Když je někdo zabedněný

17. října 2018 v 22:51 | Niki |  Transgender - transsexualita na talíři


Chtěla bych napsat pár řádků, trochu osvětlit to, co napsala Šárka v komentáři č.11 pod článkem "Když už to začíná být k smíchu."

Nedělám to kvůli ní, ta to stejně nechápe nebo nechce pochopit, ale hodí se to některým co jsou na začátku nebo se rozhodují zda do přeměny jít, či ne.

Lucka, jako obvykle, napsala pár skvělých komentářů, které by vydaly na celý článek…snad to udělá příště.

Ano, může se stát, že TG žena i po změně pohlaví (po SRS) může vypadat, jak říká Šárka, jako čitelná trans holka.
Jenže to pak stejně vypadala i před operací a zřejmě i v průběhu tranzice a měla na výběr. Buďto s tím praštit a vrátit se k původnímu životu, nebo pokračovat a počítat s tím, že bude špatně procházet a že hodně lidí (třeba i drtivá většina) pozná, že není biologická žena.
Ne každá máme skvělé výchozí podmínky….věk, robustní postava a mnoho dalších faktorů tuto situaci zhoršuje.
Hormony a Androcur jsou nám sice dost nápomocny a myslím že snad každá zaznamená a bude vnímat postupné fyzické a psychické změny (někdy méně, někdy více)….ale ony ty chemické potvůrky nejsou všemocné a všespasitelné a z robustního a svalnatého chlapa s dunivým hlubokým hlasem, který je zarostlý jako yetti, neudělají křehkou a krásnou blondýnu s něžným hláskem.
Stejně tak SRS. Když nejste se svou vizáží spokojené 2 týdny před operací, tak po ní to lepší nebude….jen přijdete o mužské nádobíčko a budete tam mít vytvořenu neovaginu. Vizáž bude stejná, hlas bude stejný. Ano….už budete oficiálně žena, což některým může pomoci po psychické stránce, ale to je tak vše.

Takže ještě jednou…od HRT a SRS nečekejte zázraky, je to hlavně na vás samotných....samy se musíte dost přičinit, pracovat na sobě….a hlavně už před HRT byste měly (spíš bych řekla musíte) vědět, kdo vlastně jste a že cesta k dosažení cíle nemusí být úplně jednoduchá.

Nemůžeme čekat že se nějak změní legislativa, chce to určitý čas a více kvalitních a přínosných informací, pak se snad obecně situace ještě zlepší…i když jsem přesvědčena, že ideální to nebude nikdy, vždy bude nějaké to procento lidí, pro které jsou gayové "buzny či buzeranti" a TG osůbky "transky"…. kteří za žádnou cenu nepřipustí, že bychom jim mohli být rovni. Většinou jsou tito lidé hloupí, arogantní homofobové bez kousku empatie, s nízkým IQ…nebo ti, kteří o nás vědí prd, případně mají velice zkreslené a neúplné informace, na jejichž základě se na nás dívají skrz prsty.

A co si o takových lidech můžeme myslet? Polibte nám (viz dole)...vždyť my jsme lepší než vy.


Většina z nás musí počítat s tím, že se občas najde někdo kdo to pozná či bude mít tušení co jsme zač. No a co? Proto snad nebudeme skákat z mostu….důležitější je jak se k nám lidé chovají a to hodně záleží na tom jak se chováme my samy, co z nás vyzařuje…jestli jsme milé, usměvavé, dbáme na svůj zevnějšek, apod.
Já sama jsem před přeměnou neměla nijak zvlášť dobré výchozí podmínky, ale myslím že jsem to zvládla celkem dobře, jsem spokojená, šťastná a raduji se ze života. Nikdy jsem si nedělala iluze, že budu dokonalá holka a proto nejsem zklamaná.
Nevím s jistotou jak dobře procházím a nikdy se to nedozvím….neptám se lidí kolem, zda poznaly že nejsem cis…chovají se ke mně jako k normální ženě, oslovují mě tak a většinou jsou milí a přátelští…tak jsem spokojena.


Včera jsem byla na návštěvě u Péti, svého dlouholetého kamaráda a když jsem odcházela, tak jsem dostala hezký polibek na rty….a to, když přičtu minulou návštěvu a nějaké další věci o nichž jsme mluvili, mě utvrdilo v tom, že už mě jasně vnímá jako ženu.
Občas koukají chlapi na nohy nebo na kozičky....občas mě pochválí i nějaká žena a já cítím, že je to upřímné.
Ono se to zdají být drobnosti, ale zvedají sebevědomí a my jsme spokojenější a hřeje nás to.

Není třeba nadávat na HRT, doktory, SRS, legislativu a celý svět….to je lepší hledat chyby v sobě a na tranzici raději ani nepomýšlet (pokud už není pozdě). Koupit si láhev rumu a smířit se s osudem.


Niki
 


Komentáře

1 Lucka. Lucka. | 17. října 2018 v 23:39

Nad článkem jsem sice přemýšlela, ale ono si to už článek ani nezaslouží. napsalo se toho o tom ve článcích víc než dost.

raději si dám hruškový páj, co jsem právě dopekla ;-)  :-D  :-P

2 Lucka. Lucka. | 17. října 2018 v 23:46

Stejně mám pocit, že ty holky co se v sobě opravdu vyznají a ví kdo jsou, jsou vždy štastnější po přeměně, i když dopadne jakkoli.  pořád to berou tak, že je to lepší než předtím.

ty neštastné mají často k těm depkám i jiné důvody, než je jen to že neprocházejí na 100 procent, ale třeba jen na 80. ;-)

3 Vlaďka Vlaďka | 18. října 2018 v 2:58

Už jsi to Niki napsala za mě. Přesně to  jsem chtěla zmínit (i když už to bylo řečeno několikrát): Pokud má nějaká osoba vše schváleno komisí, přeměnou postupuje minimálně dva roky, má třeba měsíc před operací a přesto vůbec neprochází, nelíbí se takové osobě vlastní tělo, prostě je SE SEBOU NESPOKOJENÁ, proč čeká od SRS obrat o 180 stupňů?
Pochopím, že někdo nadává na SRS kvůli tomu, že přijde o orgasmus, že špatně čůrá apod. Ale nepochopím, jak může někdo nadávat na SRS kvůli tomu, že neprochází, že je pro lidi viditelná transka? :-|
To je jako dělat dort, spálit na uhel všechny korpusy a přes to všechno, je dál prokládat krémem, ovocem, šlehačkou a poté, co zjistím, že je pochopitelně nepoživatelný, budu nadávat na výrobce šlehačky a krému.

4 Niki Niki | 18. října 2018 v 5:47

[1]: Dost věcí se omílá pořád dokola a stejně to je někdy málo...ale každá má snad svůj rozum.

Ten hruškový páj ti závidím :-)

5 Niki Niki | 18. října 2018 v 5:52

[2]: V tom ti také dávám za pravdu...známe jich několik a já jsem také ukázkový příklad :-) :-)

6 Niki Niki | 18. října 2018 v 6:02

Ano Vladi...o různých věcech se píše dost často, ale přesto tomu některá nechce věřit, dokud to nezažije na vlastní kůži.
Říkáme někomu:"Nešahej na to, pálí to" a on si stejně šáhne a spálí se. :-(

SRS za nás nevyřeší všechny problémy a nemusí se povést k naší úplné spokojenosti, s tím je třeba počítat....ale tak jak psala Lucka - my kdo víme co jsme a co chceme, jsme vždy šťastnější po přeměně. :-)

7 Lucka. Lucka. | 18. října 2018 v 9:03

[3]: myslím že nenadávají na SRS kvůli neprocházení, i když některé si od toho zřejmě slibují náhlé změny ve vnímání okolím, konec vlastních depek, snad lepší přijetí a pochopení okolím a co já vím co ještě.
prostě nějakou zásadnější změnu, a ono je po SRS, a nic zásadního se nezměnilo, kromě toho že dole není pindík ale pipina.

je prostě snazší to svědět na všechny a na všechno, než sama na sebe.

před samotnou srs je snad dostatečně dlouhá doba na to, aby si každá uvědomila zda je takhle štastnější a dokáže tak jak je žít, protože po roce či dvou, jsou ty změny už jen velmi malé, nic zásadního už se neděje. a pokud taková osoba i po této době a nespokojenosti sama se sebou a s přeměnou jde na srs, tak je to její rozhodnutí a pokud chce potom nadávat, tak může nadávat jen sobě.

ale věřím že některé můžou mít po srs problémy celkově s tím orgánem a jsou naštvané, ono když se něco fakt nepovede, naštve to vždy a tohle může být už problém do konce života.
ale a bohužel, jsou svéprávné a podepsaly že znají a přijímají rizika operace. ;-)

8 Libuška Libuška | E-mail | Web | 18. října 2018 v 9:12

[4]: Ahojky holky, každá má mít svůj rozum, a radovat se z maličkostí a užívat si krásného života.Ta co nemá radost z maličkostí, tak velké nemůže očekávat.Zahořklá nad celým světem a obviňováním všech okolo radost do života nepřinese.Kdo nechce pomoci tomu se pomoci nedá. :-(
Bylo na toto téma napsáno dost,pomůže to všem co chtějí.
Ty co chtějí hledají způsob, ty co nechtějí hledají důvod.
Osobně mám radost z každého dne když se probudím, a jsem vděčná že mohu prožít zase další krásný den. Papapa sluníčka. :-)  :-)  :-)

9 Niki Niki | 18. října 2018 v 10:24

[8]: Libi...už dlouho mám pocit, že jsme si v něčem podobné.
Obě máme radost z každého nového dne, i z maličkostí jenž nám život přináší.
Obě se radujeme ze svého štěstí a víme že ten "nový" život je náš život a zase tak moc nás nezajímá co na to říká Pepan v hospodě, sousedka, zahradník či prodavačka v Albertu...pro ně to neděláme.

Je třeba se moc nestresovat a snažit se být dobře naladěna a v psychické pohodě....pak jde všechno lépe. :-)
To by si některé holky měly uvědomit. ;-)

10 Libuška Libuška | E-mail | Web | 18. října 2018 v 11:01

[9]: Ahojki Niki, řešit neřešitelné a plivat na všechny a všechno, to je jejich vlastnost za špatné rozhodnutí.Mozek v kalhotách to je příčina nespokojenosti.Že "TO" nechám uříznout ,ženu ze mě neudělá.
Nemá smysl, těmto lidem cokoliv říkat, mají tu "svojí" pravdu, to že s trans osobou vlastně nikdy nic neměli společného nepřiznají, protože trans nemohli být, pouze si namlouvali jaké to bude takto pohodlné žít.Bohužel tito osůbky dělají špatný obraz o ostatních holkách.Z toho je mi smutno. :-(
Naštěstí je krásné že je nás přeci jen více co jsou spokojené, neřeší malichernosti a radují se ze života.
P.S. Pod sukni mi nikdo nekouká, žena je to co zní vyzařuje.Úsměv a pohoda a být nad věcí :-)  :-)  :-)

11 Lucka. Lucka. | 18. října 2018 v 11:59

[10]: tak to mě pod tu sukni občas koukají :-D  :-D  :-D

12 Niki Niki | 18. října 2018 v 12:20

[11]:
Ááále....už to z tebe leze...a že o tom nic nevím O_O  :-)

13 Lucka. Lucka. | 18. října 2018 v 12:46

[12]: jak nevíš co nevíš, co např ten muž s manželkou na gyndě, už jsem nevěděla jak si sednout :-D

jinak, ti chlapi to většinou dělávají nenápadně ;-)

tedy někteří nápadně až moc, ale to je na jiné téma :-D  :-D  :-D

14 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 18. října 2018 v 13:54

S touto seskupenou trans partou na tomto blogu, to jest různě přešitých či ještě nepřešitých hošanů, to je zcela evidentní ztáta času a energie.
Nevídíte si ani jedna na špičku nosu.
Odlidštěnost a nepochopení tady zcela jasně vítězí!

15 Niki Niki | 18. října 2018 v 14:26

[14]: Ke tvé smůle jsi tady asi jediný různě přešitý hošan. A nejraději bys odletěla do jiné galaxie, kde bys měla od celého světa klid, jenže na to už nemáš koule... :-D

Na špičku nosu si moc nevidím, ale na pipinku ano....a i když není dokonalá, tak je mnohem, mnohem povedenější než ta tvoje...ta se opravdu moc nepovedla, ale nenávidět všechny okolo za to nemusíš.

Takže s námi už konečně neztrácej čas. :-)

16 Lucka. Lucka. | 18. října 2018 v 14:40

[14]: to je právě ten rozdíl, ty jako přešitý hošan, nemůžeš rozumět transgender osobám, asi tak, jako tobě nerozumí lidé okolo a my transgender holky.

nedivím se ale že o TS holkách píšeš jako o transsexuálech, přešitejch chlapech, že se převlékáme za ženy atd.
TY TO TOTIŽ POSUZUJEŠ PODLE SEBE.
VS. PODLE SEBE SOUDÍM TEBE.

bohužel, to jsi vedle, ty jsi MENŠINA V MENŠINĚ ;-)

díky bohu za to, že aspon ty jsi chápavá, empatická, přející dobrá duše.

jak se do lesa volá ;-)

17 Lucka. Lucka. | 18. října 2018 v 15:27

[14]: Šárko, dodnes nevím co po nás přesně chceš.
chceš lítost a uznání že tobě se to nepovedlo a nejsi spokojena, to uznáváme,
ale již tě moc nelitujeme, protože do přeměny jsi šla z vlastní hlouposti, ne vyřešit gender.

já ale mám spíš dojem, že ty nás chceš přesvědčit v tom, že my jsme vlastně nespokojené taky, jenže to my prostě nejsme.

to se musíš spojit s partou těch nespokojených, aby jste si třeba káply do noty.

varovat ostatní můžeš, aby neudělali stejnou hloupost jako ty a pořádně si to rozmysleli.

ale varovat že přeměna je podvod, to se nezakládá na pravdě, to je pravda jen ze tvého pohledu.

ale ano, jsou přeměny i více i méně povedené.

jako ne každá cis žena je modelka, ne každá cis žena zažívá orgasmus.
tak se to liší i u nás.

18 Vlaďka Vlaďka | 18. října 2018 v 15:39

[14]: Definuj pojem "přešitý hošan". Víš v čem je problém? Ty za přešité hošany nejspíš považuješ úplně všechny trans osoby. V tom případě jsi šla od začátku do přeměny s tím, že taky budeš jen přešitý hošan. Ty tu pořád předhazuješ pouze fyzický vzhled. Proboha, transgender je v prvé řadě o pocitech uvnitř člověka. V tom případě zrovna každé trans osobě, která se v mužském těle cítí jako žena a uvažuje o přeměně, řekni, že žádná žena není, že je jen hošan. To jí určitě moc pomůže.

Mně prostě z tvých komentářů přijde, že tvůj postup nebyl ve stylu, tak jako třeba u mě a to 1): Jsem uvnitř žena a čím víc po přeměně budu jako žena vypadat i fyzicky, tím to bude ještě lepší.
Ale 2): Nevím, jestli jsem žena nebo ne, ale každopádně když budu po přeměně jako žena fyzicky vypadat, pak tedy tou ženou budu i uvnitř.

19 Libuška Libuška | E-mail | Web | 18. října 2018 v 15:39

[14]:Máš pravdu je to ztráta času "hošíku",běž si povídat jinam.Tady si povídají obyčejné holky, ty holkám evidentně nerozumíš. :-D :-D  :-D
Chápu že jsi znechucená vlastním stavem, ale můžeš si za to sama, rozhodnout se špatně je opravdu špatné, nikdo za tebe nerozhodoval bylo to na tobě.
Ty to asi nikdy nepochopíš, každý je zodpovědný za své činy.Najdi si nějakou spřízněnou duši a pak se bude nadávat společně lépe.Papapa.

20 Lucka. Lucka. | 18. října 2018 v 16:19

[18]: Šárka to chápe takto.
Trans holky jsou, muži co se jednoho dne rozhodli že budou ženami a tak šli do přeměny.

nechápe a neumí si to představit jinak, protože ona to měla takto a myslí že to takhle mají a měly všechny TS.

že nemá pravdu a že se dost plete, ji stejně nepřesvědčíme.

21 Lucka. Lucka. | 18. října 2018 v 22:13

Šárko, všimla jsi si, nikdy tě nezajímalo jak se mají jiné TS, ve všech komentářích si jen stěžuješ a lituješ se a nikdy nepíšeš k danému článku, jen dokola blábolíš jak ti bylo ublíženo a jak jsi utlačovaná.
k tomu všemu nikomu nepřeješ spokojenost a běda pokud je některá spokojená.
nikdy jsi v diskusi ničím nepřispěla jiným TS.

proč nás máš vlastně zajímat. máme tě litovat, jsou miliony lidí k politování kteří jsou na tom hůře než ty. a navíc si to nezpůsobili vlastním přičiněním. ;-)

22 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 19. října 2018 v 12:26

Dokud se cis společnost nezačně k transgender lidem chovat se vší slušností, důstojností a s plným respektem, a dokud si cis a trans bytosti v tomto nebudou zcela rovni, do té doby budu obětí změny pohlaví.
A na tom si trvám!
Tak jak mě zde konzrvativní část společnosti, ale také konzervativní sexuologové a překvapivě některé konzervativní transky nadefinovali, s tím se neslučuje má představa o změně pohlaví, tak jak je zde chápána a na transgender lidech praktikována.
Toto vede jen ke stigmatizaci transgender lidí a zhoršení stavu a podmínek k životu, stejně tak jako vede ke stigmatizaci řady lidí nucení a povinnost podrobovat se vynucenému pracovnímu procesu v nepřátelském nepřijatelném pracovním prostředí, kde se lidé k lidem chovají jako hovada, což následně vede k depresím a těžkým psychickým poruchám.
Toto vše je pro mě Vážení přátelé absolutně nepřijatelné!

Tak jsem ráda, že si doufám rozumíme.

23 Lucka. Lucka. | 19. října 2018 v 17:36

[22]:
Tvá představa o změně pohlaví, je bohužel jen tvá. ale věřím že kdyby jsi vše po pravdě z jakých důvodů jdeš do přeměny, řekla sexuologovi a psychologovi, tak by ti přeměnu velice vážně nedoporučili.

ano, zřejmě tu jsme konzervativní transgender lidé, protože nám dost vadí, když se někdo cpe do TS a přitom jim není.

kolik ti v začátku přeměny bylo, že jsi nevěděla jak se lidé chovají a staví k menšinám a odlišnostem, vypadá to že tak třináct ;-)
lidé občas bývají nechápaví, netolerantní, neempatičtí a krutí, vítej mezi lidmi. pokud jsi chodila např do školky či do školy, mohla jsi se s tím už setkat. ;-)
pokud jsou na tebe všichni lidé okolo tak oškliví a na nás ostatní TS ne,nebo jen malé procento, možná je na zamyšlenou, zda to nebude spíš tebou, než tím, že zrovna ty máš kolem sebe všechny lidi takové bestie.

nikdo tě přece dnes pracovat nenutí, dnes určitě ne, však nepracuj.
bohužel, v nepřátelském prostředí dnes musí pracovat drtivá většina lidí, proč zrovna tobě by někdo sypal pod nožky růžové květy. ;-)
že dnes v pracovním prostředí panuje  bezohlednost, bezpráví a mamon, se asi nelíbí většině lidí. kdyby kvůli tomu všichni lidé šli do přeměny :-?  :-!

24 Lucka. Lucka. | 19. října 2018 v 19:44

[22]: mimochodem Šárko, kolik let už nikde nepracuješ, že jsi tím nepřátelským pracovním prostředím nucena tak nelidsky   trpět, co já vím tak nejméně už 4 roky, takže to bude určitě i více let. ;-)  :-!
chuděrko malá.

25 Lucka. Lucka. | 19. října 2018 v 20:36

[22]: snad se tě nedotknu. ;-)

ale za tu dobu už mám pocit, že ty jsi byla jen totálně líný chlap který byl na sociálce už bůh ví jak dlouho, a jednoho dne dostal nápad jak být za vodou a moc se nedřít a rozhodl se že se stane ženou a bude mužům roztahovat nohy za peníze, nebo uloví nějakého křena.

plán moc nevyšel a tak tě to pěkně žere.

kývni jestli jsem se trefila ;-)  8-)

26 Dívka s perlami ve vlasech Dívka s perlami ve vlasech | 20. října 2018 v 0:01

[23]:
Ty vlasně neustále sebe samu a ostatní přesvědčeuješ o tom, že podstoupenou změnou pohlaví jsi si pomohla a nezkurvila jsi si jen život.
To je to tvá rétorika a tvé neustále přesvědčování sebe sama, a proto také útočíš na jiné, kteří nepodstoupili změnu pohlaví podle tvého přesvědčení, nebo nejsou se změnou pohlaví spokojení a nebo jí kritizují.
Nirvany stejně nedosáhneš.

A ted ještě tohle. Stejně tak jako mají právo na to být zlatokopkami cis žensky, tak stejně tak na to mají (a musí mít) právo transgender ženský. Zapamatuj si to.

A nakonec. Pojetí změny pohlaví, tak ho vnímáš ty, stejně už pomalu končí na smetišti dějin, a už zbývá jen pár transek co to udržujete při životě, tak je se zde scházíte vy, ta parta dobroserů, kteří mají radost s cizích neštětí, ta vaše trans parta zla, nepřejicností, nenávisti a jakési názorové tuposti, a vy jako poslední mohykáni udržujete staré pojetí úporně při životě, společně s několika posledními zpátečnickými inkvizičními sexuology.
Naštěstí dnes už mnoho transgenders nesmýšlí tak škodlivě jako vaše trans parta na tomto blogu.

Vezmi na vědomí. Ty a já jsme úplně jiný Vesmír, ty nebudeš nikdy sdílet ten můj, a já naštěstí rozhodně nikdy nebudu sdílet ten tvůj.

A tímto se loučím se zpátečnickými dehumanizovanými transkami.
Práci čest!, v kapitalistických mafiánských pracovních lágrech rozesetých po České republice!

27 Lucka. Lucka. | 20. října 2018 v 1:40

[26]:drahoušku, ale já si tím ten život vážně nezkurvila, já konečně žiju a jsem spokojená.
o tom sebe přesvědčovat nemusím a ani ty které a kteří mě znají ;-) :-)

není to změna podle mého přesvědčení, je to změna podle přesvědčení všech /kteří tomuto problému rozumí/.
ta změna je opravdu pro lidi cítící se být opačným pohlavím. není tu pro vyčůrané lidi kteří si tím nakonec zadělají na problémy a bohužel tu není ani pro lidi s dvojím genderem, těm to problém nevyřeší, jen půjdou z bláta do louže, pro ně zatím léčba není, nebo ne v takové míře aby byli opravdu spokojeni.

jinak, mě je celkem jedno kvůli čemu kdo podstoupí přeměnu, je to jeho život a pokud je potom spokojený, tak tomu fandím, ale ad se potom proboha někdo nediví, pokud mu přeměna a život v opačné roli nevyhovuje, když netrpěl transsexualitou.
tohle ad si každý pořádně rozmyslí, přeměna není sukně, tahle mi nesluší tak zkusím jinou, vždy ji můžu zase převléknout.
Mějte rozum lidi. :-?

neraduju se z cizího neštěstí, jenže tebe nepotkalo neštěstí, ale potkala tě tvoje hloupost.
ty jsi o důvodech proč chceš podstoupit přeměnu lékařům Lhala.
takže tvůj stav ti přeju, způsobila sis ho sama.
sobě nadávej a nesváděj to na druhé.

A díky ti za souhlas s tím co jsem napsala.

víš, kdyby jsi brečela že jsi byla hloupá že jsi šla do přeměny, že jsi udělala chybu a že toho ted lituješ.
možná bych tě i trochu litovala. ;-)
ale ty ani nepřiznáš že jsi byla vůl chlap. svádíš to na druhé.

28 Lucka. Lucka. | 20. října 2018 v 1:59

[26]: jsem ráda že jsem se v tobě nepletla.

a aby jsi neřekla, já ti to přeju.
přeji ti mnoho spokojených a štědrých kunčavtů. přeji ti nejméně pět křenů kteří si tě budou vydržovat, a navrch jednoho milionáře který si tě vezme.
měj spokojený život. :-) páá

29 Vlaďka Vlaďka | 20. října 2018 v 3:58

[26]: Proboha, prober se, člověče! Ty si vážně myslíš, že u nás neexistují trans holky, které jsou po přeměně šťastnější a opravdu si tím pomohly? Nebo ještě jinak, ty si to nemyslíš, ty si to přeješ. Zlomyslně přeješ. Nemám to tak já, tak to tak nesmí mít nikdo jiný. Tak kdo je potom nepřejícný. :-|

Já byla s Luckou několikrát osobně a rozhodně jako nějaká zhrzená, nešťastná osoba, která si zkurvila život, nevypadá. Normální spokojená ženská. Já pro svoje tvrzení důkaz mám, ty ne.

30 Niki Niki | 20. října 2018 v 5:09

[26]:
Parta dobroserú?
Parta zla?
Parta nenávisti?
Parta nepřejícnosti?

Skvělé...největší blbka co se motá kolem trans světa, zase perlí a chrlí tady ty své bludy a hovadiny! :-?
Jedna jediná stupidní kreatura se tady snaží kydat hnúj a děsí ostatní.
Jojo ty osobo...ty nikdy nepoznáš co je to být šťastná....a Lucce včetně nás ostatních nesaháš ani po palec u nohy :-)

Prostor jsi dostala....rozum jsi nedostala a nikdy mít nebudeš, takže se přesuň do jiné galaxie a tam si můžeš řádit...pa, pa :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama