4 dny s Luckou aneb jak kila přibývají

20. září 2017 v 15:38 |  Články o životě a jak to vidím já

Že život nás dovede někdy překvapit, potěšit, ale i zarmoutit a pořádně potrápit….to všichni víme. On ta potvůrka ale může být hezký i když venku tři dny v kuse prší a máme hlavu plnou starostí.

Když jsme se s Luckou setkaly před několika týdny v Olomouci, tak jsem ji říkala jak se mi to město líbí a Lucka na to, že Šumperk se jí asi líbí více. Takže jsem si řekla, proč si neudělat příští výlet právě tam. A Lucka se nabídla, že mi tam bude dělat doprovod. Vzhledem k tomu, že můj příjezd do Šumperku byl naplánován na čtvrtek na odpolední hodiny, tak jsem se zeptala Lucky, zdali bych u ní nemohla přespat a ráno vyrazit zpět do Ostravy. Napadlo mě, že bychom si večer mohly dát dvě deci vínka a trochu poklábosit o životě. Lucka nebyla proti a tak jsem ve čtvrtek ráno začala balit. Zubní kartáček, malovátka, něco málo na převlečení a hlavně 2 tabletky Estrofemu a půlku Androcuru…na jeden den přece toho moc nepotřebuju, že?

Nevím zdali tomu budete věřit, ale tak se to později zvláštně a úsměvně zamotalo, že z jednoho dne se nakonec vyklubaly dny čtyři. A to moc hezké čtyři dny, protože se mi nakonec domů vůbec nechtělo a při loučení jsem nějakou tu slzičku uronila. Když je nám někde a s někým moc hezky, není lehké odjíždět pryč.


Takže zprvu vše probíhalo podle plánu. Po mém příjezdu do SU jsme se šly projít po městě, nakoukly jsme do několika obchůdků a pak, trochu unavené, jsme si daly kafíčko a zákusek v centru na pěší zóně. Když jsme dopily a vychutnaly si zákusek, tak jsme zvedly zadečky a šly ještě koupit nějaký proviant, abychom večer neumřely hladem. Láhev červeného vína, chlebíčky se šunkou, brambůrky a několik druhů francouzských sýrů…bratru, 30dkg za 200kč, no nekupte to. Majitelka obchodu nám předtím dávala ochutnat z různých druhů sýrů a některé byly opravdu výborné a podráždily nám chuťové buňky…jenže pokud bychom si měly koupit všechny co nám chutnaly, to bychom potřebovaly poslanecký plat nebo navštívit nedalekou pobočku banky s těžkým kulometem. (Možná by stačil i lehký, kdo by se s tím těžkým tahal).
Udělaly jsme si tedy pěkný večer a hodinu po půlnoci šly na kutě. Vzhledem k tomu, že já chodím spát kolem 10 hodin, to byla pro mne pozdní hodina, ale vůbec mi to nevadilo, protože jsme se cítily dobře a měly si stále o čem povídat. (Mimochodem, Lucka je ještě upovídanější než já, tak si to dovedete živě představit.)

Lucka má pěkný a prostorný byt, takže jsem nemusela spát na zemi u dveří, ale měla jsem připravené spaní na pohodlné sedačce ve velkém a pěkně zařízeném pokoji, kde na stěnách visely obrazy, které Lucka sama namalovala. Jeden z nich byl obzvlášť povedený a autorku jsem za něj musela pochválit…holka je to moc šikovná, klobouk dolů.. Jo…a doufám, že všichni pochopili, že jsme spaly každá zvlášť…to jen pro jistotu, aby nás někdo z něčeho nepodezíral. Jsme přece hodné holky.

Ráno po snídani jsem se dala kapánek dohromady, sundala povlečení, sbalila svých pár švestek a chystala se k odjezdu. Ani jedna už pořádně nevíme jak se to seběhlo, ale za minutu bylo vše jinak a já měla ještě jeden den zůstat a odjet až v sobotu dopoledne. No a dopolední autobus mi ujel, takže jsem si myslela že odjedu večer, ale zase se to zvrtlo a přesunuly jsme to na neděli. No a tomu, že jsem nakonec odjížděla v pondělí po poledni jsme se už ani jedna nedivila a celým tím posouváním mého odjezdu jsme se dost pobavily a srdečně tomu zasmály. To jsme ani jedna netušila. Ovšem o něčem to vypovídá. Minimálně o tom, že nám spolu bylo hezky, měly jsme si o čem povídat, nehádaly se a nelezly si na nervy.

Lucka mi pak se smíchem říkala, že příště raději nemám sundávat povlečení a balit věci, pak mám práci navíc.
No a ještě že Lucka bere Estrofem a ne injekce…byla jsem zachráněna a každé ráno jsem měla vedle hrnečku s kafíčkem také připraveny ty naše kouzelné tabletky. No vida, kdybych byla u cis osůbky, byla bych v háji.

A co jsme vlastně celé ty dny dělaly?
Společně nakupovaly, vařily (tedy - hlavně Lucka připravovala skvělá a chutná jídla - Pohlreich se může jít schovat), uklízely, jedly, pily…koukaly na filmy a povídaly si nejen o dění na trans scéně, ale i o životě jako takovém…a vůbec o všem co nás zajímalo…

A hlavně…v pátek jsem byla s Luckou na úřadě, kde si vyzvedla svůj nový rodný list a pak jsme šly nakoupit, abychom to večer oslavily. Něco takového je pořádný důvod k oslavě a ač nejsem závistivá, tak tohle je důvod k závisti…mít novou fifinku a krásné nové ženské jméno…to bych už si moc přála. Takže Lucka se znovu narodila a já ji to ze srdce přeji.Pár slov na závěr.

Co se mi všechno honilo za ty čtyři dny hlavou se stejně nedozvíte…to bych musela být mučena nebo podrobena křížovému výslechu za použití séra pravdy, ale jen jsem více přesvědčena o tom, co jsem si již myslela dříve a také o tom psala. Tedy…dovedu si představit život s osůbkou jako jsem já.

Přibrala jsem asi 2,5kg, ale s tím jsem počítala. Hlavně já těch dobrot snědla opravdu hodně a nějak se to projevit muselo.

Věruška z mé návštěvy u Lucky radost neměla, ale když mi v neděli volala a dozvěděla se že jsme ještě stále spolu, tak ji to vůbec netěšilo, ba naopak. Že by žárlila nebo se o mě bála?

A ještě něco, čemu jsme se zasmály. Sedíme v kuchyni, já se nad něčím zamyslela a říkám:"Luci, teď když jsi úředně žena, bychom se klidně mohly vzít, protože já jsem ještě úředně muž." A Lucka na to:"No jo a pokud bychom se vzaly pár dní před tvou operací, tak by to bylo zajímavé, dvě ženy v manželském svazku."
Broučkové, ne aby to někdo zkoušel, jde jen o teoretickou možnost…to by pak měly úřady zamotanou hlavu.

Niki
 


Komentáře

1 Kačenka Kačenka | 20. září 2017 v 16:01 | Reagovat

No, já asi nejedla přes víkend tolik jako vy dvě, či autorka článku, ale mám pocit že jsem přibrala metrák. Podívám se na jídlo a už mám kilo navíc. :-(

2 TS Ženská. TS Ženská. | 20. září 2017 v 21:05 | Reagovat

myslím že už vím jak to bylo, při odchodu jsi u dveří řekla něco jako, že už budu mít klid, že bych mohla začít mít pocit že obtěžuješ a já ti řekla že určitě ne a ty jsi mi pohrozila že neodjedeš a já ti řekla však zůstan do zítra no a , bylo to jako která couvne první.... :-D
nakonec z toho bylo ještě pár fajn dní. :-)

3 Vlaďka Vlaďka | 20. září 2017 v 21:08 | Reagovat

Já se k vám chci taky někdy přidat. :-(

4 Niki Niki | 20. září 2017 v 21:13 | Reagovat

[2]: Tak teď jsem se zasmála, když jsem četla jak to asi bylo. :-)
Ono se to seběhlo tak rychle a nečekaně, že jsem z toho byla domotaná a už si za chvíli nevzpomněla jak to vzniklo.

Nakonec...ještě že ta situace vznikla, ty další posuny už byly pohodové pokračování. :-)

5 Niki Niki | 20. září 2017 v 21:19 | Reagovat

[3]: Vladi, přece víš že jsme o setkání nás třech už mluvily dříve. :-)
Věřím že to někdy vyjde. :-)

Kdyby nebydlela Zuzka tak daleko, tak by se také ráda přidala. :-)

6 TS Ženská. TS Ženská. | 20. září 2017 v 22:08 | Reagovat

[4]: když už jsme oblečené, tak skočíme aspon nakoupit na oslavu a tašku s pár švestkami jsi nechala za dveřmi. :D
takže z odjezdu byl nákup na oslavu. ;-)  :-)

7 Niki Niki | 20. září 2017 v 22:18 | Reagovat

[6]: No jo, svatá pravda. Neodjela jsem, tak jsme alespoň mohly nakoupit a oslavit tvé čerstvé narozeniny. :-)

A už jsem přibírala. :-(

8 TS Ženská. TS Ženská. | 20. září 2017 v 22:27 | Reagovat

[7]: já ne, ale od nemocnice mám i tak dvě kila navíc, ty musí pryč. ale co, blíží se zima a tuk se hodí / na smažení/ :D

9 TS Ženská. TS Ženská. | 20. září 2017 v 22:29 | Reagovat

ono to vypadá, že ta oslava nakonec  trvala tři dny :-D  :D  :D  :D

10 Niki Niki | 20. září 2017 v 22:33 | Reagovat

[8]: Já se picnu. Jaké dvě kila navíc? ???
To bys Luci musela mít na zádech batoh s dvěma kily jablek. Vždyť ty jsi jako proutek a určitě tušíš kolik holek a žen ti závidí. :-)

Já mít tvou postavu, to bych se naparovala. :-D

11 Niki Niki | 20. září 2017 v 22:38 | Reagovat

[9]: No, některá by to tak mohla pochopit, že jsme byly tři dny v lihu a teprve v pondělí, po nezbytné resustitaci, jsem byla schopna postavit se na nohy a odfrčet pryč. O_O :-)

12 Dana Dana | 21. září 2017 v 2:33 | Reagovat

zajémavé, ta TS ženská má přibližně měsíc nebo dva měsíce po srs a funguje jako čiperka, místo toho aby po srs operaci poctivě 5x - 6x za den dilatovala a hojila se, tak funguje bez problémů,

co to hrajete za tyjátr, na koho to zkoušíte že TS ženská podstoupila srs operaci...

13 Dana Dana | 21. září 2017 v 2:37 | Reagovat

tak po kastraci je člověk zahojen vcelku brzo ;-)
to vysvětluje to fungování TS ženský :-D

14 TS Ženská. TS Ženská. | 21. září 2017 v 9:10 | Reagovat

[12]: zpocený muži za pc. a je to venku, ty jsi to odhalil :D  :D  :D  :D

to si dilatuje jen 6 krát denně joo :D  :D
já myslela že 10 krát :-D  :-D

15 TS Ženská. TS Ženská. | 21. září 2017 v 9:15 | Reagovat

[13]: to asi ano, protože když píšeš o dilataci 5 až 6krát denně, je mi jasné že v Ostravě jsi na SRS nebyla, takže jsi ulhánek.

16 Johanka Johanka | 21. září 2017 v 9:19 | Reagovat

Technický dotaz, jen ať vím, jestli mám opět začít vypouštět diskuse: Šárka už zase nemá ban?

17 TS Ženská. TS Ženská. | 21. září 2017 v 9:25 | Reagovat

[16]: má, to jen tak aby se vědělo že prudí dál :D náhodou, je s ní sranda :D

jí to mužské náčiní živí, takže tu kastraci u ní zcela chápu. ;-)

18 TS Ženská. TS Ženská. | 21. září 2017 v 9:27 | Reagovat

[16]: víš, je sranda že někteří lidé kdyby měli hlavu ve vagíně, stejně tomu neuvěří.
ale to nevadí, na světě je aspon veseleji. :-)

19 Niki Niki | 21. září 2017 v 9:36 | Reagovat

[16]: Johanko, chápu že nad tím kroutíš hlavou a plným právem, protože jsem něco porušila. :-(

Občas se ji podaří napsat relativně slušný komentář, kde je něco co zaslouží jistou pozornost a já se výjimečně rozhodla pro zveřejnění.

Ban ale stále platí, toto se doufám, zase nebude dlouho opakovat. Děkuji za pochopení.
Drtivou většinu komentářů stejně mažu, jsou nezveřejnitelné. O_O

20 TS Ženská. TS Ženská. | 21. září 2017 v 9:41 | Reagovat

Niki, tak to když tak smaž. já doufala že se holky zasmějí, asi ne. :-(  :-)

21 Johanka Johanka | 21. září 2017 v 9:53 | Reagovat

[20]: No mně to směšné nepřišlo, ale zase tu nejsem jediná... :-)

22 Niki Niki | 21. září 2017 v 9:59 | Reagovat

U všech lesních skřítků...nic nebudu mazat, už to tam nechám.

Je to určitá demonstrace toho, že pár holek má určitou pochybnost o tom, že jsi podstoupila SRS.
Jsme kamarádky, tak jsme si vlastně všechno mohly vymyslet a je to jen divadlo. O_O

Jo, jo,  už je možné všechno. :-)

23 TS Ženská. TS Ženská. | 21. září 2017 v 10:08 | Reagovat

[22]: no nevím, určité věci se vymýšlí těžko, já bych byla ráda kdyby to každodenní tahání těch protivných stehů byl jen výmysl. to by bylo fajn.
bohužel. :-(

24 TS Ženská. TS Ženská. | 21. září 2017 v 10:22 | Reagovat

[21]: kdyby jsi byla po SRS a někdo tě přesvědčoval že nejsi, vtipné by ti to přišlo, jistě to ta dotyčná ví lépe než ty, zda ji máš a nebo ne :D  :D  :D  :D

jo je to ŠUANDÁÁÁ :-D

25 Niki Niki | 21. září 2017 v 16:06 | Reagovat

D/Š - napiš mi nějaký svůj mail, ráda bych ti něco vysvětlila, ale nechci tady v komentáři.

26 TS Ženská. TS Ženská. | 21. září 2017 v 21:55 | Reagovat

Šárko alias Dano, vím že se tu stále snažíš trollit že SRS nemám.

jestli tomu věříš a nebo ne, je pro mě asi stejně důležité jako jestli bude zítra venku 9c nebo 11c.

v podstatě tobě to může být úplně fuk taky.

ale asi tě zklamu, budeš se divit, ale i když jsem v pohodě a funguju zcela bez problémů, po SRS opravdu mám.

a netuším co ti na tom přijde najednou  tak divného,
všechny jsem přece stahovala do ´´rizikové ´´ SRS, netvrdila jsi to pořád. a najednou, najednou ti přijde divné že ji mám.
a zmatená tak náhodou nejsi ;-)

někdy mám pocit že jsem ve cvokhauzu.
srovnej si už trochu myšlenky.

27 Niki Niki | 22. září 2017 v 6:12 | Reagovat

Hele chlapče (alias Dano alias Šárko alias třinácticentimetrová alias tajemná osobo), chtěla jsem ti něco napsat na mail, ale ty nejsi schopný mi ho poslat. Aby se snad neprozradila tvá identita či místo kde bydlíš? Božínku.
Bydlíš v Mostě. Co je na tom tajného? Ano, opravdu ti není co závidět, to město asi nebude nic moc.

Tak ti to napíšu tady.
Občas jsi napsal něco rozumného o čem by nebylo špatné mluvit, ale vše jsi pokazil vulgárnostmi a urážením. Občas jsem se ti snažila vyjít vstříc, ale ty si to opravdu nezasloužíš. Takže buď tak laskav, už se nenamáhej něco psát a věnuj se něčemu jinému. Je mi to líto, ale můžeš si za to sám. Přeji ti klid a pohodu. Sbohem.

O tobě nevím zhola nic, o Lucce téměř vše…takže ona je pro mne žena a ty bůhvíkdo, s tím už nic nenaděláš. :-)

28 TS Ženská. TS Ženská. | 22. září 2017 v 9:44 | Reagovat

[27]: Niki je to občas opravdu jek ve cvokárně a někdy mám pocit že ty útočící píšou jen aby provokovaly.

není to tak dlouho co mě Šárka neustále napadala že stahuji ostatní holky do rizikové SRS,že jsem masochistka když chci SRS podstoupit a bla bla bla.
a najednou zase trollí že tomu nevěří.
to nemá logiku, fakt ne.

no nevím, možná ji zmátla BM, která bůh ví proč začala všude bludit jak SRS nechci a jak napadám holky že SRS chtějí nebo mají
/pokud najde kdekoli jediný komentář kde píšu že nechci SRS,nebo kde napadám kteroukoli za to že chce SRS podstoupit a nebo jí už má, pošlu jí velký dárkový koš/
to že jsem bránila holky bez SRS že i ty jsou holky, protože se do nich navážely. si asi nějak domotala se mnou. nejspíš.
ale u ní se nedivím ničemu.

pravda je taková že jsem nejen v komentářích, ale i v pár článcích psala, že SRS je riziková operace u které nikdo výsledek nezaručí a je na každé jak se rozhodne, a může dopadnout jak dobře, tak se i nemusí tak docela povést, ale že já sama SRS plánuji a chci.

nevěřím že tu mají některé takovou sklerozu že si to nepamatují, ne nevěřím.
jsou to jen pokusy o útoky a trollení, nic víc.
některým totiž lidé co jsou v pohodě, leží strááášně v žaludku.

mě chcípla koza tak přeji sousedovy aby mu chcíply kozy dvě. ;-)

a co s tím, jen se pousmát a jít dál.
co tihle trollové změní na skutečnosti, vůbec ale vůbec nic. :-)  :-)  :-)

29 Miriam Miriam | 22. září 2017 v 12:03 | Reagovat

[26]: Tak jako teplotní rozdíl 2 stupně může být fakt znát... já se podle toho oblíkám... ;-)  A nebo nikam nejdu...

Jinak diskuze s tímhle člověkem (nevím už kolik identit...) je ztráta času... ;-)

30 TS Ženská. TS Ženská. | 22. září 2017 v 12:52 | Reagovat

[29]: samozřejmě že je znát, bud si vezmu svetřík a kabátek, nebo svetřík a kabátek. :-)

je vážně neuvěřitelné, když TS která říká že bez SRS to prostě není kompletní přeměna, má najednou SRS.
tomu se nedá uvěřit, ne a ne :-D

diskuse s tím člověkem, prosím pěkně a kdy to byly diskuse. O_O  jsem asi něco prošvihla O_O  :-?

31 TS Ženská. TS Ženská. | 23. září 2017 v 16:11 | Reagovat

pro určité trolly.
Vřeský nedává fantom na týden, ale na dvanáct dní, po týdnu ho pouze mění za nový čistý.

a fantom není z molitanu a prezervativu, to fakt ne :-D. ale je to pevně stočený a utažený šulek gázy a rozhodně se vevnitř nepomačká. / byl tvrdej jak klacek/

někdo mele o věcech o kterých nic neví. ale to už je zvykem. ;-)

32 Johanka Johanka | 24. září 2017 v 18:23 | Reagovat

Huráááá! Bacily jsou téměř pryč. Už můžu z postele. Už si můžu umýt hlavu aniž bych za pár hodin měla zase propocené zplihlé vlasy. Už se můžu namalovat. Už můžu ven, byť je hnusně. Jupíííí!

(Jak málo občas stačí ke štěstí :-))

33 Niki Niki | 24. září 2017 v 19:53 | Reagovat

[32]: Ano, někdy stačí ke štěstí málo a to je dobře. :-)
Je hezké, že ses dala tak rychle dohromady a zase budeš krásná a spokojená holka.
Já vyhnala zákeřné bakterie asi kilem česneku, bylinkovými čaji a pohrůžkou hrubého násilí. :-D

34 Johanka Johanka | 24. září 2017 v 20:06 | Reagovat

[33]: Násilí? To bych musela umlátit sama sebe. Ony ven, kde bych na ně mohla použít kladivo po vzoru Macha a Šebestové, moc nechtěly. Leda ve formě kapénkové infekce. :-D

U mně si k tomu připočti hromadu citronů a místo bylinkových čajů odvar z - dohromady - asi tak čtvrt metru kořene zázvoru. Ale nechtělo se to pustit, bestie, fakt ne.

35 Johanka Johanka | 24. září 2017 v 20:27 | Reagovat

[33]: PS: k bylinkovým čajům se mi vybavilo tohle. :-)

http://tinyurl.com/y7mp88jm

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama