Někdy bývám i smutná

30. června 2017 v 10:55 |  Články o životě a jak to vidím já


Tak včera mi jedna osoba psala, že určitě šťastná nejsem, že to jen tak hraju a že nemohu být šťastná, pokud jsem TS. Tak a je to. To jsem dopadla. Takže štěstí vylučuje transsexualitu.To jsou mi věci. Tak proč mi sexuoložka a psycholožka napsaly stejnou diagnózu, když viděly jak jsem šťastná? Nebylo to spiknutí? Nebo se mě chtěly zbavit a těšily se, jak budu plakat až mi ufiknou pánské nádobíčko a já nebudu moci masturbovat? Co já pak chudinka budu dělat? S čím si budu po večerech hrát?

Ale já se musím přiznat bez mučení…opravdu nejsem šťastná 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Někdy dám tomu štěstí chvíli volna a pak jsem třeba i smutná. Zrovinka včera večer jsem byla smutná, protože jsem si koupila celý meloun a těšila se až si na něm doma pochutnám, ale ta potvůrka byl bez chuti a nebyl vůbec sladký. Uvažovala jsem že ho hodím do koše a to už je u mne co říci, protože jídlo já vyhazuju opravdu velice nerada.

Také bývám smutná, když je několik dní zataženo a žádné sluníčko. Je mi občas smutno i z toho, že trávím většinu večerů sama, bez osůbky kterou miluji. To se pak snažím prchnout mezi lidi, jdu nakupovat, atp. Dříve bych to řešila fernetem s colou, chipsy, sýrem a olivami…a pak bych šla pařit nějakou hru na PC nebo bych si pustila nějaký filmík a u toho baštila a popíjela.
Také mohu být smutná, když spálím muffinky na které jsem se tak těšila nebo když mám chuť na kousek čokolády a žádnou nemohu objevit. Jednou za čas mě honí mlsná a já pak běhám po bytě a hledám nějakou dobrotku. Jsem schopna se jít i 10x podívat do ledničky, i když vím, že tam nic nenajdu.

No a ještě jsem smutná z toho, že na trans scéně je poslední dobou nějak mrtvo. Některé holky blogy zrušily úplně, některé je tam sice stále mají, ale vlastně vůbec nepíšou, takže ty co zůstaly aktivní, vlastně spočítám na prstech jedné ruky. Do toho jsem ale nepočítala aktivní blogy holek jenž jsou již po SRS, tedy už ženy se vším všudy…ty se s námi, co jsme jen na "začátku HRT" a nemáme F v občance, moc nebaví…tedy vlastně vůbec (až na jednu výjimku).

O vlogerkách jsem ještě nemluvila…TranZita už skončila a je opět mužem, Martina je po operaci v Thajsku a je otázka zda bude dále točit (doufejme že ano), o Jenny nic nevím, protože jsem se dlouho nedívala zda natáčí dále a vlastně mě to ani nezajímá (důvody jsou nasnadě)…takže zbývá Tereza. Teď jsem se koukla co je tam u ní nového a zjistila jsem, že jela do Prahy na tu konferenci 22.června a chtěla tam točit. Jak to dopadlo jsem nezjistila, jen jsem si všimla, že smazala video, kde mluvila o Jenny. Takže asi tak. Snad jsem na nikoho nezapomněla.

Mrzí mě, že jsem přikročila k moderování komentářů, ale už to začal být hnus. Některé osoby bohužel nepochopí (vlastně na to kašlou), že je tam nechcete…a budou prudit a škodit, dokud to jde. Uvidím jak to bude dál, možná to moderování časem zruším, možná ho nechám…stejně píše komentáře tak málo lidí, že to snad ani vadit nebude.

Máme tady prázdniny a čas dovolených, tak si to na těch Seychellách či Maledivách všichni užijte a nenechte se sežrat žralokem či jinou vodní příšerkou.

Niki


 


Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 30. června 2017 v 11:24 | Reagovat

Veľa šťastia :)

2 Jana Jana | E-mail | 30. června 2017 v 11:45 | Reagovat

Víš, já se ani nedivím, že nikdo nic nepíše a blogy mizí... Ty jsi takové sluníčko :-) a přesto diskuze na tvém blogu jsou občas skutečné peklo. Nechápu proč TS holky musí do sebe jít jak šílené. O_O  Všechny víme jak je tenhle stav komplexní, každá jsme jiná a místo vzájemé podpory leckterá musí kydat takový hnůj, až se z toho dělá fyzicky zle. :-!  Ale on je to bude nejspíš národní zvyk. Na diskuzích do sebe jdou úplně všichni a všude - a nejen na diskuzích... Podle hesla mě chcípla koza, tobě ať chcípnou všechny, funguje nejspíš celej národ (až na pár čestných vyjímek). Kdybych měla psát blog, tak jedině pro to, abych získala odolnost proti urážkám a útokům - takový trénink - ale jak to tak pozoruju, asi by mě to sráželo takovým způsobem, že se do toho určtě nepustím, protože na tohle nemám dost síly...

3 Niki Niki | 30. června 2017 v 11:53 | Reagovat

[1]: Díky, štěstí není nikdy dost. :-)

4 Niki Niki | 30. června 2017 v 12:19 | Reagovat

[2]: Jani, popsala jsi to dobře...a děkuji :-)
Já byla vždy idealistka a představovala jsem si, jak by mohlo být na světě krásně, kdyby nebylo zlých, nenávistných a nepřejících lidí se špatným srdcem. :-(

Psát blog jsem se rozhodla, protože mi to pomáhalo urovnat si myšlenky a trochu se vypovídat. (Jsem někdy dost ukecaná). Také jsem si říkala, že můj příběh by snad mohl pomoci v začátcích některé z nás...stejně jako mně pomohly blogy holek přede mnou a kontakty s nimi. :-)

Více vzájemné podpory mezi námi by opravdu neškodilo, hned by bylo lépe. No naštěstí jsem tady poznala i několik prima holek se kterými si rozumím. To mě drží..jinak by se také mohlo stát, že bych s tím sekla.
Pa, měj se hezky :-)

5 Poškození trans lidi. To se úmyslně zamlčuje Poškození trans lidi. To se úmyslně zamlčuje | 30. června 2017 v 12:54 | Reagovat

Pokud zde ten systém procesu změny pohlaví v ČR funguje v neprospěch trans lidi a podmínkou získání identity je podmíněna operace genitálií, a pak tě lékaři operaci udělají blbě a vše poserou, zkrátka máš nepoužitelný genitál  na sexualitu s mužem, tak věř že spokojené a radovat se ze života takové trans slečny už nikdy nebudou.

Parchanti Češi kdo tohle tady zavedl!!!

6 Jana Jana | 30. června 2017 v 13:25 | Reagovat

A je to tady, to je teda rychlost - věř, že než být ženská s pinďourem, budu radši dál chlap. Věř že sex si neužiju už teď a když případná operace nedopadne tak jak převážně dopadá - tedy dobře, i tak to bude o chlup lepší. A věř že chudinky jako ty si nepomůžou, i kdyby se rozkrájely a prudily v TS diskuzích každou minutu pod jiným nickem. Třeba se uvař se ve své zlosti, bublej, smaž se a prskej, až budeš řádně vařená, rozsypeš se na kousky jak vařený hovězí a dáš snad pokoj. :-P

7 Johanka Johanka | 30. června 2017 v 13:27 | Reagovat

Ono se tu už zase nemoderuje? :-)

8 TS Ženská. TS Ženská. | 30. června 2017 v 14:03 | Reagovat

[5]: tak si najdi přítelkyni když to nemáš použitelné s mužem, podle všeho ti dříve holky nevadily ;-)

9 TS Ženská. TS Ženská. | 30. června 2017 v 14:09 | Reagovat

[5]: podle mého je ten orgán Před, nepoužitelný s mužem taky.
jestli ho některá na něco používá O_O :-!  8-O

10 Niki Niki | 30. června 2017 v 14:35 | Reagovat

Ach můj bože! O_O To teda fakt ne!

Já to ještě jednou riskla, ale to se fakt nedá. :-(

OMLOUVÁM se všem pohodovým holkám i klukům, ale u moderování BOHUŽEL musím zůstat.

Pokud tady budou takové nenávistné kreatury s mozkem od tarantule, které nelze vystřelit na jinou planetu mimo naši soustavu, tak nelze jinak. :-(

11 Niki Niki | 30. června 2017 v 14:55 | Reagovat

Luci, vyřešila jsem to lišácky, ten jeden koment jsem tam nechala.

12 Niki Niki | 30. června 2017 v 15:03 | Reagovat

Když se někdo svobodně rozhodne pro operaci i když určitě ví (pokud není mentálně postižený) o možných rizicích, na která je mimo jiné upozorňován skoro na každém kroku, tak musí počítat i s možností, že se něco nezdaří...v krajním případě není vyloučeno úmrtí.

Tak co tady ty chytrolíne pořád vyskakuješ, nechceš někam zalézt a dát nám pokoj? Předpokládám, že tebe tady nikdo nechce - já tedy určitě!

13 Niki Niki | 30. června 2017 v 15:33 | Reagovat

Vzkaz pro "opětjsemtu".

Pokud budeš psát slušné komentáře (vidím, že to dovedeš)a nebudeš nikoho urážet, tak budu slušná i já a nebude problém je zveřejnit.

Věci které píšeš jsou dost vážné, tak piš prosím pod svým ženským jménem a u toho zůstaň - to ti snad neublíží.

14 TS Ženská. TS Ženská. | 30. června 2017 v 16:22 | Reagovat

[13]: víš mě je záhadou jak se někdo pere za svoji pravdu, tvrdí že stejně nemá po přeměně passing, bydlí pořád na stejném místě,, ale stráášně se bojí o odhalení své identity a píše už pod desátým nickem.

pochopila bych to u holky která prochází a odstěhovala se, ale takhle.
jako kdyby se bála aby někdo neodhalil pravdu ;-)

15 Vlaďka Vlaďka | 30. června 2017 v 16:34 | Reagovat

Niki, on je vyloženě kumšt trefit na sladký meloun. ;-)

[9]: Tak tuhle větu  VYTESAT DO KAMENE a všechny prudící TS, by se na to měly chodit dívat. To je přesně to, co si říkám celou dobu. Jak se někdo může ohánět nefunkčním "spodkem" po operaci v posteli s mužem, když i před operací je to to samé. Co chtějí s tím mužem, proboha, dělat? Nechat se kouřit? Pokud já jako žena už měla několikrát sex s mužem a i když jsem si na spodek nenechala šahat (stejně by to nemělo žádný efekt) a i přesto jsem si sex moc užila, tak je logické, že pokud budu mít nefunkční neovagínu, svět se nezboří. Proč to nedokážou některé pochopit. Špatný zdravotní stav už je samozřejmě jiná kapitola, ale jestli má jít jen o sex? Už tak je zázrak, co s tím mužským tělem jde všechno udělat při přeměně na ženu a ony chtějí pečené holuby do úst? Není průser to, že se ta operace nepovede, průser je už ten, ŽE JSME SE TAKHLE NARODILY. A proto, ať se nám to líbí nebo ne, musíme hrát s těmi špatnými kartami, co jsme dostaly. Takže nenadávat na doktory (ti tu špatnou operaci nedělají schválně), když už, tak nadávat na "přírodu".

16 Niki Niki | 30. června 2017 v 17:46 | Reagovat

[15]: Před chvilkou jsem se vrátila z obchodu a meloun který jsem si koupila dnes v jiném obchodě (dovoz Řecko)je chuťově úplně fantastický.  Šílený rozdíl. O_O

Já, vzhledem k tomu, že skoro jistě nebudu v posteli s mužem, tak naštěstí nepotřebuju prvotřídní neovaginu...a stačí mi i malá hloubka, hlavní je, aby nebyly komplikace a TO už tam nebylo.
O operaci jsem dost přemýšlela, rizika tam jsou, o tom žádná, ale já nemohu zůstat takhle v půli cesty, to bych se zbláznila - musím jít a budu doufat, že vše dobře dopadne. :-)

17 Niki Niki | 1. července 2017 v 6:37 | Reagovat

[14]:  To schovávání se za anonymitu a to, že se tak brání vystupovat pod svým pravým jménem, něco o té osobě vypovídá.

Nám všem ostatním nevadí vystupovat pod svým jménem. Navíc tu mnohé z nás mají svá fota a odhalily jsme i část svého života a soukromí. :-)

18 TS Ženská. TS Ženská. | 1. července 2017 v 9:36 | Reagovat

[16]: to máš i s rajčaty, banány.
záleží na druhu, jak to bylo pěstováno a taky podle mě i hodně na tom kdy to bylo trháno.
třeba z hydroponie to asi moc chutné nebude nikdy.
banány se zase hned malinké balí do pytlů a stříká se na ně nějaký sajrajt aby neměly flíčky a trhají se v půlce zrání. mi někdo může tvrdit že to dozraje samo ve stejné kvalitě jako na rostlině. :-?

19 Niki Niki | 1. července 2017 v 12:29 | Reagovat

[18]: To je fakt, trhá se to nedozrálé a pak na to někde v nějakých místnostech pouštějí plyn aby to chytlo barvu a trochu dozrálo...stejně je to v obchodech pak bída a utrpení.
Ráda bych ochutnala zralý banán nebo mango utržené přímo ze stromu. Asi odletím na Kostariku. :-)

20 TS Ženská. TS Ženská. | 1. července 2017 v 13:25 | Reagovat

[19]: tak slyšela jsem že citron zralý a utržený přímo ze stromu je sladounký a dobroučký.

známý dostal rýži přímo od Vietnamců kterou si nechali poslat z domova, prý tak dobrou rýži ještě nejedl a že byla výborná jen tak bez ničeho, že to nic nepotřebovalo.

ono to bude asi jako domácí rajčátka pěkně zralá a utržená z keříku, to s kupovanými nejde srovnat.

21 TS Ženská. TS Ženská. | 1. července 2017 v 13:33 | Reagovat

[19]: jinak, ono se to trhá nezralé pro to, že nezralé je to tvrdé a daleko odolnější při přepravě, z nějaké Itálie to může být na pultech do dvou dnů, jenže to by se s tím muselo šetrně, takhle to sypou jako brambory a na místě se to prožene umělým zráním.

jako růže, které na přepravu těžce podchladí aby dále nerozkvétaly a pak se přítel divý že mi po dvou dnech uvadly. aby ne když jsou přemrzlé. :-x

22 TS Ženská. TS Ženská. | 2. července 2017 v 0:57 | Reagovat

tak mě napadlo, kdepak je ta notující si s Poškozenou, parta se nám rozpadá :-D

jen fetišáci touží po překopaném orgánu :D :D

to já jen tak ;-)
začíná mi být smutno :-D

23 Niki Niki | 3. července 2017 v 10:34 | Reagovat

[22]: Luci, kdybych to nemoderovala, tak by ti smutno nebylo, protože ty osoby jenž zmiňuješ píší o 106, jen už mají smůlu.
No jo...teď tady bude nuda. :-(

24 TS Ženská. TS Ženská. | 3. července 2017 v 12:06 | Reagovat

[23]: počkej, že ti píše TG, bych se divila.

25 Niki Niki | 3. července 2017 v 14:02 | Reagovat

Které to jsou přesně je nelehké určit...prostě ty anonymní nenávistné komentáře

26 TS Ženská. TS Ženská. | 4. července 2017 v 20:27 | Reagovat

[25]: je to celkem lehké, když je znáš pár let. ;-)  :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama