři ne.
pokud máš i psychické problémy tak můžeš chodit za psychologem a za sexuologem zase kvůli TS.

ale jen spekuluju.

ale jak chceš.

37 TS Ženská. TS Ženská. | 24. května 2017 v 16:53 | Reagovat

jo, jako jasně že sexuolog dělá i psychiatra, ale na to můžeš mít dva rozdílné lékaře.

38 bota jmenem anita bota jmenem anita | 24. května 2017 v 17:30 | Reagovat

[35]: wow lucy tak
to nejses,sama no ..
vitej v mem klubu ..
# no stejne my prave
ne odbarvene ne
jen takove makove ..
umime dat najevo
ze nejsme ..beeep ...
znam lucy..a co ty?
preju hezky popoledne..
lucy..® takova niki
by mela v lasce i
kajinka..ja nee. :-)

39 Niki Niki | 24. května 2017 v 20:25 | Reagovat

Anito! Poslední varování! :-!

Přečti si dnešní článek a zkus něco pochopit. Pokud nadále budou nemístné poznámky tak máš utrum nadobro - tolerovala jsem tě dlouho, ale bohužel už mi dochází trpělivost!

A piš komentáře stejně jako ostatní!

40 anita anita | 24. května 2017 v 22:10 | Reagovat

ja mam jiny nazor..
umis jen se vyhrazet
a realita je jina..beres
se vazne  .dekuju za
toleranci no ja nehraju
o ..mne bezi cas niki!!
vyhruzky a co jine jeste
umis..? JA TI nekazim
naladu..ja ne ..

41 anita anita | 24. května 2017 v 22:13 | Reagovat

jak mam psat??
ja mam jine podminky
co je na tom spatne?
ja jsem z venkova
a ne z mesta jako ty..
bojuju o vic jako
ty.. :-)

42 Niki Niki | 25. května 2017 v 7:13 | Reagovat

Anit, i tolerance má své hranice…u každého jsou nastaveny jinak.
Nevymlouvej se pořád,
že ti běží čas,
to holka nejsi
sama.
A to, že bydlíš
na vesnici,
není žádný argument,
který by tě
v něčem omlouval.
A o svých
nevhodných
poznámkách snad
dobře víš.
Jsi si vědoma,
jak lehké by
bylo si utahovat
z tebe nebo
se smát
tvému životu? ???

43 anita anita | 25. května 2017 v 9:54 | Reagovat

bys divila ze jsem byla
a jsem tercem a cas,mi
ubyha ohledem degenara
ce ..zraku..vis jaky je
venkov??tolerance??
necekam ze vsem se
muze libit muj (t)
humor no mam ty
co me chapou a vi..
ze se urazis nekdy
svedci ze nevis jedno..
a neboj jsem obozretna..
ja se nebudu opijet
a pod jen proto..
ani usmivat a dusit
v sobe..ses vedle niki
no chapu..tvou..ano.
jaka mam byt?? vis
jaky to je?  ze mam
obavy ze straceni..?
ze prekrocila jsem
sve omezeni..?
kolik je vas tady
z venkova..0.paa :-)

44 anita anita | 25. května 2017 v 10:00 | Reagovat

ja nejsem si natolik
vedoma i kdyz chapu.
nevymlouvam se..
k cemu?? ja jsem
z  vidlakova a?? znam
sve hranice a nevim
..stejne realita je ..
na dlouho..
a ver ze ne vsechny
cis holky te maj rady  
chapu ze nechces
prijit o mir klid
a tabacek no i ja mam
protiargumenty
hajit sve ..vim dobre  .. :-)

45 anita anita | 25. května 2017 v 12:10 | Reagovat

vis co mam ja niki  ...
kdyby s mela co ja
visela bys  a plala jako
prapor ve vetru( narazim
na tve "samo sklony"
co si psala) neumiram
no je v prvni top 3  
.rikej si co chces :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama