Jak jednoduché je přibrat 2kg

18. října 2017 v 17:22 |  Články o životě a jak to vidím já


Jak jsem v minulém článku psala, že jsme nasbíraly asi 2,5kg hříbků a večer bude smaženice…tak doopravdy byla a moc jsme si obě pochutnaly. Přišlo i na pár skleniček vína, sýr, chipsíky, apod. Moc pěkný a pohodový večer…vlastně, tak jako všechny ostatní.
Já, která chodím spát se slepicemi, jsem chodila na kutě o půlnoci, v jednu, i ve dvě ráno. Já která baštím nejpozději odpoledne v 5 hodin, jsem si pochutnávala na něčem příšerně nezdravém i o půlnoci. Co na to říkal můj metabolismus, mé svědomí a mé nervové buňky, tak to je ve hvězdách. Tedy ve hvězdách ani tak moc ne, protože jsem přibrala příšerné 2kg! A to jsem si já bláhová myslela, že bych u Lucky mohla trochu zhubnout.

A protože ještě dost hříbků zbylo, tak Lucka připravila následující den naprosto skvělé houbovo-kuřecí rizoto (vysoce kalorické) a já mohu potvrdit, že je opravdu dobrá kuchařka. (Na mně zbylo umývání nádobí). Pokud jsem někdy četla na blozích nějaké narážky na její vaření, tak tomu se mohu jen smát.


Varování! Pozor na každou trans osůbku ve vaší blízkosti. Hrozí nebezpečí, že se s ní budete cítit dobře…že si budete rozumět…že si budete chtít ty společně strávené dny pořádně užít…a že se pak nevlezete do legín ani do strečových džínsů, které jste si pořídily na jaře. Že vám bude malá vaše oblíbená sukně a budete se divit proč se vám nějak zmenšily další kousky garderoby do kterých jste nedávno vklouzly tak lehce.

A ještě jsem se chtěla zmínit o sobotě a neděli, kdy bylo překrásné podzimní počasí. Modrá obloha bez mráčku, sluníčko pěkně hřálo a všechno kolem vonělo. Nevím jak je to u vás ostatních, ale já mám o 50% (možná o 186%) lepší náladu když je venku takhle. Už přece víte jak jsem do sluníčka zamilovaná.
Lucka si šla v sobotu po obědě zdřímnout (čivava Žakinka se uvelebila na jejím bříšku a spala taky) a já toho využila a šla jsem se zase projít po městě. (Když je hezké počasí jsem raději venku, až bude plískanice a nevlídno, tak budu zase raději doma). Zašla jsem i na náměstí, kde jsem se uvelebila na lavičce, vyhřívala se na sluníčku a pozorovala okolní dění. Cítila jsem se skvěle a zaplavil mě pocit neskutečné pohody. Takové chvíle já mám moc ráda a vychutnávám si je. Byla jsem jen já a přívětivý okolní svět.


V tu chvíli zapomínám na všechny starosti a intenzivně si uvědomuji jak miluji svůj nový život a jak jsem udělala dobře že jsem se před lety rozhodla poslechnout své srdíčko a jít za svým snem….být tou, kterou jsem se cítila být již od dětství. Kdybych ten krok neudělala, tak bych opustila tento svět s mužským jménem, nepoznajíc to neskutečné štěstí a tu nevídanou euforii.
Teď, i kdyby na mě spadl meteorit nebo mě omylem unesli agenti Mosadu, tak zemřu jako Niki, Nikolka nebo Nikča, která alespoň malou část života prožila tak, jak si vždy přála!

V tu chvíli mě nezajímá nějaké hašteření na blozích a malicherné spory o tom kdo je víc trans, kdo má lepší blog, kdo vyšší IQ…nezajímá mě, že někdo kdo má trans blog, se chce od trans holek distancovat a má pocit, že je cis…nepřemýšlím o tom jestli je účinná dosavadní HRT a jestli je SRS lepší v Motole, v Brně či v Ostravě.
Zajímá mě jen můj život a život osůbek které mám ráda…a pak, do jisté míry, mě zajímá i život ostatních lidiček, kterým přeji též spokojený a šťastný život. Je tady ale procento lidí, kterým nepřeji nic dobrého a doufám, že se budou smažit v pekle. Jsou to lidé zlí, arogantní, rádi ubližují druhým, bez kousku empatie, ale zato s ledovým srdcem.


A na závěr má malinká rada, doporučení…či jen můj postřeh.
Pokud to půjde, tak alespoň ze začátku si nedávejte nereálné cíle…buďte nohama na zemi a pak nebudete smutné že není vše jak jste si představovaly, ale naopak se budete radovat z každého zlepšení vizáže a z každého pokroku v průběhu tranzice.
A mějte se rády, nepodceňujte se a věřte si.


Všem (až na to malé %) přeji pohodový večer,

Niki
 


Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | 18. října 2017 v 17:33 | Reagovat

Ahoj, Niki, tak já bych určitě nepřibrala ani deko, houby totiž nemám ráda. :-)

2 Niki Niki | 18. října 2017 v 17:37 | Reagovat

[1]: Ahoj Vladi....ale to nebylo jen z hříbkového rizota, těch dobrot bylo daleko více. To se to potom přibírá :-)

3 TS Ženská. TS Ženská. | 18. října 2017 v 19:50 | Reagovat

[1]: tak to bych se zas klidně vsadila :D

a nevěřit Niki, sní toho jak zájezd kanadských dřevorubců. ;-)  :-)

4 Vlaďka Vlaďka | 18. října 2017 v 19:50 | Reagovat

[2]: Já vždycky přiberu hlavně na Vánoce, i když nevím, jestli nebudu letos o suchém rohlíku. :-|

5 TS Ženská. TS Ženská. | 18. října 2017 v 20:08 | Reagovat

[4]: jde o to nejíst na vánoce víc jako jindy a je po problému. :-)

6 Niki Niki | 18. října 2017 v 20:08 | Reagovat

[3]: Ten zájezd kanadských dřevorubců se ti fakt povedl...dost jsem se zasmála. :-)

Já vím, pořád tvrdím že jím 1 mrkev a 3 zrnka hrášku denně...a teď tohle. Nebýt na ledničce řetěz se zámkem, tak ji taky vyplením. :-)

Ale když ty tak dobře vaříš, to jde dietka bokem. :-D

7 TS Ženská. TS Ženská. | 18. října 2017 v 20:31 | Reagovat

[6]: no práááávě.
ty si vždy vydupeš něco dobrého a já potom tloustnu taky. :-D

no dobře, tak jako zájezd amerických ragbistek. ;-)  :-)  :-) /i s trenérem/ :-D

8 Michaela Michaela | 18. října 2017 v 20:43 | Reagovat

Jestli budete vy rošťandy pořád psát o jídle, tak vás brzy vlastnoručně uškrtím. :-D

Teď lítám kolem lednice jako zběsilá a začalo mi kručet v břiše. O_O

9 Niki Niki | 18. října 2017 v 20:49 | Reagovat

[7]: No já viděla to tvé zděšení když si zjistila že přibíráš taky. ???

Příště budeme papkat jen zeleninku a za dobré chování bude uzené masíčko s bramborovou kaší a okurek, pečené kuře na žampionech nebo zapékaný květák se sýrem. :-)

10 TS Ženská. TS Ženská. | 18. října 2017 v 20:55 | Reagovat

[9]: já dnes v obchodě viděla tak hezký bůček že jsem neodolala.

a prodavačka, Jooo fakt bůček.
už zvyklá že kupuju dietnější maso :D  :D

11 Niki Niki | 18. října 2017 v 21:01 | Reagovat

[10]: Hele, Luci...nechtělas náhodou hubnout? S nezdravými jídelky raději počkej na mě...jinak se za chvíli nevlezeš do některých věcí. :-(

12 TS Ženská. TS Ženská. | 18. října 2017 v 21:17 | Reagovat

[11]: tak v plánu to je. půlku dám do mrazáku ;-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama