Není jiná cesta.

22. července 2017 v 9:51 |  Články o životě a jak to vidím já


Něco k moderování

Tak jen velice krátce.
BOHUŽEL moderování opět zavádím a již zůstane napořád. Nelíbí se mi to, jsou tam prodlevy a už to není to pravé ořechové. Jak vidno, problémoví lidé bez identity si říci nedají a pokračují ve svém řádění.
Nutno ale podotknout, že některé názory těchto osob jsou třeba zajímavé, mají svá opodstatnění a nebylo by špatné o nich v rozumné míře diskutovat, ale zcela jistě ne anonymně. Od této chvíle nezveřejním žádný anonymní komentář, jakkoliv pohodový a také komentáře urážlivé a bezdůvodně někoho napadající, lékařskou obec nevyjímaje.

Pokud máte něco proti konkrétnímu lékaři, tak napište o co se jedná, ale házet všechny do jednoho pytle opravdu nemůžeme. Jestli si chcete nějak vylívat svůj vztek, tak si založte svůj blog a tam můžete nadávat do skonání světa. Dá se to řešit i tak, že půjdete na vrakoviště a budete kladivem mlátit do všeho kolem, dokud se neuklidníte. Ale některé osoby se pravděpodobně nezmění, tak by jim ani to kladivo nepomohlo, ale jedině 2 roky skotských střiků, rok intenzivní elektroléčby či výměna mozku.

Někdo si řekne: "Vyzraju na to, napíšu tam libovolné jméno a budu řádit dál". I to se může stát, ale pokud budu mít pocit že se děje něco takového, tak to taky ukončím nebo to vyřeším nějak jinak.

Je mi z toho všeho ale trochu smutno.

Niki
 


Aktuální články

Reklama