Prosinec 2017

Veselé Vánoce

24. prosince 2017 v 12:53 Články o životě a jak to vidím já

Tolik bych toho chtěla napsat, ale bohužel prozatím z jistých důvodů nemohu a také ani na to nemám tu správnou náladu.
A mimo jiné jsem pohlcena svým životem a mám tolik nových zážitků....život trans holky je občas kapánek jiný než život běžných lidí.

Takže já a Lucka přejeme všem dobrým lidem a hlavně všem pohodovým trans osůbkám (těm současným i minulým) veselé a nezapomenutelné Vánoce, strávené s těmi které máte nejraději a kteří jsou ve vašem srdíčku. A také mnoho dárečků pod stromečkem, jak jinak.


A jestli budete mít po svátcích stejnou váhu jako před dvěma týdny, tak to blahopřeji....já už asi vážím více než plně naložená Tatra a čeká mne po Novém roce tvrdý režim a přísné hladovky.


Doufaly jsme že bude venku krásně nasněženo, ale bohužel přišlo malinké jaro a zase budou Vánoce bez sněhu. Ach jóó.

Pa,
Lucka a Niki

Otravná Dominika

3. prosince 2017 v 0:19 Články o životě a jak to vidím já

Dominiko, Dominiko, Dominiko....tys tomu zase dala korunu (chtěla jsem napsat, žes to pěkně posrala). Přestože jsem byla na tebe neskutečně nasraná, protože si způsobila mnoho zlého, tak mohl být klid zbraní. Dávala jsem ti dostatečně najevo, že se máš starat o sebe a svůj život a nestarat se o ten můj nebo Lucky....a nestarat se o můj blog o kterém ses vyjádřila tak pohrdavě. Jenže to ty asi nedovedeš a musíš prudit a urážet.


Ty tvrdíš že máš IQ 130? Nebo snad více než 140? No to je opravdu k smíchu, plácáš páté přes deváté, nepamatuješ si co která z nás napsala....překrucuješ fakta, povyšuješ se, obviňuješ z xenofobie, atd. Ale co je nejhorší, tak to jsou určitě ty tvé nechutné urážky.
Urážet někoho je tak snadné, že? Uznat že někdo jiný měl pravdu a omluvit se je o mnoho těžší a ne každý to umí.

Nejprve jsem nechtěla psát nic, protože už si delší dobu myslím že jsi duševně nemocná a snad ani někdy nevíš co plácáš, ale pak mi to nedalo. To už je moc, už nebudu z povzdálí pozorovat tvé řádění. Je třeba si některé věci ujasnit.
Proč proboha pořád lezeš kam nemáš? Nedá ti to? Přece už tě nějaká trans scéna dávno nezajímá, tak si žij svůj život, vyšívej, koukej na telku, šij šatičky nebo se se svou drahou polovičkou klidně hihnějte ostatním blogům (ale nechte si to pro sebe).
Mimochodem...kdo jako má být ta tvá drahá polovička? Je to nějaký plyšový medvídek? Nebo dalmatin? Nebo, nedejbože nějaká trans? Spíše si myslím že jsi sama...nevím kdo by s tebou vydržel. Staráš se o životy jiných, ale o svém raději mlčíš...proč asi?

A holčičko (nevadí že ti říkám holčičko?...možná se více cítíš jako klučina), když už jsi tak zvědavá a neslouží ti paměť, tak ti pár věcí prozradím.

1) Má drahá snoubenka orchiektomii nemá....to tě určitě žere, ale prd s tím naděláš. Už jsem psala, že Lucka je jediná o které vím s naprostou jistotou že je žena se vším všudy, což třeba o tobě vůbec nevím.

2) Víš starou belu o tom jestli jsem si SRS rozmyslela a nevím kde jsi přišla na to, že já bych se navážela do tvého blogu. Jestli tady někdo hejtoval blogy ty chytrolínko, tak tos byla jedině ty...tak si to srovnej v té své makovici! Pro tebe jsou ostatní blogy jen žumpy, ale ten tvůj je naprosto skvělý, jedinečný a prvotřídní...co??

3) S Luckou jsme byly v lese po více než dvou měsících od SRS,takže snad nic výjimečného, ale stejně nechápu proč to zmiňuješ. Závidíš snad Lucce že ji operace dopadla skvěle a užívá si života se všemi jeho krásami?

4) Ty trubko, co to tady meleš o nějakém rodném listu po orchiektomii a já že to viděla. Neměla bys tolik pít.

5) Dva latentní xenofobové? To jako opravdu? Ufff, no toto. Ty víš co to slovo vlastně znamená když ho tak ráda používáš?

6) O Lucce jsem se zmiňovala jako o své nejlepší kamarádce, která se usídlila v mém srdíčku. Že jsme se rozhodly vzít se, ať si užijeme krásné chvíle, je jen naše věc a naše rozhodnutí. Do našeho intimního života nikomu nic není.


A abych to nějak ukončila.

To je samé hejty, hejty, hejty....hejtovat, hejtovat. Ty to slovo ráda používáš. Myslíš si Dominiko že tě nějak hejtuju? No co já vím, já ty cizí slovíčka moc neovládám. Takže nevím jestli tě hejtuju, ale jako neskutečnou mrchu tě posílám do horoucích pekel. Takže si strč své kecy a své rozumy do svého řitního otvoru a už dej pokoj a neotravuj. Snad už to bude i tobě dostatečně jasné...taťko Dominiko. Svou energii si raději nech na běhání po soudech, tam to budeš potřebovat.

A mám pocit, že jsem k tobě byla v článku ještě ohleduplná, ty bys zasloužila nakopat daleko více.


Niki