SRS a jak se zbavit zla

23. srpna 2017 v 13:19 |  Články o životě a jak to vidím já


Úvahy o Šárce, o SRS, o doktorech…a tak podobně.

Tohle částečně vyprovokovala osoba, která neustále dokolečka omílá, jak jsou špatní doktoři, jak jsme do operací tlačeny, jak bídné výsledky můžeme očekávat, jak je celý svět hnusný…atd., atd., atd. - vždyť to už znáte….a částečně komentáře k tomuto tématu, jak ty dřívější, tak i ty čerstvé na blogu Rádi.

Už jsem několikrát psala o tom, že nebýt dvou či tří osob, tak by to tady byla celkem pohoda. Nějaké občasné roztržky, neshody či ostřejší výměny tady občas jsou, to ano, ale za chvíli se vše uklidní a hlavně (většinou) víme kdo je kdo, prostě s kým ta komunikace probíhá.
Kvůli těm třem osobám jsme mnohé bohužel zavedly moderování, což je nepříjemné a otravné…také mažeme jejich komentáře nebo se dokonce některé holky rozhodly kvůli těmto nenávistným lidem ukončit svůj blog. Jaká škoda.


V poslední době je největším zlem na našich blozích jedna osoba. Šárka či Dana či Žaklyn či bůhvíkdo to vlastně je. Patrně je tato osoba postižena nějakou psychickou poruchou, má pokřivený charakter a divné vidění světa. Ta osoba doposud nebyla schopna napsat něco o sobě, něco rozumného a srozumitelného…zato urážet a nadávat na celý svět dovede docela dobře. Když nad tím tak přemýšlím, tak ta osoba může být třeba úchylný, smradlavý chlap, kterého vzrušuje trans tématika….sedí u PC a ukájí se tím, že uráží trans holky, nadává na konverzi a pak čeká na naše reakce.
Nebo viděla některá z nás tuto osobu na vlastní oči?
Pokud bychom ale měly vycházet z dostupných informací, tak se možná jedná o trans ženu mezi 30-50lety, po nepříliš povedené SRS, která nenávidí otrockou práci, nenávidí systém, nenávidí doktory a doufala, že po superúčinné HRT a nevídaně skvělé operaci z ní bude atraktivní holka s krásnou pipinkou a bude tu svou pipinku používat k výdělečným účelům. Nebo ještě lépe, že se do ní zamiluje krásný a bohatý princ, který si ji odveze na svůj zámek (nejlépe ve Francii u moře) a tam budou šťastní až do smrti.
Navíc nám všem, které nesdílíme její "spravedlivý" hněv a její názory, tato osoba nadává, pohrdá námi a považuje nás za hejno vyplašených slepic.

No co více k tomu dodat?

My ostatní si snad uvědomujeme, že žádné extra zázraky čekat nemůžeme a jsme rády za každý krůček, jenž nás přibližuje k našemu (reálnému) cíli. Mnohdy jsme sice nespokojené s tím či tamtím….chtěly bychom vypadat co nejlépe a cítit se co nejlépe….chtěly bychom být přitažlivé a žádoucí….no jak jinak, chceme mít své místečko na slunci.

Některým holkám stačí případně jen HRT, nechtějí jít na operaci (SRS) a vyhovuje jim daný status quo. Možná že by byly rády za "F" v občance, ale to nám současná legislativa neumožňuje. A pak jsme my, kterým by ani to "F" nestačilo a chceme konverzi. Víme že určitá rizika u této operace jsou, nelze nad nimi mávnout rukou, ale i přesto SRS chceme a mnohé se na ni i těšíme. Když se něco nepovede na výbornou a není vše podle našich představ, tak snad nebudeme obviňovat celý svět a spílat doktorům.

Kdybychom ty tři české doktory neměly, tak co bychom dělaly?? Penízky na operaci v Thajsku nemá každá pod polštářem a co pak? Pokud budeme chtít jít na operaci slepého střeva, tak problém nebude, ale SRS je SRS, tu nedělá kdekdo.
Máme tady prof.Veselého v Brně, docenta Jarolíma v Praze a primáře MUDr.Vřeského v Ostravě. Doktorka Franců je již v důchodě a neoperuje. Pokud by, nedejbože, z nějakého důvodu skončil s operacemi jeden z dvojice Jarolím, Vřeský…pak by se situace stala dost vážnou, protože (jak jsem slyšela) u prof.Veselého jsou dlouhé čekací doby, které by se tímto zřejmě ještě prodloužily. O dalších problémech nemluvě.

Takže nemáme moc na výběr a musíme pokorně čekat než se na nás dostane řada. Jít jako sebevědomá hvězda za jedním z této trojice a říci: "No tak doktore, nechci dlouho čekat…šup šup, hoďte mi tam nějaký termín za 2 týdny…a doufám, že mi zaručíte perfektní operaci se skvělým výsledkem a žádnou komplikací!" se rovná naprosté sebevraždě a konci nadějím. Když se ONI rozhodnou, že nás operovat nebudou, tak si můžeme hledat větev na které bychom se oběsily. Nedá se nic dělat, musíme být hodné, vlídné, usměvavé a doufat, že nebudeme čekat rok. Nebo víte o jiném rozumném řešení?

Již jsem psala, že mám sice trochu z operace strach, ale moc se na ni těším…teď již si opravdu nedovedu představit, že bych do konce života zůstala někde v půli cesty, s bimbáskem mezi nohama a s "M" v občance. V takovém případě bych s velkou pravděpodobností uvažovala o konečném řešení mého života, či se začala opíjet a utápěla se v depresích….to není lehké dopředu odhadnout.

Tak ať nám to zlatíčka všem vyjde!


Niki
 


Komentáře

1 Erin Erin | 23. srpna 2017 v 15:41 | Reagovat

Este si zabudla na Dr, Cechovu, ktora operuje tiez v motol-e a este je tam myslim dalsi lekar co tiez operuje srs a asistuju si vzajomne.

2 Zuzka Zuzka | 23. srpna 2017 v 17:40 | Reagovat

[1]: doufám v zázrak, že se k dr. Čechové dostanu.

3 TS Ženská TS Ženská | 23. srpna 2017 v 18:09 | Reagovat

jestli mám správné informace, tak Jarolím už přímo neoperuje.

Vřeskámu asistuje mladý doktor, který potom chodí i na vizitu, a byl u mého přijmu.

4 Erin Erin | 24. srpna 2017 v 9:06 | Reagovat

[2]: [3]:
Jarolim operuje zatial tiez. Predo mnou robil ako prvu spolupacientku z izby a potom aj dalsiu pani urologicku operaciu. Kedze som bola az tretia v poradi .... mozno nahoda ale vyslo to a operovala ma Dr. Cechova :-)
Od prveho momentu ked som sa rozhodla pre SRS som chcela aby to urobila ona. Vesmir zariadil :-D

5 Niki Niki | 24. srpna 2017 v 9:31 | Reagovat

[1]:

[4]: Díky Erin za doplňující informace. Já zkusím zjistit nějaké další podrobnosti a nejnovější stav a pak to tady napíšu. :-)

6 Kristýna Kristýna | 24. srpna 2017 v 15:40 | Reagovat

Šárka není žádný smradlavý chlap, ale opravdová TG holka. To vím na 100%.
Ač nás a celý svět častuje urážkami, není zcela nutné jí to vracet. Buďme trochu nad věcí v případě téhle nešťastné holky.

7 Niki Niki | 25. srpna 2017 v 10:16 | Reagovat

[6]: No to je báječné, že se někdo ozval.

A to víš Kristýnko jak na 100% ? Viděla jsi jí na vlastní oči? ???

No a nad věcí jsem se snažila být dlouho a trpělivost občas dojde. Takže smůla.

A nešťastná holka? Nešťastná proto, že jí nevyšly její plány nebo nešťastná proto, že nemá 20 000kč invalidní důchod nebo nešťastná proto, že nenašla prince, který by se o ni postaral?

Jestli tedy její operace nedopadla nejlépe, to bychom ji asi všechny litovaly...pokud by to byl rozumný člověk a nedělala tady peklo. Ale dělá peklo, všechny uráží a tak tolerantní já nejsem, abych to nechala plavat.

8 TS Ženská TS Ženská | 25. srpna 2017 v 11:34 | Reagovat

[6]: já bych byla opatrnější s diagnosou
TG.
holka která už prvoplánově šla do přeměny aby nemusela pracovat a muži ji platili za její krásné tělo, nebo že si díky povedené skulince zajistí pohodlnou budoucnost.
protože práce je fuj a sprosté slovo.

jediné co jí na tom tak štve a proč neustále všechny prudí a uráží je to že,  plán nevyšel a dalo to tolik práce a zabralo tolik času.

litovala bych jí z důvodu vztahu,  že díky tomu nemůže mít plnohodnotný vztah, jenže nelituji, protože i ten vztah plánovala z vypočítavosti a mrzí ji hlavně to že, jí operace nezajistila bezstarostnou budoucnost.
proto nám vnucuje že přeměna je podvod ;-)

9 Johanka Johanka | 25. srpna 2017 v 13:29 | Reagovat

[7]: No, popravdě, těch zmínek o ní ve článcích mi také už začíná připadat zbytečně mnoho. Chápu, že ti pije krev (mně taky), ale podle mého soudu by bylo nejlepší prostě narvrdo zaříznout její příspěvky do diskuse - neboť se i přes tvoje deklarované embargo stále občas objevují - a začít ji jednoduše ignorovat. A už vůbec neodpovídat na to, co jsi do diskuse nepustila. Psát o někom, komu chybí sebereflexe, milionkrát že je debil z něj rozumného člověka neudělá. Rozumnější je v takovém případě nedat mu prostor a nenechat ho, aby otravoval vzduch...

10 Johanka Johanka | 25. srpna 2017 v 13:49 | Reagovat

[6]: Mimochodem, jestli jsi se s ní potkala - nemluví s východním přízvukem? Na letošním trannsemináři jedna osoba ženského vzezření i hlasu mluvící česky s východním akcentem způsobila menší výtržnost při přednášce docenta Jarolíma a způsob jejího projevu jako by Šárce z klávesnice vypadl...

11 Niki Niki | 25. srpna 2017 v 13:59 | Reagovat

[9]: Dobrá, uznávám, že už o ní toho bylo až až.
A také uznávám, že přes mé deklarované embargo jsem pár jejich slušnějších komentářů pustila, protože jsem se naivně domnívala, že by mohla jít do sebe a já bych mohla zrušit moderování. Nebo se tady to moderování někomu líbí? ???

To se nestalo.
Od této chvíle je pro mne tato osoba mrtvá a již nechci o ní slyšet.

Odjíždím na dovču, takže diskuze bohužel nebude možná, protože komentáře jsou moderovány a bůhví kdy já se dostanu k PC. :-(

Co se dá dělat. Tak to dopadlo.

12 Johanka Johanka | 25. srpna 2017 v 14:02 | Reagovat

[11]: Výborně. :-)
Hezkou dovolenou přeju.

13 Niki Niki | 25. srpna 2017 v 14:06 | Reagovat

[12]: Moc díky...těšíme se s Věruškou. :-)

14 Miriam Miriam | 25. srpna 2017 v 14:08 | Reagovat

Hezkou dovolenou!

15 Niki Niki | 25. srpna 2017 v 14:12 | Reagovat

[14]: Miri, také moc díky...je třeba trochu zarelaxovat a nabrat svěží vítr. :-)

16 Zuzka Zuzka | 25. srpna 2017 v 16:14 | Reagovat

Tak se také přidám a popřeji krásnou dovolenou.😂🍀❤

17 Niki Niki | 25. srpna 2017 v 17:30 | Reagovat

[16]:  Tady chce někdo dostat na holou, že? :-) :-)

18 Vlaďka Vlaďka | 25. srpna 2017 v 17:35 | Reagovat

Užijte si to, Niki! ;-)

19 Melánie Melánie | 25. srpna 2017 v 19:05 | Reagovat

Některé tu brání tu co si říká Šárka.

Nikdy jsem jí nic neudělala, přesto napadá a uráží i mě, proč.

A napsala na mojí osobu mimo jiné i tohle..

´´Paradoxně ti "Alfa samci" s velkým lofasem těží i v SRS operacích změny pohlaví..´´

I a proč i.
Já z toho rozhodně nikdy netěžila, ani bych neměla z čeho těžit.
Základ nic moc, jen kůže bylo dost.
Navíc já neměla vztahy, jak bych jako žena se vzhledem muže mohla mít vztahy.
Tak jaké těžení.

Ale podle komentářů Šárky, co psala po blozích.
Šárka měla manželku a má i děti.
Netěžila spíš z toho orgánu ona.

Vytěžila jistě víc než já. :-(

20 TS Ženská TS Ženská | 25. srpna 2017 v 19:15 | Reagovat

[16]:

[17]: holky moc se neopijte. :-D

21 Miriam Miriam | 25. srpna 2017 v 21:16 | Reagovat

[17]: Já? :-)

22 Niki Niki | 26. srpna 2017 v 9:53 | Reagovat

[18]:  moc dēkuji. :-)

23 Niki Niki | 26. srpna 2017 v 9:59 | Reagovat

[20]:  alkohol má stopku. :-)

24 TS Ženská TS Ženská | 26. srpna 2017 v 10:01 | Reagovat

[21]: Niki to myslela za trest, na za odměnu :D  :D

25 Niki Niki | 26. srpna 2017 v 10:02 | Reagovat

[21]:  Miri, ty ne...ale chtēla bys? :-) :-)

26 TS Ženská TS Ženská | 26. srpna 2017 v 10:32 | Reagovat

[Smazaný komentář] ano, nemá už cenu rozebírat něčí prapodivné důvody ke změně pohlaví.
prapodivné jsou, a lidé jsou občas hodně zvláštní stvoření, schopné někdy i neuvěřitelných věcí pokud jim to přinese zisk a bezstarostný život. ;-)

27 TS Ženská TS Ženská | 26. srpna 2017 v 11:03 | Reagovat

[Smazaný komentář] pokud není holka opravdu pako a je svéprávná, což doufám že je.
informace si snad před takovýmto vážným krokem začne zjištovat sama, tak jako to udělala spousta jiných holek.

takže výmluvy že něco některá podepsala a ani neví co. no tááák, to jsou řeči jak z ústavu pro duševně choré.

s tímhle na nás opravdu nechod. ;-)

28 TS Ženská TS Ženská | 26. srpna 2017 v 11:08 | Reagovat

taková holka pak jistě má zákonného opatrovníka, který tenhle krok a rizika zváží za ní ;-)  :D

něco mi dali tak jsem to podepsala :D

to jsou vážně kecy, a číst umí, a pusu aby se zeptala má.

29 Miriam Miriam | 26. srpna 2017 v 11:38 | Reagovat

[25]: Nevím... možná? 8-)

30 Niki Niki | 26. srpna 2017 v 15:46 | Reagovat

[29]:  Tak jo, až budu v Praze, tak jdem na to. :-)

31 TS Ženská TS Ženská | 27. srpna 2017 v 15:47 | Reagovat

[Smazaný komentář] jen pro informaci. protože ty to samozřejmě nemůžeš vědět žejo.

oni informují předem o možném nezdaru téhle operace už u Schvalovací Komise.

takže říkat že ti strčí papír a ty ani nevíš co to je :-?  ;-)

že jde na tuhle operaci každá holka s nadějí, že se to povede.
to je jasné.

ale říkat že netušila že se to také nemusí povést. :-! ehm.

bohužel, to se může opravdu stát u každé operace.

32 TS Ženská TS Ženská | 27. srpna 2017 v 22:32 | Reagovat

[Smazaný komentář] To že je u uznání změny pohlaví, jako hlavní podmínka Sterilizace. to říkám pořád, že tohle je nelidské a proti právu a svobodě člověka.
že se bez toho naše SRS neobejde, to je věc jiná, je to součást toho.
ale mým to jako podmínku, to je prostě hnus, jako ze středověku.

ty máš vážně sklerozu. neurážím tě, konstatuji.
copak mě se tyhle osoby na mích blozích naurážely málo.
já jim sice prostor dávala, ale mě uráželi taky.
tak jako to dělají stále dál i jiným. ;-)
i jiné doufají že tyto osoby nakonec přijdou k rozumu.

33 TS Ženská TS Ženská | 27. srpna 2017 v 22:44 | Reagovat

mimochodem. tenhle člověk co se tu řeší,
byl by mi vcelku ukradený.
její důvody jsou její věc a jsou mi vážně fuk.

není mi ale fuk jak tenhle člověk už páár let uráží, pomlouvá a osočuje druhé.
nadává všem do fetišáků, chlapáků, magorů, sadistů, masochistů, atd.

zrovna tenhle člověk, zrovna s tímto důvodem k přeměně.

tak to je ta pravá osoba pro osočování druhých.

34 TS Ženská TS Ženská | 28. srpna 2017 v 0:49 | Reagovat

[Smazaný komentář] nemůžu si pomoci, ale když čtu jak zase píšeš útočně na mou osobu hned v začátku.

holky bez operací, jsi shemale nazývala ty a tvé kamarádky. a je to dohledatelné na jistém blogu. tak nekecej.
některé si to tu i pamatují.

že doufáš, že když se do Tvé soudní pře zapojí více TS lidí, a doufáš že i ty pre-op, protože více lidí větší síla.
to ti najednou ani ty pre-op nevadí že.
to budeš najednou dělat jak ti jde i o jejich zájmy :-D, ty jsi taky herečka koukám.
ještě v týdnu jsi je shemale nazvala.

například, mě do tvých soudních pří nic není.
hájíš v nich očividně své zájmy a svou osobu.

takže, až podnikneš něco, kde ti opravdu půjde o blaho menšiny a ne pouze o tvoje zájmy.
tak se ozvy.

mimochodem. zapojit do toho tvého problému i ostatní TS, to ti doporučil právník, nebo to ty sama ;-)  :-)
i ty šibalko.

to by mohlo mít větší váhu, že ;-)

35 Johanka Johanka | 28. srpna 2017 v 23:38 | Reagovat

[Smazaný komentář] až [Smazaný komentář]: Koukám na podobnou smršť už poněkolikáté a vždycky si říkám, jestli by fakt tohle nešlo nějak zdrcnout do jednoho komentáře...? Takhle to vypadá že ti někdo šlápl na kuří oko a ty nemůžeš přestat nadávat. Nic ve zlém, jen upozorňuju, jak se to jeví zvenku... :-)

36 TS Ženská TS Ženská | 29. srpna 2017 v 21:49 | Reagovat

[35]: ne to se nejeví. tak to je.
ten člověk většinu komentářů začíná urážkami mojí osoby.
plácá totální nesmysly, má chaos co která kdy psala a ještě mě veřejně pomlouvá.
protože ty nepravdy pomluvy jsou.

je to psychouš, to já vím, to ví i u soudů.
v provokacích druhých si zřejmě libuje. :-?

ne zdrcat se to nemusí, stačí když ten psychopat přestane provokovat.

psala jsem snad tady něco o ní, před jejím útočným komentářem, ne.
a tak je to vždy.

37 TS Ženská TS Ženská | 29. srpna 2017 v 21:57 | Reagovat

[35]: jak by se ti líbilo kdyby do tebe nějaký idiot veřejně rok ryl, jak si libuješ s pindíkem a že nejsi ženská.
a tobě by ten rok pořád odkládali operaci.

myslíš že to je jen kuří oko.

chtěla bych tě po tom roce vidět, s tím kuřím okem.

38 Niki Niki | 31. srpna 2017 v 18:46 | Reagovat

Je mi líto...po určitém přemýšlení jsem se rozhodla to tady trochu promazat. Příště už budu raději vše pročítat, abych už pak nemusela nic mazat a vnášet do toho chaos. :-)

39 TS Ženská TS Ženská | 31. srpna 2017 v 19:26 | Reagovat

jen pro doplnění, aby v tom někdo zase neměl zmatek.

u mě na blogu psala každá a mohla i BM, já ji nebránila.

já na ni osobně nezačala útočit jako první, s tím začala ona a pořád pokračuje.

já ji pod jejími komentáři neurážím, s tím vždy přijde první ona.

tak kdo se tu neustále povyšoval a urážel že nemám po operaci a ona ano. o důvodech věděla houby.

už to vidím jak někde jinde zase začne útočit.
ještě nedávno to dělala po všech trans blozích, přilétla a všechny urazila a  sprdla.

stačí když si mě nebude všímat, nebo bude reagovat na komentář, ne zase nesmyslně urážet, jenže to ona nevydrží.

proč se nenaváží do těch, co jí neustále urážely a napadaly, to z nich má strach.

nechápu.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama