Čas loučení

30. ledna 2018 v 7:03 |  Články o životě a jak to vidím já


Přichází loučení

Nedá se nic dělat, je to můj předposlední článek.


Název mého blogu je "Niki a její cesta za štěstím" a velice brzy přijde chvíle, kdy svůj trans blog ukončím. Už jsem se rozhodla. Až se tak stane, tak vznikne nový blog…blog obyčejné holky (či chcete li, tak třeba puberťačky), ale s trans tématikou už nebude mít nic společného.
Za pár dní mě a Lucku čeká augmentace, pak konverze (ta už čeká jen mne)…no a má cesta za štěstím bude u konce, protože si nedovedu představit že bych mohla být ještě šťastnější než jsem. (Ano…mohla, ale to už by se musely dít zázraky).
Štěstí o kterém mluvím, ale není jen občasný pocit blaženosti a nesmírná radost z toho že se mi splnily téměř všechny mé sny a tužby…je to téměř neustálý pocit vnitřní pohody, spokojenosti a radosti z drobností jenž nám život přináší. Prostě, mám ráda život a užívám si ho, i když jsou někdy chvíle že bych někoho roztrhla nebo se schovala pod peřinu a chvíli si tam pobrečela. Chvilkové sklíčenosti či mrňavé depresičce se nedá vyhnout úplně, ale naštěstí se to děje jen velmi zřídka a brzy to odezní. Jak stále říkám…není nad dobrou náladu a pozitivní emoce….ty špatné emoce musíme hnát všemi dostupnými prostředky pryč.


Když se nacházíte v ráji, tak i to myšlení je trochu jiné, než v běžné realitě všedních dnů. Na určité věci se díváte jinak a hlavou se vám honí myšlenky, které vás doma u odpoledního kafe asi nenapadnou. Všechno má jiný rozměr, takový krásně bezstarostný. Máte li nějaké problémy doma, tak v ráji se zdají být malichernými. No a zatímco já si tak ležím ve stínu pod palmami se svými myšlenkami a dívám se na tu krásu kolem, tak Lucka se někde prochází po pláži nebo popíjí Piňa Coládu u nedalekého baru a flirtuje s nějakým americkým milionářem. No jo, já mít její krásnou postavu, tak bych se také promenádovala v plavkách po resortu a po plážích kolem.

A co bych řekla na závěr…. jsem v sedmém nebi, je mi skvěle a uvědomuji si jak je mé srdíčko a má dušička šťastná a jak si vážím každého dne svého nového života. Ten nový život začal dnem, kdy jsme se po dlouhém, dlouhém váhání rozhodla v roce 2015 navštívit sexuoložku a téměř od základu vše změnit.. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě…možná že to úplně nejlepší.
Děkuji za ten den!

Pa, Niki
 


Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | 30. ledna 2018 v 14:10 | Reagovat

Niki, moc ti to přeju, ať se konečně dočkáš toho cíle. Já na něj taky už netrpělivě čekám a nejspíš poté taky ukončím blog, protože už vlastně nebude o čem psát. Budou další holky, co začínají a zdokumentují vše na blogu, prostě takový koloběh. ;-)

2 Niki Niki | 30. ledna 2018 v 14:57 | Reagovat

[1]:

Vladi, moc ti děkuji...tobě a holkám které to prožívají také, nemusím nic vysvětlovat, vy to znáte a víte jak se cítíme a jak se na vše těšíme. :-)

Opravdu nemá cenu udržovat blog při životě...stejně je tu mrtvo, takže konverze, poslední dlouhý článek a sbohem. :-)

Tobě také přeji rychlé a bezproblémové přetržení cílové pásky a hlavně pohodový život. :-) :-)

3 Erin Erin | 31. ledna 2018 v 8:22 | Reagovat

Niet sa comu divit Niki, je to presne dovod preco blogy koncia. Nie je o com pisat. respektive je, ale je to uz zivot beznej zeny akych je tisice naokolo.
Drzim Vam obom palce a nech sa Vam dari.
Pa
Erin
Kontakt mate obe, ozvat sa mozete/aj na navstevu k nam na daleku sibir :D

4 Niki Niki | 31. ledna 2018 v 10:14 | Reagovat

[3]: Erin, moc děkujeme...kdo ví, možná v létě na tu dalekou sibiř zavítáme :-)

Máš pravdu...o čem dál psát? Dny trans blogu jsou sečteny, takový je život.

5 Andrea Andrea | 31. ledna 2018 v 14:42 | Reagovat

Holky, moc vám to přeju, ale i trochu závidím. :-)

Já jsem teprve dva týdny "na hormonech", tak mě čeká ještě dlouhá cesta, ale jsem moc spokojená a snad budu také tak šťastná  jako ty Niki a Lucka. :-)

6 TS Ženská. TS Ženská. | 31. ledna 2018 v 15:40 | Reagovat

[3]: Děkujeme Erin, ad se ti také daří.

[5]: Minimálně polovinu z toho máš jen a pouze ve svých rukou. ;-)
tak držíme palečky :-)

7 Zuzka Zuzka | 2. února 2018 v 16:33 | Reagovat

Tak ať vám to v novém životě všechno vyjde.😜😜👠👠

8 Niki Niki | 2. února 2018 v 20:07 | Reagovat

[7]: Zuzi, moc děkujeme :-)
To samé my přejeme tobě...ať se ti zanedlouho splní tvůj sen a pak ještě ten další... :-) :-) :-)

9 Kristýna Kristýna | 5. února 2018 v 13:08 | Reagovat

Celkem vám to teploučko závidím. Tady je zima a mlha. :-(
Přeji hezký zbytek dovolené, klidný let zpět a ať máte všechny ty následující nezbytné řezničiny bez komplikací. ;-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama