Vzkaz pro prudiče a trolly

13. června 2017 v 14:21 |  Články o životě a jak to vidím já

Milí trollové a milí prudiči! A navíc…milí anonymové.
(Bůh ví, co vy jste někteří vlastně zač.)

A milí opravdu nejste, neradujte se…tady jsem sarkastická, kdybyste to náhodou nepochopili.

Je vás tady jen pár, ale snažíte se otravovat na blozích a znepříjemňovat život ostatním. Jste jako vši či osina v zadku a je těžké se vás zbavit. Nejlépe by bylo, kdybyste se věnovali nějakým jiným činnostem (člověče nezlob se, koukat na telku, koukat do zdi, pracovat na zahrádce, jít do lesa pročistit si hlavu….), ale to asi není ono…to by vás vnitřně neuspokojilo, že?

Jestli vy máte zpackané životy, z toho nikdo radost nemá, neznamená to však, že si můžete vylévat svůj vztek na ostatních, kteří jsou v pohodě a psát dokola nesrozumitelné komentáře, komentáře o tom jak je třeba řešit hrozně zanedbanou HRT, jak jsou katastrofální SRS, jaké šílenosti tu lékaři provádějí s TG lidmi…či komentáře jinak urážející a někoho napadající.

  • Říkáte si "Já mám posranej život, tak jiným nepřeji aby byli šťastní a spokojení".
Fakt moc hezké od vás.
Já si nepokazím svou dobrou náladu a budu stále šťastná, kdyby jste se stavěli na hlavu …ale některým slabším povahám by to náladu pokazit mohlo a to bych nerada.

Na mém blogu nejste vítáni…jděte si řádit na nějaký křížovkářský blog nebo si založte svůj a tam si pište co chcete…do skonání světa...tady vám pšenka nepokvete a můžete mi políbit prdelku.

Hezký den všem.


Niki
 


Aktuální články

Reklama