Jak se stát trans

13. října 2018 v 13:18 | Niki a Lucka |  Transgender - transsexualita na talířiS transsexualitou se člověk rodí, není rád, nechce to, bohužel nikdo mu nedá na výběr.
Je to docela velký problém, především na psychiku, když se cítíte jiným pohlavím než jak vás vidí okolí a než to, které vidíte v zrcadle.
A tak podstupujeme přeměnu, hormonální léčbu a operaci pohlaví, abychom to napravili a byli tím, kým se být cítíme.
Může se stát někdo trans dobrovolně a schválně? Kdo by tohle chtěl, možná nějaký masochista?
Ale zřejmě může, člověk zcela v pořádku a v souladu ducha s tělem si dobrovolně přivodí transsexualitu.Že je to nesmysl? Vypadá to tak, ale není. Zřejmě vidina pohodlnějšího života, kdy se muž stane ženou, stane se muži obletován a žádán jakožto atraktivní žena, kterou by muži finančně podporovali a starali se o ni.
A tak tedy hurá do přeměny.
Něco nalhat lékařům a podat o sobě zkreslené informace, potom hormony, nějaké ta plastika, operace pohlaví, a jsem atraktivní žena a jsem za vodou.
Jak se asi může cítit muž, který se mužem vždy cítil ale je náhle v ženském těle, jak, no jako trans osoba před přeměnou.
Muž který se cítí být mužem ale má ženské tělo, možná navíc není tak atraktivní jak si vysnil a muži ho zase tak neobletují a jsou z toho deprese a nespokojenost. Nespokojenost že přeměna nezměnila vše, ta mysl je pořád mužská, ale již v ženském těle, pohlavní orgán není takový bankomat jak se zdálo a navíc to vše stálo nějaké peníze a nemalé trápení a starosti.
Jak z toho ven? Normální trans člověk navštíví lékaře, podstoupí hormonální léčbu, nějakou plastiku, operaci pohlaví a může být vcelku spokojený.
Ale jak z toho ven když právě tímto postupem si tu transsexualitu vlastně dobrovolně přivodíte? Nijak. Možná podstoupit přeměnu FtM tedy z ženy na muže. Ouha.

Vysvětlivka.
Přeměna z muže na ženu MTF, nebo z ženy na muže FTM, není přeměna komplexní, je tím myšlena změna fyzického těla, ne ducha a vnímání sebe sama.
Upravuje se pouze tělo k vnímání sebe sama jako opačného pohlaví než se kterým jste se narodili.
Tedy muž cítící se jako muž, se i po přeměně na ženu bude cítit mužem a naopak.
Přeměna pomůže pouze transsexuálním osobám, je to léčba problému transsexuality.
A pokud přeměnu podstoupí nějaká osoba s jiným záměrem, má zaděláno na velké problémy, přivodí si dobrovolně transsexualitu.

Lucka


Lucka už to popsala myslím dost srozumitelně, tak já jen přidám nějakou tu svou myšlenku či názor na tuto problematiku.

Nevím zda bych měla požít slovo fenomén, ale za poslední rok jsem zaregistrovala celkem dost trans osůbek, které po operaci (SRS) nebyly spokojené, byly v depresích...či stále ještě jsou....a některé by se dokonce i rády vrátily do "původního stavu", tedy do mužského těla či do doby před tranzicí.
A teď se naskýtá otázka proč tomu tak je. RLT se míjí účinkem? Na co pak tedy je? Rok, a někdy i o něco více, je snad dostatečná doba k tomu, aby si ty osůbky, které v tom stále nemají jasno a nevyznají se v sobě, uvědomily kdo vlastně jsou a ověřily, jestli to je to pravé ořechové....tedy jestli to je ten život který chtějí, jestli to bude lepší než ten život minulý a přinese pozitivní změny a pohodu.
Po konverzi už je pozdě brečet. Změny jsou nezvratné.
Nebo že by stálo za pokus zajít za Vřeským či Jarolímem a požádat je, zdali by nebyli tak hodní a nepřišili zase to mužské nádobíčko zpátky? To původní skončilo ve spalovně a vylítlo komínem, ale snad by se našel nějaký dárce....Mrkající

A ještě větší průser je utratit třeba půl miliónku za operaci v Thajsku a pak brečet nad rozlitým mlíkem.
Být po SRS a pořád nevědět kdo vlastně jsem....chvíli jako šťastná, chvíli v depkách a vzpomínat jak bylo fajn v klučíčím těle....cítím se jako žena, ale vlastně necítím a nejsem žena, protože nejsem dokonalá....to je teda mazec!


TranZita měla štěstí...nebo dost rozumu a soudnosti...a ještě včas všeho nechala a vrátila se k původnímu životu. Před konverzí jsou ještě všechny změny víceméně vratné a za nějakou dobu se vše srovná i když tělíčko dostane trochu zabrat po stránce hormonálních změn.

No a dostávám se k zvláštní kategorii. Do přeměny jde z určitých důvodů muž, který se cítí být mužem, ale natolik se mu líbí představa že bude atraktivní holka a bude využívat výhod něžného pohlaví, že se mu to nějakým žonglérstvím povede dotáhnout až do konce. A po SRS zjišťuje že to není to co si představoval a viní z toho celý svět....jen sebe ne.

Tady vidíme ukázkový příklad toho, kdy se z osoby normální stane vlastním přičiněním trans osoba. Cítí se být pořád mužem, ale má pipinu, prsa a "F" v občance. Prostě průser. A za to mohou sexuologové, psychologové, chirurgové a potažmo celá lékařská obec...pak také hormony a bůhví co ještě....třeba celý svět.

Pro opravdové transgender osůbky je tranzice a následně konverze vysvobozením a změnou k lepšímu. Alespoň částečně se napraví to, co příroda zvorala nebo Bůh popletl.


Niki
 


Komentáře

1 Barbara. Barbara. | 13. října 2018 v 23:36

Dobře napsáno.

Zřejmě tuším kterých osob se má článek  především dotknout.

2 Lenka Lenka | 14. října 2018 v 2:55

Já jsem dlouho váhala, ale když jsem se konečně rozhodla, tak už vím přesně co chci a zpět ani omylem. O_O
Někteří neví co chtějí a co jsou zač, jestli TV, CD, TS nebo chlap co chce změnu.

3 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 15. října 2018 v 18:25

Změna pohlaví u MtF, automaticky neznamená, že musíš být se změnou spokojená za každou cenu stůj co stůj:
A to, že nějaké transgender ženy to tak vnímají a šíří toto své přesvědčení, to nic neznamená to je jen názor těch několika MtF které prošli změnou pohlaví a přijmuli jakýsi jiný diskomfort ve svých životech, nežli měli před změnou pohlaví.
Změna pohlaví v převažující většinové cis společnosti je pro mnoho těchto lidí především peklo a nerovné podmínky pro život, tak si to laskavě uvědomte a vemte to na vědomí.

4 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 15. října 2018 v 18:33

Zatím by někteří politici a jejich voliči vystěhovávali  cikány a stavěli jim vesnice pro lůzu, a nebo by je rovnou deratizovali...

...ale až tito politici vyřeší cikány, tak třeba budou chtít vyřešit i další nepřizpůsobivé a nepohodlné, třeba transky a buzny.

5 Lucka. Lucka. | 15. října 2018 v 20:20

[3]: Ne, určitě nemusí být všechny spokojené, některým ta přeměna opravdu moc nevyšla, ale zase jiné měly očekávání jako  Mánička o vánocích, z mohutného chlapáka s ostře řezanými rysy, čekaly že se stanou pohlednými modelkami.
a ještě k tomu, nejsou se změnou a samy se sebou spokojené v RLT a čekají že se po SRS snad stane zázrak a těmi krásnými modelkami  budou po operaci.takhle to fakt nefunguje.

Pokud jde MTF třeba ve 30 letech do přeměny, prostě proto aby ji konečně i okolí jako ženu vidělo, a byla tou ženou jak se vždy cítila, je to OK, ale jít s očekáváním že ve 30 s robustní postavou  bude tou nejkrásnější ženou, je vážně dětinská představa, která se splní opravdu jen velmi velmi zřídka a to musí být fyzické předpoklady už před přeměnou.

Já nemusela nic přijímat, jsem pro lidi žena, slečna, nemám s tím problém.
pipinu mám že by se mi tam otočil autobus a muž u sexu taky nic nepoznal, že budu nejhezčí modelka jsem fakt nečekala, ale i tak se po mě otočí nejeden muž a složí mi kompliment.
takže já jsem docela spokojená a takových holek znám víc, takže to jde. ;-)

tvůj hlavní problém je ten, že ty jsi se jako žena nikdy necítila, tak na okolí opravdu nemůžeš působit žensky,  ty jsi šla do přeměny s jiným záměrem než je řešení Transsexuality.

někde jsi napsala že KE SPOKOJENOSTI TI STAČÍ VYPADAT JAKO CIS ŽENA A MÍT ŽENSKÝ HLAS, I KDYŽ VNITŘNĚ BUDEŠ POŘÁD MUŽ.

bože můj, jak může být trans MTF vnitřně muž, to seš jen blbec a ne TS.
takže nadávej sobě a tluč hlavou do zdi, že jsi byl vůl a šla jsi do přeměny.
za to nemůžou lékaři.

přeměna není podvod, jenom je určena pro transsexuální osoby a je bez záruky dokonalého výsledku.

nikde jsem u lékaře neviděla vyset reklamu, Z muže uděláme dokonalou ženu, podstupte u nás změnu pohlaví, výsledek zaručen. ;-)

6 Niki Niki | 15. října 2018 v 20:38

[3]: Ano, to máš pravdu Šárko...nemusí být každá holka se změnou spokojena, ale je to také (a možná hlavně) proto, protože si stavěly vzdušné zámky a očekávaly více než bylo reálné.
HRT i chirurgie má své limity...to za prvé, a za druhé....HRT ani dobře udělaná  SRS z nás super holky, tělem i duší, neudělá. Na to musí být určité dispozice, vlastní přičinění a musíme se holkami cítit (vědět kdo jsme) ještě před tranzicí a HRT.

A není to jen o tom, že třeba já nebo Lucka jsme dopadly velice dobře a operaci, pobyt v nemocnici a rekonvalescenci jsme vnímaly velice uspokojivě...je to také o tom jak jsme vnímaly svůj život před tranzicí a co jsme od všeho očekávaly.

Osobně jsem poznala 8 holek po SRS a 6 z nich je velice spokojených, jedna měla deprese (nevím přesně proč) a jedna nebyla spokojena s výsledkem operace...ale vzhledem k tomu že to je holka velice náročná a pořád s něčím nespokojená, tak to tak neberu. ;-)  ;-)  ;-)

A já přece pořád opakuju, že je třeba zůstat nohama na zemi, vše si dobře rozmyslet a hlavně vědět kam vlastně patřím a co opravdu chci.

7 Lucka. Lucka. | 15. října 2018 v 21:33

[3]:Šárko, nikdy nikdo netvrdil že po přeměně musí být holka nutně spokojena.

jenže, jedna zjistí že vlastně není holka ale spíš kluk, nebo trochu obojího.

druhá chce být ta nejkrásnější na světě což má pocit že se jí nedaří a nakonec zjištuje že je více kluk než holka.

další se vlastně nikdy jako holka necítila a šla do přeměny aby měla pohodlnější život a starali se o ni muži.

a takových nespokojených je ta většina. ;-) to je jen malý vzorek těch, co přeměny litují.

za to ale nemůžou lékaři, každý snad ví jak se opravdu cítí, to nemůže vědět nikdo lépe než ten konkrétní jedinec.

až potkám TS holku která se opravdu vždy holkou cítila a tím si je jista kým je, ale je zklamaná výsledkem přeměny, nelituje ale je zklamaná.
potom ti dám vědět, zatím takovou neznám, netvrdím že není, věřím že se najde i taková. ;-)

8 Niki Niki | 15. října 2018 v 22:15

[7]: Ale Luci...jednu takovou zklamanou znáš velice dobře. :-D
Jsem to přece já, puberťačka Nikolka....jsem celý den zalezlá v koutku, jen hořce běduju, slzy smutku ani nespočítám a každé ráno hodinu buším hlavičkou do zdi....ani jíst mi nechutná O_O :-)

9 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 16. října 2018 v 11:17

Vy (to jest CZ trans MtF hrající si na jakési mentory, odborníky a trans autority / doslova trans bohy), kteří neustále doslova upíráte nespokejeným či kritizující transgender lidem právo na to, být znechucené a doslova zhnusené s prodělaným procesem změny pohlaví s jejímy výsledky a důsledky, vy zde stále paušalizujete, a vytváříte tak pokřivený obraz, že každý transgender musí být po změně pohlaví doslova povinně spokojený, skákat radostí do vzduchu, s jakokoliv dokonanou změnou pohlaví, a to i se všemi těmi negativními důsledky a následky ze změny pohlaví vyplývající.
Šíříte neustále dokola bludy, píšete o něčem, čemu vůbec nerozumíte, a neustále se odkazujete na jakési dávno přežitá dogmata a definice.
Vše jsou pouze a jen vaše vykonstruované domněnky.
Nemáte žádné právo jiné soudit!

10 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 16. října 2018 v 11:33

[5]: Pokud přiznávaš dosti velké procento nepodařených změn pohlaví tak že, Transky zejména MtF transky jsou od cis genderů rozpoznatelné na sto honů, v tom případě je potřeba zavésti takovou osvětu, legislativu a taková pravidlam, aby cis společnost 100 procentně trans lidi přijímala, přestala je jakkoliv hanit a dehonestovat.
A jakákoliv dehonestace, urážení, zesměšnování, šikanovaní, diskriminace transgender lidí by měla být brána jako urážka a trestný čin z nesnášenlivosti a měla by se tedy trestat.
Potom jo! Pak by se dalo uvažovat takto žít, žít po změně pohlaví klidně jako rozpoznatelná a jasná transka.
Potom budu klidně vypadat jako transka co podstoupila nic neřešící medicínskou změnu pohlaví a klidně ať cis gender populace ať mě jako transku se vší vážností a důstojností bere.

11 Lucka. Lucka. | 16. října 2018 v 11:40

[9]: ale ne, trans lidem nic neupíráme, každý může být nespokojený, to že někdo podstoupí přeměnu, ještě neznamená že musí být spokojený se svým životem.

vysvětli mi jedno.
jak můžeš být MTF transsexuálka, transgender, tedy, že jsi byla žena v mužském těle. a přitom být vnitřně muž.

to popírá podstatu transsexuality milá zlatá. ;-)

takže co vlastně jsi, TS nejsi, jen člověk který podstoupil změnu pohlaví.
a že jsi ted nespokojená, to je dost pochopitelné. přivodit si transsexualitu nebude sranda, to je mi jasné.

ty naopak stále a dokola upíráš ostatním spokojenost po přeměně, kdo tvrdí že je po přeměně a srs spokojený, tak podle tebe lže.
jenže co ty víš o  transsexualitě před přeměnou, ty ji znáš až po přeměně.

a tohle si necucám z prstu, tohle o sobě veřejně píšeš v komentářích. ;-)

12 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 16. října 2018 v 11:45

[11]: S tebou je to neustále takto:

Bav se o sobotě s volem, když jde v pátek na porážku.

13 Lucka. Lucka. | 16. října 2018 v 11:47

[10]: bohužel či bohudík, já znám dost holek MTF, které prochází jako každá jiná cis žena.

ale znám i ty co neprochází a i tak jsou spokojené.

prosím pěkně a v čem tě společnost tak utlačuje, že ti na prodělanou přeměnu nechtějí dát důchod.
to mě moooc mrzí. ;-)

14 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 16. října 2018 v 11:52

[13]: Doporučuji ti, žij si ten svůj podělaný život, a o jiné se raději nestarej.

15 Lucka. Lucka. | 16. října 2018 v 11:54

[12]: jak to rozumě vysvětlit a zodpovědět mou otázku, když to vysvětlit nejde že.

celý průšvih je v tom, že ty jsi jakož to muž, nikdy neměla podstupovat změnu pohlaví.
což už ted víš, ale nic s tím nejde udělat, tak obvinuješ všechny okolo a kopeš na všechny strany.

věřím že ted máš  horší život než před přeměnou, tohle ti opravdu věřím a pevně věřím i tomu, že jsi nespokojená a neštastná jak pořád píšeš.

16 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 16. října 2018 v 12:02

[15]: Zasíráš to tady jaksepatří těmi sračkami o tvé jediné správné opravdové představě o změně pohlaví.
Ale to ty činíš neustále.
Heslo hodné tebe a tvé stejně smýšlející party:
TRUE CZECH TRANSSEXUAL NA VĚČNĚ ČASY A NIKDY JINAK!

17 Lucka. Lucka. | 16. října 2018 v 12:04

[14]: víš, celá léčba změny pohlaví je zaměřena pro transgender lidi, kteří mají jasno jakým pohlavím se cítí být a pro jistotu je tam ještě ten rok RLT, aby si to opravdu ujasnili.

pokud někdo tím vším projde, nakonec podstoupí i SRS, a potom si začne stěžovat že udělal chybu, že asi není tak úplně trans jak si myslel.
tak je to s prominutím blbec, který si podělal zbytek života.

a to je ta většina nespokojených po přeměně.

18 Niki Niki | 16. října 2018 v 12:09

[9]: Bludy??
Píšeme něco čemu nerozumíme??
Vykonstruované  domněnky?? O_O

Milá zlatá...tys opravdu spadla na zem z Marsu :-(

Lucka, na rozdíl od tebe, podělaný život nemá a je hodně spokojená....což se o tobě nedá říci ani náhodou.

Společnost se mění pomalu a zdaleka není dokonalá, takže se s tím musíš smířit že není vše tak jak si ty představuješ a určité procento populace transgender osoby a gaye nemá rádo a nejraději by je vyhnalo na Sibiř.

19 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 16. října 2018 v 12:11

[17]: Pohlavím se můžeš cítit být jakým chceš, ale pokud na to fakticky fyzicky nevypadáš a nemáš k tomu vizuální a verbální dispozice, tak je celá věc se změnou pohlaví marnost nad marnost.
A působit po změně pohlaví na lidi jako transka a ne jako žena, to je přímo utrpení srovnatelné s ukřižováním.

20 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 16. října 2018 v 12:14

[18]: A ty jsi sjetá čím?
Durmanem nebo muchomůrkami?

21 Niki Niki | 16. října 2018 v 12:15

[16]:
A na rozdíl od tebe má Lucka rozumné argumenty a zdravý selský rozum...sračkama to tady bohužel zasíráš jen ty, když pořád meleš něco dokola a nadáváš na celý svět.
Proč jsi proboha nezůstala tělesně chlapem a lezla pod kudlu? Aha - už vím. :-)

22 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 16. října 2018 v 12:15

[17]: Blbec je ten, který se snaží z jiných udělat blbce.

23 Niki Niki | 16. října 2018 v 12:15

Zase urážky? :-!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama