Vyhrála jsem milión

4. července 2017 v 8:24 |  Články o životě a jak to vidím já


Tak a je tady závěr příběhu.

Vsadila jsem se, že jako muž oblafnu všechny doktory, budu hrát komedii jako TS žena a dotáhnu to až před operaci.

Vyhrála jsem milión a končím.

Niki teda shrábne prachy, změní si jméno zpět na mužské, začne zase používat mužský rod a konečně si oddechne a začne žít klidný, nudný a nenáročný život v chaloupce na Sibiři. Daleko od civilizace, daleko od trollů a prudičů budu meditovat a pozorovat pářící se soby a dovádějící veverky.
Konec šminkám a líčení, konec hodinovému běhání kolem skříní a přemýšlení co na sebe. Konec holení nohou a už žádné lakování nehtů. Konec běhání po obchodech a nakupování nových hadříků. Konec hormonům a konec Androcuru, jenž mi vyhnal z tělíčka můj oblíbený testosteron, který ze mě kdysi ukoval "pravého chlapa" , asi něco jako Ramba. (chi,chi)

A hlavně mě nemusí rmoutit hrozná a pekelně špatná HRT, která ze mne neudělala atraktivní mladou kočku k nerozeznání od Megan Fox. Nemusím absolvovat SRS a bát se řezničiny chirurgů, kteří se na našem tělíčku chtějí vydovádět, zkazit co se dá a udělat z nás novodobé Frankensteiny.

A zase se mohu vrátit k nezdravému životu. Jééé, to bude pohoda….


Kristepane…to byl hrozný sen (tedy až na ten milion). Probouzím se celá spocená.
Snad jsem vás zlatíčka moc nevyděsila. To bych nerada.

Takže rychle zpět do krásné reality.

Přemýšlela jsem několikrát nad tím, zda celou tu dvouletou anabázi a to všechno, co s tím souvisí, by mohl někdo podstoupit za vidinu výhry 1miliónu kč. (za milión € už by toho asi někdo šel - nebo ne?). Takže - podstoupí to někdo pro zviditelnění, pro peníze nebo určitý druh slávy?

Ale také jsem před lety daleko více přemýšlela nad tím, jestli jsem opravdu TS osoba, jestli to není nějaký rozmar, či touha se nějak pobavit a zpestřit si život. Třeba jsem si mohla říci, že ten chlapský život už je nuda, tak vyzkouším ten ženský. Nebo to skutečně prožívám a není to sen, rozmar ani hodně zvláštní koníček?
Opravdu mě to potkalo? Poměr je zhruba 1:10 000, takže zrovna já mám takové štěstí? Či smůlu? Že bych vyhrála v loterii, to ne…ale narodit se v jiném těle, to jo….to jsem celá já!

Ale vím jedno. Opravdu jsem TS holka.

Nemám o tom žádné pochybnosti. Mám pro to spoustu důkazů…ale hlavně to ví mé srdíčko, má hlava a možná i každá buňka v mém těle. Pouhá představa, že bych se navždy měla vrátit do mužské role je neskutečně děsivá, sevře se mi žaludek a mám velice nepříjemné pocity. A to jde jen o představu…
Chtěla jsem před nějakou dobou vyzkoušet jak by mi bylo, kdybych si pár hodin hrála na muže - tedy šla bych ven oblečena jako muž, mluvila jako muž a chovala se jako muž. Sice by byl problém s oblečením, ale snad bych dala něco dohromady, co žensky moc nevypadá. Ale hlavně - vůbec se mi do toho nechtělo a říkala jsem si: "Ty trubko, co to vymýšlíš za nesmysly, přece víš, že to neuděláš, to by ses jen trápila a nenáviděla se za to." A je to tak, nepotřebuju nic zkoušet, není proč.

Už jsem myslím několikrát psala, že není cesta zpátky. Představte si, že se vám otevře brána do ráje, a pak, když si na ten ráj zvyknete, vás někdo bude chtít poslat do pekla. Co dodat. To by dopadlo špatně. Velice špatně. Raději nad tím nepřemýšlet.

Takže snad každá (každý) to poznáme a víme kdo jsme. Každá se rozhodujeme, jak ten život prožijeme. Budeme žít nebo se jen trápit? Někdy to je opravdu těžké rozhodování a nesnadná volba. Názor či rada od opravdu dobrých přátel či osůbek nám blízkých, je vítaná…od ostatních si do ničeho kecat nenechte (hlavně ne od anonymních trollů bez identity), nikdo za nás náš život žít nebude. Je to náš život a je hlavně na nás, jaký bude.


Vím…nenapsala jsem nic nového ani převratného, ale tak to je.

Pa, mějte se všichni sluníčkově.


Niki


 


Komentáře

1 anita anita | 4. července 2017 v 10:10 | Reagovat

ja nad tym uvazovala
.1000000 kc..:) ty mas
nikinko. jo mas..:)
omg opet dobry clanek
.!! ja mam sve pekylko
a jsem tam doma-ZZ
') zdravim te.;)
kdy odpises??;)
neni troll jako troll
muze to byt i nekdo
v pasti..ja mela
pejska a byla
moooc hodna no
taky kousala..ze proc?
jasny.. :-) PHDN :-)

2 anita anita | 4. července 2017 v 10:42 | Reagovat

hele nikco zdravim
tvou nej kamaradku
gladiolku;)) ty vis"!!!
ze jo..ze jim DP. :-)  :-)  :-)  :-)

3 Radka Radka | Web | 4. července 2017 v 12:35 | Reagovat

Teda Niki, úvod jako dobrý :-D
Opět moc hezky napsané a popravdě jsi mě upřímně pobavila a děkuji Ti za to, docela jsem to potřebovala :-)
Měj se moc hezky a přeji co nejméně takových snů ;-)
Pa Radka :-)

4 Niki Niki | 4. července 2017 v 14:12 | Reagovat

[3]: Ráďo, já myslím, že všechny občas potřebujeme nějaké to rozptýlení...tak jsem si vzpomněla na svůj sen z dřívějška a trochu to okořenila, osolila a opepřila. :-)

Pa, měj se hezky a dobré pořízení v tvých osobních záležitostech. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama