Stop Zemanovi

26. ledna 2018 v 17:03 |  Články o životě a jak to vidím já


Dnes byl celkem frmol, tak už jsem ráno nestihla napsat těchto pár slov na blog.


STOP Zemanovi


Už jsme ve Vídni, času do odletu je ještě dost, tak popíjíme kafe v jedné příjemné kavárničce a daly jsme si k tomu dort Sacher…hóódně dobrý. Kdybych snědla ještě tři kousky, tak bych snad ani nevstala ze židle…ty kalorie z dortu přímo vyskakují, jak jinak, musí to být opravdu kalorická bomba. Nu což, žijeme jen jednou.Některé jste možná už volily, ale těm co tam ještě nebyly, bych ráda připomněla, že Zeman nemá rád transgender lidi, nechápe nás…a už vůbec ne ty, které chtějí konverzi (nebo ji již mají), protože to označil jako sebepoškozování které by si zasloužilo snad i trestní stíhání. Takže tak. A je dalších nespočet důvodů, proč toho pána v hodně pokročilém důchodovém věku, sotva se držícího na nohou, nevolit.


Mějte se hezky, pa,

Niki
 


Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | 29. ledna 2018 v 1:19 | Reagovat

Niki, já nevolila, kvůli občance, abych se u nás na sídlišti nevyoutovala. Ale řeknu zrovna, že bych možná nevolila ani tak, protože Drahoše ani za nic. Kdyby kandidoval Klaus mladší, tak ho beru všemi deseti.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama