Pro návštěvníky ze záhrobí.

27. července 2017 v 20:46 |  Články o životě a jak to vidím já


Lidičky….holky…dnes budu asi hodně sprostá…opravdu. Tak se za to omlouvám, ale vlídná slova tady nepomohou.
Přemýšlela jsem, zdali se mám na to vyprdnout a nechat to plavat, ale nakonec jsem se rozhodla pro hezké rozloučení s určitými osobami.


Nejen pro různé návštěvníky ze záhrobí…..ale hlavně pro ně!


Žádná z nás ostatních holek zřejmě není dokonalá (možná některá ano - tak pardon), nějaké chybky by se našly u každé z nás, občas si lehce vjedeme do vlasů, ale jinak je to myslím celkem v pohodě.

Co tady ale předvádíte vy někteří anonymové, to je fakt odporné. Jedním slovem zoufalství a hnus. Musíte mít černou duši, zlou povahu a v srdci nenávist a kámen. Takoví lidé jako vy jsou něco jako nádor …. a dělají ten svět horší.

Já jsem napsala, že (vzhledem k nepřijatelným textům) už nezveřejním žádný další komentář a že se s vámi loučím a reakce byla katastrofální hnusárna….nejsem si jistá zda o tom mám psát, snad si to ostatní dovedou živě představit.

Na ty vaše nekonečné bláboly vlastně nemá cenu odpovídat, proč taky, to si mohu vzít kbelík hrachu a házet ho na stěnu, to je to samé…vy se ani náhodou nechcete nechat přesvědčit, rozumné argumenty vás nezajímají, vy se vlastně chcete jen hádat a kydat špínu a hnůj.
Já hloupá myslela že dostanete trochu rozum a budete se trochu krotit…jsem někdy naivní, myslím si že lidé jsou lepší než doopravdy jsou.


A na závěr dvě věci

1 - Někdo se srdcem z kamene není schopen pochopit jak se takový člověk jako Andělka cítí a jak je vděčna za osobní kontakt, za každý úsměv, pohlazení…vy trdla si myslíte, že to je show? Asi bych vám měla přát, ať brzy skončíte někde v ústavu na vozíčku…bez rodiny, bez přátel, opuštění, bezradní, s mentálním postižením…co vy na to?


2 - Ať se vám vy anonymní chytrolínové lépe spí a nemáte strašné sny, tak vám pošeptám něco hrozitánsky tajného. Opravdu ráda nosím kalhotky. Já vím, je to šokující, ale co mi zbývá když jsem všechny slipy a pánské boxerky již velice, velice dávno vyhodila a bojím se jít si koupit nové. Co by si řekly prodavačky o ženě, která si jde koupit pánské prádlo…že je úchylačka?
Jo, vlastně už vím…pro vás nejsem žena, ale muž který se cítí dobře v kalhotkách, který sere na pomoc ostatním, protože neběhá za doktory, nebuší jim na dveře a nekřičí na ně jak jsou neschopní že nedokážou vyřešit HRT, že nedokáží pochopit co je genderová dysforie, že zpackají každou SRS a že na transgender osoby zvysoka kašlou.

A jsem nenáviděná osoba která tady říká jak je šťastná, když vy jste nešťastné a nasrané na celý svět. Jsem jen kecka, blogem si honím ego…jsem egocentrický, bezcharakterní, odporný člověk co se rád předvádí v kalhotkách a je vám ze mě zle. Napsala jsem to správně?

Bože můj - už mi nikdy nelezte na oči!
Niki
 


Komentáře

1 Niki Niki | 28. července 2017 v 4:45 | Reagovat

Anito, já jsem pro tebe kráva proto, že píšu o Andělce a chodím za ní...a nepíšu o tobě jak jsi na tom špatně a nechodím tě utěšovat? Ty tady naznačuješ, že jsi na tom hůře než Andělka a nikdo z nás tě nepolituje? A že má Andělka "jen" mentální postižení? A že je na vozíčku, tos nějak přehlédla?

Věř mi, s Andělkou bys určitě měnit nechtěla.

Ale víš jaký je obrovský rozdíl mezi ní a tebou?? Ona je milá, neubližuje a není hnusná na lidi kolem.

A nepiš mi pořád dokola...je to zbytečné.

2 Libuška Libuška | E-mail | Web | 28. července 2017 v 8:22 | Reagovat

Ahojky Niki, jsem ráda že diskuse je moderovaná.Nejvíce co trápí, že lidičky jsou sebestřední a nepřející.Nemá smysl se trápit, lidi se předělat nedají.Hloupí nikdy nepochopí že jsou hloupí, ti chytří to nedávají na obdiv.
Přeji všem krásné dny i noci, každá vteřina života musí být krásná.
Zatím papa Libuška :-) :-)  :-)

3 Niki Niki | 28. července 2017 v 11:43 | Reagovat

[2]: Ahojky Libi, musela jsem to udělat, jiná rozumná možnost nebyla.

Zatímco my mnohé holky jsme spokojené a šťastné, tak některé se jen užírají nenávistí či vztekem. Že by jim to tak vyhovovalo?

Mrzí mě to, že jsou takoví lidé, ale jak říkáš, oni se nikdy nezmění a já s tím nic neudělám.

My máme Libuško k sobě věkově blízko, tak mnohé věci vidíme stejně. Já neskutečně miluji svůj nový život a užívám si každou minutu. Plnými doušky.

Pořád jsem v té své nové pubertě (z té už asi do smrti nevylezu) a stále jsem rozpustilá rošťanda...ale móóóc se mi to líbí! :-)

Pa, měj se moc hezky. :-)
Doufám, že se ti daří dobře a jsi moc spokojená. :-)

4 Sue Sue | 28. července 2017 v 19:30 | Reagovat

Co na to říct? Někteří zřejmě skončí ve smyčce posedlosti sami sebou a útočením na druhé. Zajímalo by mě, co mají takoví lidé vlastně ze života.
Holt musíš diskuse moderovat. Věř mi, že nejsi zdaleka jediná - vím, co lidi postují na úplně obyčejná diskusní fóra týkající se úplně obyčejných témat a... no... jsou i horší komentující než Šárka a spol.
Každopádně hlavu vzhůru, gaussova křivka rozložení inteligence a dalších komponent toho, co z nás dělá lidi, má i tu lepší stranu, tak se snaž držet těch na té správné :-)
Mimochodem, nedá mi to a musím se zeptat: Co tě vede k tomu psát blog jako, ehm, patnáctiletá, ze všeho nadšená, puberťačka? Sama už mám tranzici za sebou a sice jsem blbla dost, ale ne takhle. Tranzice pro mě byla nutností k tomu, abych dokázala vůbec dál žít, a pokračuju v podstatě tam, kde jsem skončila, jen už nemám depky, občas se mnou flirtujou chlapi a je to všechno v pořádku. Čtení blogů a zpráv o TS je moje zbývající neřest a strašně mě fascinuje, jak velká část holek najednou propadne ze svého skutečného věku desítky let dozadu... tak jestli to dokážeš třeba nějak pojmout a popsat, ať si třeba uvědomím, že jsem ve skutečnosti svojí trvalou dospěláckostí o něco přišla :-)

5 ts zenska ts zenska | 28. července 2017 v 20:09 | Reagovat

Ze vsechny nejsme dokonale. Omluva prijata. ;-)  :-D  nektere majito prudeni uz jako napln zivota. :-!

6 Niki Niki | 28. července 2017 v 20:12 | Reagovat

[4]: Milá Sue, díky za zajímavý komentář. :-)

Nejsi sama, koho to zajímá a na to opravdu dvě věty stačit nebudou. Než se do toho pustím, ráda bych věděla kolik ti je, případně v kolika letech začala tvá tranzice. :-)

7 Vlaďka Vlaďka | 28. července 2017 v 20:20 | Reagovat

[4]: Kdybych to chtěla popsat u sebe (pokud to má Niki jinak), tak stručně se dá napsat, že člověk dohání, co (ve správné roli)zameškal, tedy i pubertu.

8 Niki Niki | 28. července 2017 v 20:26 | Reagovat

[5]: Ano, ano, ano ....uvědomila jsem si, že některé opravdu mohou být naprosto dokonalé...tam smekám klobouk a co nejupřimněji a z celého mého obrovského srdce se omlouvám! :-) :-) :-)

Někdo sbírá známky, někdo zachraňuje lidské životy, někdo hledá lék na rakovinu....no a někdo prudí. :-D

9 Niki Niki | 28. července 2017 v 20:41 | Reagovat

[7]: Vladi, nemám to jinak a pokud bych to měla vyjádřit jen jednou větou, tak ta tvá je správná. Vždyť víš, u kafíčka jsme to téma spolu probíraly. :-)

A ještě ty sama jsi to hezky popsala v posledním článku .....

"Na tranzici je úžasné to, že cokoliv, co jste za život prožili nespočetněkrát, prožíváte znovu poprvé. Tentokrát ve správné roli. A může se jednat třeba jen o obyčejnou jízdu autobusem. Všechno je jiné."

Ta věta také leccos vysvětluje.

10 Sue Sue | 29. července 2017 v 9:00 | Reagovat

[6]:

[7]:

Jsem ještě celkem mládě, začala jsem v osmadvaceti, a teď už je mi o pár let víc, no :-) Já chápu, jak je to super, konečně prožívat věci správně, i si pamatuji, jaký pro mě byl třeba první ples a tak podobně... ale stejně, ta druhá puberta u mě proběhla v době, kdy jsem už za sebou měla dávno vysokou školu, pár vztahů, hypotéku na krku a práci v dost komplexním oboru a tak jsem prostě moc neblbla, protože větší část mojí hlavy zůstala v tom mém skutečném věku plném každodenních starostí :-) Možná kdybych si mohla vzít prázdniny, bylo by to jiné... nevím. Ani si nejsem jistá, jestli mi to chybí nebo jsem prostě už taková, že bych to ani prožít nedokázala :-)

11 Niki Niki | 29. července 2017 v 9:31 | Reagovat

[10]: Díky za nové info. Schází mi ještě něco málo dopsat, něco doplnit a odpoledne to zveřejním.

Teď musím běžet do obchodu, pak za kamarádkou do nemocnice a ještě se chci jít opalovat a koupat. POPRVÉ. To jsem zvědavá jak to dopadne. O_O Jednodílné plavky nemám, tak beru dvoudílné, vršek sytě červený a spodní díl zelený s květinkami. No to jsem zvědavá jestli mě nepřijde zatknout policie...patrně budu vypadat hodně podezřele. O_O

Super to bude v Podgoře v Chorvatsku, tam se mi to moc líbí, jsou tam asi 1,5km mimo hlavní pláže takové malé plážičky a zálivy pro naturisty a tam asi rozruch budit nebudu. :-)

12 Miriam Miriam | 29. července 2017 v 12:58 | Reagovat

Inu, ohledně věčných spamerů je situace pokaždé stejná.

1) Holka si založí blog
2) Holka na blog píše články
3) Spameři přilezou na blog a začnou otravovat se: slabou HRT, špatnou SRS, dementním a nesrozumitelným slohem, urážkama nejen do fetišáků, fake komentáři...
4) Holka zavede dočasně moderování
5) Spameři dočasně odtáhnou
6) Spameři se vrátí
7) Holka zavede moderování natrvalo a diskuze jde do kopru

Tohle je uzavřený kruh, který nikdy neskončí kvůli TŘEM kreténům... jsou to pořád ti samí TŘI kreténi...
Tohle mě neuvěřitelně sere... :-(

13 Niki Niki | 29. července 2017 v 13:56 | Reagovat

[12]: Miri, přesně tak.
To mě sere taky. Tolik zbytečných potíží a nepohodlí kvůli kvůli pár potížistům. :-(

Nepřítel čeká na naše zaváhání a na naši neostražitost.

14 Miriam Miriam | 29. července 2017 v 17:02 | Reagovat

[13]: Tohle není nepřítel, Niki...
Tohle je ztělesnění lidské demence...
Akorát je to otravný, protože člověk musí dělat pořád administraci... sama si to pamatuju...

15 ts zenska ts zenska | 29. července 2017 v 19:14 | Reagovat

[10]: s druhou pubertou jsme na tom podobne. ;-)

16 Niki Niki | 29. července 2017 v 22:07 | Reagovat

[10]: Sue, bylo to dlouhé na komentář, tak jsem napsala článek.

17 Niki Niki | 30. července 2017 v 9:10 | Reagovat

[10]: No a jak jinak, já hlava děravá jsem ti zapomněla něco napsat.

Já jsem já, možná takový trochu zvláštní případ, ale docela dobře Sue chápu, že v tvé pozici a v tvém věku je to úplně jiná situace a nemůžeš si dovolit projevit se naplno...tak, jak snad někde v hloubi srdce cítíš.

Ale ať již ten náš život je takový či onaký...a třeba i o dost jiný, mám za to, že hlavní je naše spokojenost a to, abychom se cítily dobře a byly v pohodě. A tak se snad my obě cítíme. :-) :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama