Staronový blog

4. října 2018 v 10:11 | Niki |  Život kolem nás - vážně i nevážně

Ahoj lidičky...

Dlouho jsem váhala, přemýšlela a zvažovala...až se mi z hlavičky kouřilo....a nakonec jsem se tedy rozhodla....budu zase psát.

Články by měly být ve veselém duchu, ale občas budou i ostřejší, protkány sarkasmem, ironií a okořeněny zmijím jedem. Možná mi scházelo jisté vzrušení, možná je můj život příliš klidný a potřebuje více adrenalinu....možná je to jistý způsob seberealizace a možná mě baví psát....kdoví, ale na tom tak moc nezáleží, hlavně ať píšu ráda a ať se někomu to mé psaní líbí.

Všechny články budou určeny pohodovým osůbkám...pokud na můj blog zavítají povýšené, nenávistné kreatury se zlým srdcem, tak moc ráda nebudu....vlastně vůbec nebudu ráda. Zamračený Tyto osoby ať raději zamíří na jiné blogy a věnují se svému egu a jiným libovolným činnostem.

Tak to bychom měli...příště již to bude naostro.

Niki

 


Komentáře

1 Libuška Libuška | E-mail | Web | 5. října 2018 v 12:19

Ahojky, no konečně, ty taková ukecaná?
Bez psaní?, nevěřila jsem že se znovu neobjevíš.
Papapa jsem moc ráda že jsi zpět.

2 Niki Niki | 5. října 2018 v 18:02

[1]: Ahojky Libi.
Máš samozřejmě pravdu...scházelo mi to psaní, ta malá dávka adrenalinu, trochu se "vykecat" a vybít přebytečnou energii.

A také mi scházely ty pohodové osůbky, jako jsi ty a mnohé další.Zatím pa :-)

3 Vlaďka Vlaďka | 7. října 2018 v 2:50

;-)

4 Niki Niki | 7. října 2018 v 5:59
5 Victim of the gender change experiment Victim of the gender change experiment | 9. října 2018 v 15:45

Vítej :-D

6 Niki Niki | 11. října 2018 v 6:50

[5]: Život je jeden velký experiment, jedno velké divadlo....i tak by se to dalo chápat.
Vítej i ty....snad budeš v pohodě :-) :-D

7 Victim of the gender change experiment Victim of the gender change experiment | 11. října 2018 v 14:37

Medicína a věda zatím stále nedokáže měnit pohlaví člověka tak, aby byl s tou změnou transgender jedinec plně spokojen, a vytváří z transgebder lidí pouze bezpohlavní unifikované standartní jedince, kteří nejsou ani muži ani ženy!!!

K tomu jsem dospěla po 10 letech v transgender světě, od počáteční euforie až po dnešní totální znechucení.

8 Barbara. Barbara. | 11. října 2018 v 17:11

[7]: Ty jsi mluvčí které menšiny.
Proč nepíšeš za sebe. Nebo jsi snad nevěděla že nebudeš moci rodit děti a zůstane ti stejné DNA.

Nás je spousta docela spokojených a rozhodně ne bezpohlavních, kupříkladu já mám pohlaví ženské. Jestli vás je více nespokojených, tak to je smůla, ale pořád nevím kdo jste, i když znám pár zmatených osob které po přeměně a změně pohlaví, náhle přišli na to že zřejmě nejsou ženy, ale spíše muži a nebo trochu obojího, ale tyhle osoby beru jako dosti zmatené.
Ale je mi zcela jasné že jsi stejná osoba jako ta, co píše u Andrei a podle toho co tam píšeš ani nejsi transgender osoba, tak jsi možná mluvčí podivínů.

9 Victim of the gender change experiment Victim of the gender change experiment | 12. října 2018 v 0:14

[8]: Být transgenderem, po tom jsem opravdu nikdy netoužila abych de jím stala.
Avšak, prodělanou změnou pohlaví jsem se do stavu "transgender jedinec" dostala, protože medicínský proces změny pohlaví nedokáže změnit pohlaví člověka tak, aby to každého transgender jedince vizuálně a fyzicky změnilo natolik, že mu to bude vyhovovat a bude změnu pohlaví akceptovat k celé své spokojenosti.

Pokud však lezou z procesu změny pohlaví bezpohlavní jedinci, často také ještě navíc se nevratnou ztrátou sexuality, (a že jich není zrovna málo) a na kterých ještě navíc společnost rozpoznává že se jedná o transgender jedince, tak potom jsou takovéto změny pohlaví zcela k ničemu a jedná se akorát o trvalé nevratné poškození transgender lidí bez náhrady a navíc z kopancem do prdele od trans jedinců bez lidské tváře.

10 Barbara. Barbara. | 12. října 2018 v 9:16

[9]:Co je to proboha zase za řeči, to si myslíš že si někdo přál narodit se jako transgender a píšu narodit, s tím se člověk rodí, tím se člověk nestává časem, což samozřejmě nevíš, nemáš očividně tento problém.
Kolik ti proboha je, mám z tebe dojem že jsi šla do přeměny jako náctiletý člověk který neví co vlastně chce a teď  se jen diví a žasne protože měl očekávání, že se z muže stane mávnutím kouzelného proutku krásná princezna. Nikdo si nemůže vybrat jak krásný se narodí a stejně tak si nikdo nemůže vybrat jak krásný bude po přeměně. Měli ti pomoci rodiče, vyznat se sama v sobě a případně s tebou navštívit psychologa.
Toto je proces pro ženy které vnitřně samozřejmě ženy jsou a vždy byly, bohužel ale ne fyzicky, po fyzické stránce jsme se narodili jako muži a přeměna ti může jen pomoci, nevyřeší za tebe celý tento problém, ten problém tam částečně bude vždy, zcela biologicky  nikdy ženy nebudeme ani po přeměně.

Abych ti to vysvětlila polopatě, cítíš se jako žena, ale podle fyziologických měřítek jsi muž. A tohle sebou právě přináší ty problémy, deprese a pocit nesouladu s vlastním tělem, to je transgender problém.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama