Praha stověžatá a setkání u Hanky Fifkové

12. května 2017 v 10:54 |  Články o životě a jak to vidím já

No jo, už je to tak. Po letech jsem si zajela do Prahy.


Jezdila jsem všude možně, ale na naše hlavní město se nějak nedostalo. Já vím, nebylo by špatné udělat si malý (i větší) výlet, abych zjistila co je tam nového a prošla si všechna ta krásná místa, která jsem si již v minulosti prošla a která se mi tak líbila. Jenže na nějaké znovuobjevování krás Prahy tentokrát čas nebyl. Měla jsem jiné plány. A to… poznat konečně osobně Zuzku a Radku (na obě holky jsem se moc těšila), a také další trans holky co budou na skupinovce u HF. U nás v Ostravě se něco takového bohužel nepraktikuje (možná to bude tím, že nás tady není mnoho a naše sexuoložka má na to jiný názor), tak jsem chtěla poznat jaké to je, když je více našich holek pohromadě a mají si možnost popovídat a malinko se poznat (vzhledem k omezenému času).

Než jsem se vydala na cestu, tak jsem se ještě podívala na předpověď počasí. Bála jsem se, aby nebyla velká zima (přece víme, že Miri dovede ovlivňovat počasí a může nám pěkně zavařit), ale nakonec jsem nemusela brát zimní bundu a kozačky. Do Prahy jsem jela vlakem Regiojet a již asi 20 minut po příjezdu jsem se setkala se Zuzkou, která byla na závěrečném pohovoru u Weisse. Protože jsme se ještě neviděly, tak jsme se pořádně přivítaly a zašly do jedné restaurace. Jmenuje se Mona Lisa a daly jsme si tam něco k jídlu a pití. Byly jsme tam jen asi hoďku, protože jsme musely najít dům kde má Hanka ordinaci (ve 13:00 byl začátek skupinovky). Nakonec jsme to našly bez problémů a protože byl ještě čas, tak jsme zašly obkouknout hospůdku Kopyto. No a kdo tam neseděl. Radka. Takže ten plán, že se my tři sejdeme, nakonec vyšel. Na chvilku jsme si se Zuzkou přisedly, ale dlouho jsme si nepovídaly, protože už byl nejvyšší čas vyrazit k HF. Ráďa dopila vše co jí číšník recesista přinesl na stůl a odešly jsme s tím, že se zde za pár hodin zase sejdeme.

Před vchodem domu (U Rajské zahrady 12) už bylo celkem dost holek a já se tak koukám na jednu z nich a říkám si, že je hodně podobná Nikitě, která bohužel nedlouho po své SRS zrušila svůj blog. No a opravdu to Nikita byla a já jsem moc ráda, že jsem ji mohla poznat osobně. Moc jí to slušelo a vypadala spokojeně…tak to má být. Už jsem ji dříve přála všechno to nej v jejím novém životě, tak věřím, že je vše tak, jak chtěla a je šťastná. Ze známých tváří tam byla ještě Dominika (BM)…ostatní holky jsem neznala.

Nakonec se nás tam sešlo asi 20 a ani jsme se nevlezly do místnosti (teda nakonec ano, ale byly jsme tam jako sardinky). Hanka říkala, že s takovou účastí ani nepočítala…ale snad je i spokojena, když vidí, že holky k ní chodí rády a na skupinovky se těší. Z nás co jsme tam byly, bych vypíchla dvě osoby, i když byly i další zajímavé příběhy. Mladičkou 16-letou Péťu a svalnatého hasiče (jméno jsem bohužel zapomněla). Péťa vypadala velice hezky…názorný příklad toho, jaká je to pohoda, když se začne v tomto věku, kdy jsou i určité fyzické předpoklady a testosteron se dosud neměl čas vyřádit naplno. Smutné ale bylo, že se Péťa setkala nejen s verbálními útoky, ale bohužel byla i několikrát fyzicky napadena. Velmi smutné!

Hasič v současnosti řeší obrovské dilema, které možná rozhodne, jakým směrem se bude ubírat jeho(její) život. Uvědomuje si, že pokud se rozhodne "do toho jít", tak to nebude mít jednoduché. Mezi hasiči rozhodně zůstat nemůže, to si sám (sama) uvědomuje a také jeho (její) svalnatá a vypracovaná postava může být, hlavně v začátcích, určitým handicapem. Takže hasiči mohu jen přát, ať se rozhodne tak, aby byl jeho(její) život takový jak si přeje, aby se dlouho netrápil(a) a svého rozhodnutí nikdy nelitoval(a).

Něco po 14:30 Hanka sezení ukončila. Některé z nás měly své plány a odešly neznámo kam, nás zbylých devět (bez Radky) si to zamířilo do hospůdky Kopyto. Ráďa tam také přišla, ale až za hoďku, protože měla ještě u Hanky naplánovaný pohovor. A jakmile za tu hodinu přišla, hned jsme věděly, že už dostala od Hanky Estrofem (plnou tašku), protože zářila jak sluníčko a usmívala se od ouška k oušku. Radka si pak tašku hlídala jako ostříž, protože tušila, že my některé potvůrky bychom ji mohly o ty roztomilé tabletky připravit a nakonec by místo Estrofemu brala acylpyrin na bolení hlavy a něco proti depresím.
Ráďo, vše nejlepší k začátku HRT… je to krásný pocit a tak trochu výjimečný den a snad všechny jsme se na něj těšily…tak si to užívej!

A tak jsme tam jedly, pily, hodovaly…. a probíraly všechno možné i nemožné. Holky pak postupně odcházely, až jsme zůstaly samy dvě se Zuzkou. Já měla odjezd vlaku 19:44, Zuzka 19:32, takže jsme nijak nespěchaly, ještě si daly kafíčko a kolem půl sedmé jsme vyrazily - směr hlavní nádraží. Zuzce jel vlak na čas, bohužel Regiojet měl 80minut zpoždění, takže domů jsem dorazila až hodinu po půlnoci. Utahaná jsem byla jako kotě, tak jsem se jen rychle odlíčila, osprchovala a plácla sebou do své milované postýlky.

A co bych ještě dodala.
Byla jsem ráda že jsem do Prahy jela, stálo to za to…poprvé jsem viděla tolik trans holek pohromadě, také jsem se dozvěděla mnoho užitečných informací a zjistila, jak celá akce probíhá. A měla jsem to štěstí poznat nejen Zuzku a Ráďu, ale i Nikitu, Domču a dalších 16 holek…to se opravdu nestává každý den. Jo, a viděly(i) jste ten stůl plný jídla (pozornost podniku)...poprvé v životě jsem se pořádně najedla.

Tak pa zlatíčka, mějte se krásně.

Niki

 


Komentáře

Zobrazit vše (119)
Zobrazit starší komentáře

101 Vlaďka Vlaďka | 14. května 2017 v 14:08

[99]: To jsem taky chtěla napsat, že my jsme si ji nikdy do pusy v článku nebraly a ona tam jede dokonce celý seznam. To je tak pokrytecké, až je mi zle.

102 TS Ženská. TS Ženská. | 14. května 2017 v 16:00

[101]: někdo to asi neumí řešit s nadhledem  a jako obranu musí použít článek ve kterém ty reagovat nemůžeš / i když netuším obranu proti čemu, nikdo si ji nevšímá, dokud nepřiletí a nezačne všechny urážet, co potom čeká/ a všechny ji napadají a urážejí a celý svět ji ubližuje. měla by se zamyslet proč. vždyt je většinu komentářů jen protivná a povýšená a nad ostatními ohrnuje nos.

103 TS Ženská. TS Ženská. | 14. května 2017 v 16:06

asi si tím řeší deprese, což je mi občas líto, ona má vážně pocit že ji všichni jen ubližují, ale jinak je mi vcelku ukradená, na kafe s ní nepůjdu a doufám že se ani nepotkáme. no nic, už ji řešit nebudu.

104 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 15. května 2017 v 15:24

[103]: Po dlouhém čase, kdy jsem vám ty urážky trpěla, jsem napsala svůj vlastní názor o divnolidech, kteří mají problém se svou vlastní identitou. Nikoho jsem nejmenovala, avšak někteří lidé se v tom určitě poznali(Gynekolog Turčan, nadávání do krav a do p.č apod.), a proto jde vidět, že je pravdivý, když se hned potrefená husa ozve. Nebojte se, i tací mohou na dámské si dál dokazovat, že jsou ženami a nemusí se obávat postihů. A nakonec proč ne? Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp.

Že občas zajedu za HF nebo za jinýma holkama vám do toho nic není. Mám s některýma velmi pěkné vztahy a narozdíl od vás bez předsudků.

105 TS Ženská. TS Ženská. | 15. května 2017 v 16:16

a že jsi nezačala ten článek o sobě.

/ano nezapomen nám těmi toaletami nenápadně zdělit že ty už máš neovaginu, bože ty seš trapka/

zlatíčko na dámské jsi chodila když jsi ještě trandila dva roky před HRT.

takže ti tací jsi byla především ty.

já si dokazovat nic nemusím, ale tobě trvalo než jsi se utvrdila v transsexualitě. s těmi TV kamarády co jsi s nimi chodila na kafíčko ses na nákupu v samoobsluze neseznámila beruško, to fakt ne. ;-)

ale dokazuj si, a máš SRS, super seš jednička.

106 TS Ženská. TS Ženská. | 15. května 2017 v 16:31

[104]: ono je blbé když jsou lidi kteří si pamatují, a jsou věci které bych veřejně nenapsala, protože beru ohled. ;-)

107 TS Ženská. TS Ženská. | 15. května 2017 v 17:39

[104]: a mimochodem. mám dojem že dokud jsi poslední rok neprudila po všech blozích, nezačala je obcházet a všechny na nich urážet, nikdo si tě nevšímal a všem holkám jsi byla vcelku ukradená.

takže ty jsi netrpěla, ty jsi ostatní urážela a do všech se navážela. ;-)

tu trpící chudinku hraješ marně.

108 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 15. května 2017 v 18:29

[105]: JJ, já jsem tranďák a ty princezna... V mém článku se nevychloubám, že mám po SRS a ani tady, ale ty s tím máš evidentně pořád problém, protože už mne těžko urazíš do fetišáka, co onanuje v dámském, protože to je trochu mimo mísu a bylo to samozřejmě mimo i dříve. Na tvém LuckaTS blogu toho bylo poměrně hodně(myslím těch urážek do fetišáků a vyhrožování). Proč je asi smazaný stejně jako tvoje další blogy, když v něm bylo dost zajímavých bujónových receptů a rad pro drsné holky s kudlama? V diskuzi jste řešili, kdo je tranďák a TV a zvyšovali jste si svá ega stejně jako to děláš teď. Asi se ti to trochu zvrtlo a teď si to nepřiznáš. Teď je situace trochu obrácená.

A mimochodem ano, na dámské jsem chodila, protože jsem tak vypadala. V článku píšu, že i když přijde na dámské toalety tranďák v dámském a bude mluvit jako dlaždič nebo někdo, kdo si to po pár měsících na HRT rozmyslí, nebude to z velké pravděpodobnosti ani přestupek a ani trestný čin, tak je zbytečné na toto téma vytvářet zákon(bathroom bills v nadpisu), když nejsme jako v USA. Píšu také o tom, že tací lidi jsou. To je pointa.

[107]: Pamatuji si tvůj první článek o transženách s postahovanými thajskými shemale i s penisy(po nějaké době je měli zamalované, ať ti tolik nekřivdím). Pěkný obrázek o nás to byl. Už tehdy se mi to, co z tebe kolikrát vypadává, nelíbilo, takže zas tak si nefandi, že to je jen poslední dobou.

109 TS Ženská. TS Ženská. | 15. května 2017 v 19:00

[108]: mimo mísu jsi, protože fetišákem tě nazvala jiná osoba /ale vím ty máš chaos pořád/ a když se navážíš do někoho o tom že nemá ujasněnou identitu, tak si zamed před svým prahem, tím jsi začala urážet ty, mě je tvá identita putna, já se nechlubím a nepovyšuju že mám po SRS.

tak každá není bouchač jako ty a některé se bojí o svoje zdraví, takže obranné prostředky jsou na místě , každá jako ty chlapa nezbouchá holýma rukama víš.

lžeš a víš to, jenže ty lžeš už permanentně, ty holky nikdy žádné viditelné penisy neměly, a to že je mají víš jen proto že jsem psala Hoky bez SRS. a byla to reakce na vaše urážení holek bez operace, myslím že většina z nich byly mnohem víc holky než vy. ;-)

už tehdy jste se povyšovaly nad jiné a nazývaly je úchyláky.

ono to někde v archivu blogů jistě je, takže šikovnější holka si to najde ;-)

nejspíš to bude i u T,,,

a mimochodem, můj první článek o TS holkách to nebyl.

a proč jsou smazané mé další blogy víš dobře, chodili jste tam s T a V a pod cizími nicky psaly urážlivé komentáře a pořád mě napadaly, myslíš že to nevím.

přitom ten poslední už vůbec o TS nebyl, přesto jste prudily a chodili tam útočit.

110 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 15. května 2017 v 20:34

[109]: nikdy jsem neměla potřebu psát pod cizími nicky, mám tu vždy mail a odkaz na stránky, kde mám i své fotky, i teď se neskrývám za anonymním nickem jako ty. Jestli si myslíš, že jsem to byla já, kdo ti tam pod anonymy psal hanlivé komenty, kvůli kterým jsi to zabalila, tak na to ti odpovím tak jak čekáš: Není škoda takových blogů. Aspoň že to uznáváš, že tvoje blogy byly plný hejtů a žumpy.

111 Vlaďka Vlaďka | 15. května 2017 v 20:53

[104]: Ne, to není o potrefených husách, to by poznal i hlupák, koho máš na mysli, protože používáš pořád ty samé narážky. A laskavě nelži! Ano, nazvala jsem tě krávou, ale ne kvůli tomu, co tam píšeš! Přestaň si vymýšlet, jsi chorobná lhářka. :-!

112 TS Ženská. TS Ženská. | 15. května 2017 v 21:09

[111]: když BM začala psát blog, tak já husa tam chodila a občas napsala krátký komentář, protože tam měla pusto a bylo mě to líto.

a co mám za to, nakonec že já ji na jejím blogu napadala a vyhrožovala, z  toho už mě několikrát veřejně obvinila.

ten člověk má náznaky paranoie nebo schizofrenie. a tím se nesnažím urážet, to myslím vážně.

113 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 15. května 2017 v 21:14

[112]: Já měla sto tisíc návštěv i bez tvé lítosti a tvých off topic komentářů stejně jako Markétka. Což ty se tomu se smazanými blogy ani nepřiblížíš. Co jsem od začátku blokovala, byla později výhoda v čtenosti a přehlednosti. Opravdu jsem ráda, že mi nepřispíváš svými komenty.

114 TS Ženská. TS Ženská. | 15. května 2017 v 21:14

[110]: jestli BLUEMOON není nick tak nevím.
takže je to tvé jméno.

já nejsem anonym, to fakt ne, mě znají všechny holky. ;-) to ti můžou všechny potvrdit. ;-)

takže zase mimo.

115 TS Ženská. TS Ženská. | 15. května 2017 v 21:18

[113]: normálně se říká díky, ale to jde mimo tebe.
ty máš vážně problém.

116 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 15. května 2017 v 21:29

[111]: tak jen pro připomenutí http://vladkaviva.blog.cz/1701/cerny-start/komentar/122388366

zastala jsem se proti názoru, že ženy po SRS jsou fetišisti a splachovací, pak moje předchozí reakce byly smazané. Nevyjadřuju se na cizích blozích vulgárně jako vy.

Jestli si myslíš, že TS jsou fetišáci, tak to je jen tvůj problém s identitou, ne můj nebo jiných. Obě nechápete, že na vaše ponižující názory je málokdo zvědavej. Jste pravé transky, uznávám, že nejsem jako vy, ale netahejte do toho ostatní.

117 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 15. května 2017 v 21:31

[115]: Tak za toto opravdu díky, že mne off topic a flameware, kdo je víc ženská, minul a že jste si svou zlost vybíjeli jinde,i když to byl často pech.

118 Vlaďka Vlaďka | 15. května 2017 v 21:39

[116]: Jdi se léčit. Vážně. Ty mi tady DRZE (!!!) stále budeš lhát? Černý start - můj příspěvek 488! Umíš číst, nebo jsi tím lhaním už úplně zaslepená? Vytahovala jsi na Lucku soukromé věci, co ti posílala do mailu a tak (to jsem pochopitelně smazala). Za to je ten příspěvek 488 a ten jasně říká, proč. Kdepak nějaké zastávání, za to bych ti nenadávala, nedělej ze sebe svatouška.

119 Niki Niki | 15. května 2017 v 21:50

:-)  Holky :-)

Raději to uzavřu, už je to tady dost vypjaté.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama