Je načase někoho uškrtit

29. června 2017 v 9:32 |  Články o životě a jak to vidím já

Mohla jsem to, co zde napíšu, nacpat do několika komentářů, ale chci tomu dát nějakou lepší formu a přidat obrázky.

Myslím si, že drtivá většina z těch, kdo čtou mé články déle, už o mně ví hodně….kromě jiného už ví jaká jsem a proč taková jsem…ví jak se chovám a jak oblékám a ví proč se tak chovám a proč se tak oblékám (tedy někdy výstředněji). Tak si říkám, pokud to nepochopilo jen pár osob, že bych se tím ani nemusela zabývat a mohla bych to nechat plavat. Hm.

1 - Anito, ty jsi nezmar (možná záškodnické klíště) a asi by nepomohlo i kdybych tě vlastnoručně uškrtila, otrávila 2 roky prošlým vídeňským párkem či mučila těmi nejděsivějšími technikami 16 století…a možná i 21 století. Mazat tvé komentáře mi zabírá čas, který bych mohla věnovat jiným činnostem. (Péct muffinky, uklízet, tančit si, koukat na filmy, hrát Far Cry nebo meditovat).
Buď tak ohleduplná a napiš třeba jen jeden trochu srozumitelný komentář, který má hlavu a patu. Dokážeš to?


Nerada bych kvůli pár lidem zavedla moderované komentáře, jak to již mají zavedeno některé holky, protože pak už to není ono, ztrácí to své kouzlo a autor blogu nemusí zveřejňovat komentáře, které se mu nelíbí.

2 - A pak je tady další osoba, či dvě a možná tři, které si nedají říci a dokolečka omílají to samé. Možná máte v něčem pravdu a některé vaše názory nemusí být špatné a od věci…jen to podáváte špatnou formou a zapomínáte na fakt, že jsme všichni jedinečné osobnosti. Nejsme stejní, máme různé pohledy na věc, různé názory a jinak prožíváme svůj život. To co někomu vyhovuje, jinému nemusí..tam kde je někdo spokojen, tak druhý být nemusí.
Všichni si hledáme své místečko na slunci, někomu se to daří lépe, jinému hůře, ale jak již jsem mnohokrát psala…takový je život a nikdy nebudou úplně všichni spokojeni, usměvaví a v pohodě.

Tak jako holčina na obrázku nebudu nikdy vypadat, to vím moc dobře, tak se musím spokojit s tím co možné je...jinak bych se z toho také mohla zbláznit.

3 - Některé z nás třeba mohou projít fází TV než se dostanou do bodu TS…..předtím, než u mě byla diagnostikována transsexualita, jsem mnoho let chodila každý den v dámském spodním prádle a dle okolností a možností i dámském oblečení, ale nikdy jsem nemasturbovala před zrcadlem nebo něco podobného. Jen jsem se tak cítila dobře a věděla, že tak je to správně, tak to má být a takový chci žít život. Jestli si někdo myslí, že jsem transvestita…nechť je libo, tím se trápit nebudu, hlavní je, že já vím kdo jsem.

4 - Skutečnost je, že dnes si na veřejnosti téměř s ničím problémy nedělám, ale i já mám své hranice. Jako mimino s dudlíkem v puse se nebudu předvádět a také se nebudu oblékat jako 5-letá holka. Také je ale pravda, že si ten nový život neskutečně užívám a snažím se trochu dohnat ztracené chvíle, takže moc nehledím na svůj věk a chci se cítit dobře. Jsem přece rošťanda a puberťačka - to jsem psala už 100x.
Když se za mě na veřejnosti nestydí Věrka, tak si myslím, že to zase tak špatné nebude. Dokonce už nechce ať se držíme venku za tlapky, protože, jak říká, dvě ženy by se už za ruce držet neměly.

5 - Anito, štěstí může vnímat každý jinak, ale jednoduchá definice by byla - vnitřní osobní pocit spokojenosti, radosti a trvalého naplnění života. Pocit štěstí je u každého člověka trochu jiný.

V životě jsem byla šťastná mnohokrát, ale nejvíce tyto pocity zažívám posledních pár let. Dovedu se radovat i z maličkostí a vážím si každého dne. Trápit se, nadávat na svět okolo, být rozmrzelá, neusmívat se a nemít radost ze života…to není ta správná cesta, navíc tím ubližujeme sami sobě.
Jo, a kromě krátkých sukní mám i několik dlouhých.

Niki
Omlouvám se za trochu roztažené nohy, ale bála jsem se, zdali komoda vydrží mou váhu, tak jsem se nadlehčovala.
 


Komentáře

1 TS Ženská. TS Ženská. | 29. června 2017 v 12:24 | Reagovat

jj ta druhá fotka vypadá trošku podezřele, ale jak to vidíš taky, tak je to ok :-D.

Anita si pokoj nedá, ona musí rýpat do všech a všude.
mám dojem že na blogy chodí jen za tímto účelem. :-?

2 Niki Niki | 29. června 2017 v 13:06 | Reagovat

[1]: Luci, já vím, ale fotku jsem použila, abych ukázala dvě dlouhé sukýnky - mám jich už 6 :-)

Ohledně Anity - asi jsem naivní, když doufám v její lepší já...ale moderované komentáře bych zavedla opravdu nerada.

3 Niki Niki | 29. června 2017 v 13:25 | Reagovat

[Smazaný komentář] Tak předně - je o mně dostatečně známo, že nemám ráda anonymní osoby. To je o ničem a snad ani nemá cenu se k něčemu vyjadřovat.
Pokud není někdo schopen vystupovat pod svým pravým jménem, pak je to fakt bída a mohu si o tobě myslet cokoliv. ???

Nechci přece po nikom rodné číslo, adresu bydliště nebo chorobopis, ale jméno a to zda jsi žena či muž a případně věk, to nikoho nekompromituje ani neodhalí.

Jinak děkuji za správnou diagnózu a jsem ráda, že konečně někdo odhalil mé právé já.
Vždyť já si na šťastnou holku jen hraju, ale doma buším hlavou do zdi, vytrhávám si nehty a podřezávám žíly - jenže mám tupý nůž, tak mi to moc nejde. :-(

4 Niki Niki | 29. června 2017 v 14:43 | Reagovat

Tak nedá se nic dělat....má trpělivost je u konce. Opravdu nemám zapotřebí číst ty stupidity a dohadovat se s přízrakem na blogu.
Myslela jsem si, že máš nějaký charakter a použiješ rozum, bohužel jsem se mýlila. Asi nemáš ani jedno.

Jestli nejsi spokojen (otázka je, zdali jsi vůbec s něčím spokojen), tak si to řeš s lékaři a dej jim instrukce jak mají postupovat...ty určitě víš jak na to.

Sbohem, žij si blaze. :-)

5 TS Ženská. TS Ženská. | 29. června 2017 v 17:30 | Reagovat

trošku tu rozpitvám ten smazaný komentář, i když vím jaká by zase byla reakce.

jestli se do TS řadí i očividně trochu odlišné diagnozi, jo asi ano, ono by těch skupin a podskupin začalo být nepřehledně.

tak jako má někdo rakovinou prolezlé celé tělo a někdo jen malou bulku, bude to i podobně s TS, možná né každá to má stejně intenzivní.

zrovna jako jsou cis holky vyloženě bárbíny, nebo naopak spíše klučičí typy které na vzhled nehledí, není důvod aby to u TS holek bylo jinak.

jestli se některá smíří s tím že přeměna u ní nedopadne zcela ok, neb na to nemá dispozice, není důvod aby celý život chodila oblékaná jako bubák, a pokud má na reakce lidí žaludek, tak ok, proč ne.

je to asi jako člověk kterému se líbí obarvit si vlasy na zeleno, potetovat obličej a z reakcí lidí má srandu.
prostě nátura, nemá to nic společného s více či méně TS.

a to že lékařům jde o to z TS vyrábět chlapi v dámském.
ano, je to tajné spiknutí lékařů s vesmírnými návštěvníky za účelem pokusů. O_O  :-D

6 Niki Niki | 29. června 2017 v 18:37 | Reagovat

Velice nerada jsem sáhla k tomuto kroku, ale už nevidím jinou přijatelnou možnost. Vše ostatní selhalo. :-)

7 Radka Radka | Web | 3. července 2017 v 19:00 | Reagovat

Ahoj Niki ;-)
Moc Ti to sluší ;-)
Omlouvám se že moc nepíšu, ale akurátně řešíme rozvod a další společný život a to tedy moc hitparáda zábavy není...
Znáš mě, snažím se být optimistka za všech okolností, ale občas to vážně nejde a tak se na chviličku trochu odmlčím, ale já to doženu ;-) Neboj :-)
Zatím pa a přeji nádherné prožití všech dovolených :-D

8 Niki Niki | 4. července 2017 v 8:30 | Reagovat

[7]: Ráďo, já vím, že to ty (i některé jiné) nemáte lehké, ale věřím, že časem se vše zlepší...to ti ze srdce přeji. :-)

Pa a užívej si nový život jak to jen jde. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama