Skandální odhalení

7. října 2017 v 21:18 |  Články o životě a jak to vidím já


Poslední dobou se na trans scéně objevují různé spekulace a nikdo neví jaká je skutečnost. Některé holky pořád přemýšlejí jak to vlastně je, cpou do sebe kila čokolády...nemohou spát, mají děsivé sny a budí se zcela propocené. Tak to dále nepůjde.
Tak se nedá nic dělat, už to dále nemohu tajit....s tak velkým tajememstvím se nedá klidně žít.Lucka má 3 dvojčata, 2 dcery, jednoho černouška a teď čeká 6 děťátko se mnou. Velmi sofistikovaným způsobem to doposud tajila, ale pak již to dále v sobě dusit nemohla. Já vím, je to šokující, také jsem tomu nemohla uvěřit, když mi to Lucka pošeptala do ouška. Myslela jsem, že je neplodná, sama Anita mi to potvrdila (holka je to chytrá a ví o všem), ale stalo se nemožné. Chirurgům ve Veitnamu se podařil zázrak. Ač to byl malý chirurgický sál v chýši uprostřed rýžového pole (druh parboiled), tak vybavení bylo na světové úrovni. Lucce bohužel nemohli odstranit ze zdravotních důvodů penis mimořádných rozměrů (ztrácela by pak při chůzi rovnováhu), ale podařilo se jim vytvořit funkční ženské pohlavní orgány. Zapomněli ji však říci, že může mít děti. A protože jsme spolu prožily několik vášnivých nocí, tak teď obě stojíme před velkým problémem. CO DÁL??


Necháme si miminko nebo ho dáme do baby boxu? Nebo ho dáme k adopci bohatým rakušákům ať máme na plastické operace? Nebo potrat, ale to bychom neměly ty penízky na plastiky nosu, očních víček, koziček a bůhví čeho ještě.
Tak taková je pravda. Jak to všechno dopadne je ve hvězdách. Anito neboj, cokoli bude nového, hned tě budeme informovat....a děkuji ti, že mi a Lucce přeješ jen to nejlepší.A nezbývá nám, než se opět přiznat k něčemu naprosto nečekanému a otřesnému. Já a Lucka jsme transvestité....a možná ani ne tak trans, jako vestité. Transsexualita je pro nás neznámý pojem. Dlouho jsme si to neuvědomovaly, ale pravda nás dohnala. Obě se tak neskutečně rády oblékáme do oděvu ženského (tedy doufáme, dnes už je to tak doplantané, že všichni nosí všechno a nikoho to už nepřekvapuje). Ale dvě století zpět byly šaty, sukně, korzety a pásy cudnosti doménou žen, tak to snad platí i dnes.

Tak příšerně rády jsme celé dny chodily v botičkách na 28cm podpatku, šatech s volánky a dámském spodním prádelku (díky bohu za tanga), až se o nás dozvěděli soudruzi z FC Chvojkovice Brod a přišli za námi s návrhem, ať u nich v kulturáku uspořádáme soutěž o nejlepší travesti show. Předpokládaly jsme, že to bude jen na okresní úrovni, ale nakonec se dostavily travesti týmy z Mongolska, Aljašky a Kuby....takže akce byla světového formátu. Myslely jsme, že máme prvenství v kapse, ale zahraniční konkurence nás nemile překvapila, takže první cenu, lístky na koncert dua "Eva a Vašek", si nakonec odvezl mongolský tým 28 krásek. Ale stejně si myslíme, že jsme byly nejhezčí.


My dvě zapíjíme žal v hospodě v Chvojkovicích
 


Komentáře

1 Johanka Johanka | 8. října 2017 v 15:45 | Reagovat

Koukám, že odhalení bylo tak skandální, že z toho včera večer lehl celý blog.cz... :-D

Mimochodem, to vpravo není Voskovec? :-P

2 michaela.ha michaela.ha | 8. října 2017 v 16:59 | Reagovat

Jupííí. Konečně pravda :-)

3 Niki Niki | 8. října 2017 v 17:17 | Reagovat

[1]: No, pravda je, že jsem si to myslala taky. Pár minut po zveřejnění to "bouchlo".

Myslím že ne...ale jak vidno, odhalení pravdy bývá nečekané. :-)

4 Radka Radka | Web | 8. října 2017 v 21:43 | Reagovat

Niki, Ty jsi tedy číslo :-)
Opět jsem se báječně pobavila ;-)
Děkuji a nepřestávej psát ;-)

5 Niki Niki | 8. října 2017 v 22:01 | Reagovat

[4]: Ráďo, když jsme s Luckou ten článeček psaly, tak jsme se u toho válely smíchy. Napadaly nás i jiné věci, ale nakonec to zůstalo tak, jak to je.
Časem zase něco vymyslíme. :-) :-)

6 Kristýna Kristýna | 9. října 2017 v 14:45 | Reagovat

:-D  :-D  :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama