Únor 2018

Niki už je žena - 2

28. února 2018 v 17:45 Články o životě a jak to vidím já
Usmívající se Úžasný Usmívající se

Ležím na postýlce, popíjím kafe, baštím buchtu a cítím se naprosto skvêle.
Personál i sestřičky jsou den ode dne milejší a já si ten pobyt tady začínám užÍvat. Na pokoji ležím sama, protože Lucku pustli domů už v neděli. Měla jen kratší kosmetickou operaci, kdy MUDr. Vřeský něco doladil k dokonalosti.

Takže už asi všem došlo, že jsme s Luckou měly nástup na chirurgii v Ostravě ve stejný den a dali nás spolu na pokoj. A na sál jsme šly po sobě...nejdříve Lucka, já šla jako druhá, protože konverze je podstatnê delší.
MUDr. Vřeský pochopil, že mezi mnou a Luckou je nějaký vztah a sám nám nabídl, že nás odoperuje ve stejný den. Prostě skvělé.

A ještê něco....za článek, který příští týden napíšu /hlavně tu část o SRS/, mê bude chtít asi pár lidí zastřelit, ale nedá se nic dêlat...je třeba vědět, že konverze může být i celkem pohodová záležitost a ne žádná řezničina a týden naříkání...

Niki

Niki už je žena

27. února 2018 v 15:28 Články o životě a jak to vidím já
Usmívající se SRS 21.2.2018 Usmívající se

Operace v naprosté pohodě a já jsem šťastná a spokojená.

Článek napíšu příští týden.

Veselé dny i ty smutné

18. února 2018 v 17:19 | Niki |  Články o životě a jak to vidím já► 1 ◄

Tento článeček měl být, dle toho co jsem minule napsala, poslední, ale no...znáte mě....zase udělám takovou malou změnu a napíšu ještě něco….stejně ten poslední článek bude dost dlouhý a tohle by se tam už třeba nevlezlo (možná s odřenýma ušima).

Nemohu posuzovat celou Českou republiku, ale Ostravu posuzovat mohu. Za prvé tu není moc optimální složení obyvatel (to raději nebudu rozvádět) a za druhé je tady dost smradlavo. Mám pocit (skoro jistotu), že jedna část Ostravy je hodnocena jako místo s nejhorším ovzduším v celé Evropě! Fakt síla!
No a teď si představte, že přijedete ze slunečného a teplého ráje přímo do smradlavého, studeného pekla, kde sluníčko třeba 4 dny vůbec neuvidíte. Ještě že jsme si s Luckou přivezly z Thajska zbrusu nové kozičky, jinak bychom se tady z toho také mohly zbláznit a nechat se odvézt za Chocholouškem do Bohnic.


Jak já bych odsud ráda vypadla. Že jsem se nenarodila nějakým milionářům v Dominikánské republice nebo na Seychellách. Že jsem se nenarodila jako krásná a chytrá blonďatá holčička.
Že jsem se……
No a jsme u toho, o co tady půjde.
Já jsem několikrát napsala, že bych se upsala samotnému Luciferovi nebo snad i zabíjela za to, kdybych se nějakým kouzlem proměnila v mladičkou a krásnou holčinu se super postavou.
Ale také jsem psala, že vidím každý den i dost dívek a žen, se kterými bych v žádném případě neměnila…to bych raději zůstala tou kterou jsem, tedy trans holka. Zrovna před pár dny jsem jela tramvají, kde v mé blízkosti bylo asi deset dívek a žen a já bych neměnila s žádnou, a to tam byly i nějaké kamarádky kolem 20let, ale jedna větší hrůza než druhá a vypadalo to, že i rozumu moc nepobraly. Říkala jsem si "Holka buď ráda, že jsi jaká jsi". No a já jsem.

Takže je tady otázka. Pokud bych neměla možnost výběru a volby, chtěla bych se znovu narodit jako cis holka? Bůhvíkde…bůhvíkomu….bez možnosti ovlivnit jak budu vypadat a jak budu chytrá. Uff…ač to není lehká odpověď, myslím si, že ne.

Zaujal mě hezký článek na toto téma od FtM trans kluka (Los Filipos)…neuděláte chybu, pokud si ho přečtete.

► 2 ◄

Říkala mi Lucka, že má dojem, že blogy zasáhla lepra, mor a černé neštovice. Dávám ji za pravdu, já sama pořádně nevím co se stalo, i když nějaká vysvětlení se nabízejí.

Asi už je nám jedno jak která vnímáme svou přeměnu, co cítíme, co prožíváme, jak se měníme a další postřehy a zajímavosti z našeho světa. Ale na druhou stranu musím přiznat, že to s námi zase není tak zlé….protože jsem objevila různé seznamovací portály na netu a nestačila jsem se divit, jak tam se spousta lidí chová přímo příšerně….to bych řekla, že my TS holky jsme proti nim ještě třída.

Chtěla jsem zjistit, jak to s námi trans holkami je, pokud třeba nikoho nemáme a chceme si najít přítele či přítelkyni na nějaké seznamce. Jasně, pokud si trans chce najít jinou trans, tak tam bych to viděla celkem dobře…my některé víme, že to nemusí být špatné, horší je to v případě, že chceme cis osůbku.

Já si dala zkušebně inzerát na tři různé portály…dva celkem seriózní a jeden erotický…a nestačila jsem se divit. Větší ohlas byl asi proto, že jsem tam umístila své malé foto, kde jsem nevypadala špatně.
Takže nejdříve informace o dvou normálních seznamkách. Přesto, že jsem tam napsala "trans holka", tak přišlo dohromady asi 80 odpovědí. Někteří měli přímý zájem o trans holku, někteří to přehlédli a pak se jim to nelíbilo a někteří vůbec nevěděli co to znamená. Poměr tak 20:40:40. Nakonec to dopadlo tak, že jsem provedla selekci až na konečných 5 osob, ale postupně stejně odpadli všichni. Takže celkem bída.

Erotická seznamka, ale byla naprosto něco jiného a mohu říci, že u toho, co pak následovalo, jsem se tolikrát smála tak, až jsem měla slzy v očích. Někdy to bylo lepší, než nějaká super komedie v telce.
Za několik dní mi přišlo asi 300 odpovědí. Na takovéto množství se nedá rozumně reagovat a pak vést přímou komunikaci, takže jsem musela vyřazovat hned ze začátku odpovědi , kde na mě z fotografií koukaly penisy všech možných tvarů a velikostí…s textem:"Může být tvůj" nebo "Jdem na to?" nebo "Tak co, kočko". Pak chodily odpovědi bez penisu na fotce, ale po duchaplnosti ani památka a měla jsem pocit, že to psali duševně postižení z Jedličkova ústavu.


Někteří zase, když zjistili, že si se mnou za pár hodin někde na parkovišti nevrznou, tak byli přisprostlí. Nakonec tedy zůstalo asi 30 mužů, 1 žena a 3 páry, kterým jsem se líbila a jejich odpovědi již byly rozumné a měly hlavu a patu. Z těch 30 mužů bylo asi 6 ve věku 25-29let, pak dva submisivní, kterým jsem chvíli dělala "dálkově" dominu, 3 transvestité, jedna TS holka a 5 mužů je do mě (údajně) tak šíleně zamilovaných, že pokud se se mnou nebudou moci seznámit a vyspat, tak si asi podřežou žíly…..
To, že je nějaká holka "Trans", dost lidí přitahuje…pro některé by to bylo vítané zpestření a některým by to nevadilo ani ve vztahu, tedy teoreticky, jaká by byla praxe, těžko říci.

Takže mám zase nějakou novou zkušenost a spoustu veselých zážitků…a to jsem popsala jen malou část toho všeho co se dělo a co jsem zažila.

Tak zatím pa, Niki