Trable s diagnózou

23. října 2018 v 17:45 | Niki |  Transgender - transsexualita na talíři


Chtěla jsem dnes zveřejnit dokončení včerejšího článku, ale posunu to o den či dva, protože musím napsat něco jiného.

- 1 -

Dnes jsem měla jít na dvě vyšetření....CT a EMG. Žádanky byly vypsány ještě na neutrální jméno a se starým rodným číslem...nějak jsem to nestihla, připravovala jsem se na konverzi a měla hlavu plnou jiných a příjemnějších starostí. Takže jsem zašla za sestrou na neurologii, jestli by mi nevypsala nové žádanky s novým jménem a novým rodným číslem. Ona ale řekla, že to je zbytečné a jen přepsala příjmení, přepsala r.č a dala pod to razítko. Nu dobrá, řekla jsem si.
Přišla jsem na oddělení radiologie, odevzdala žádanku a hodinu čekala v čekárně, než se ozvalo mé jméno. Já myslela, že už jsem přišla na řadu, ale nebylo tomu tak...sestra držela v ruce mou žádanku a ptala se:"Tady máte změnu příjmení, vy jste se vdala?" a než jsem stačila odpovědět, protože mě to trochu zaskočilo, tak na mě vyhrkla znovu, jako by odhalila, že jsem zavraždila Kennedyho:"Vy tady máte nové rodné číslo!"....no a koukala na mě, jako že to jsem si opravdu dovolila hodně a jaké že mám pro to vysvětlení.


No...vysvětlovat v čekárně, kde čeká 6 pacientů, proč mám nové rodné číslo, se mi tedy vůbec nechtělo. Udělala jsem udivený obličej a řekla sestře:"Mohu se podívat?"...sestra mi podala žádanku, já do ní koukla, řekla jsem že v tom je nějaký zmatek a s žádankou v ruce jsem odkráčela ven z budovy. Sestra za mnou sice něco volala, asi jsem ji dost překvapila svým odchodem, ale já byla naštvaná, šla jsem pryč a tady už jsem se nehodlala vrátit.
Na EMG vyšetření jsem ani nešla, tam to mohlo dopadnout podobně a jela jsem přímo za doktorkou, která mi skoro před rokem napsala ty žádanky, ať je tak hodná a napíše je znovu...na nové jméno a s novým rodným číslem.

Doma jsem se na googlu koukla na CT vyšetření v Olomouci, zavolala jsem tam a jsem už objednaná na příští středu. Takže to využiju a zajedu si i za Turčanem...zjistím jak dopadly výsledky z laboratoře, jestli už jsem vyhrála nad otravnými a zlomyslnými bakteriemi a nechám si předepsat hormonky.


- 2 -

A když už jsem tady vzpomněla doktora Turčana, tak mám jednu zajímavou informaci.

Ptala jsem se ho, co říká na používání vibrátoru při dilatacích a říkal, že je to pro pipinku prospěšné.
Něco v tom smyslu říkal i doktor Netočný, který mě operoval (byl asistent MUDr.Vřeského)...prý je to prospěšné na obnovení citlivosti nervů v operační oblasti.
Já několik měsíců používala jen obyčejné anální dildo bez vibrací (má modrou barvu, tak mu říkám modrý delfínek), ale když jsem viděla Lucku co všechno používá (samozřejmě že s vibracemi), tak jsem šla do sebe a pořídila si růžový vibrátor. A mohu říci, že vibrace jsou prima a dokonce se mi lépe dilatuje. Už jsem dosáhla hloubky 13,5cm, ale myslím že více už to nepůjde....ale i tak jsem spokojena.
Lucka má hloubku kolem 18cm, ale té dosáhne s vibrátorem značně větším (asi 3x oproti mému)...kdyby mě s ním bouchla po hlavě, tak bych viděla 2 hodiny andělíčky nebo skončila na JIPce.- 3 -

Diagnóza F528

Když už jsem se dnes tak přehrabovala těmi lejstry od lékařů, tak jsem se dívala i na papír s výsledky hladin hormonů z laboratoře...a všimla jsem si, že nahoře je uvedena diagnóza F528. Minulý rok, ještě před operací, jsem byla minimálně dvakrát na odběrech krve ohledně hladin hormonů a vždy tam byla uvedena dg. F64.0

Tak jsem se koukla co ta diagnóza znamená a nestačila jsem se divit. Je to v kategorii "Duševní nemoci a poruchy chování".
A jsou tam vedle tedy velmi zajímavé diagnózy.


F514 - spánkové děsy
F515 - noční můry
F523 - poruchy orgasmu
F524 - předčasná ejakulace
F528 - jiné sexuální poruchy, které nejsou způsobeny organickou poruchou nebo nemocí.

Takže tak. To jsem to dopadla. Jdu si vyhledat vhodný strom, seženu pevné lano a tradáááá....sbohem modrá obloho, sbohem hřejivé slunce, sbohem kuřecí řízky s bramborovým salátem (ty jsem si chtěla zítra udělat).

Pa, Niki
 


Komentáře

1 Niki Niki | 23. října 2018 v 20:46

Tak nad tím přemýšlím...proč je tam ta diagnóza uvedena. Aby nebyl problém s platbou od zdravotní pojišťovny za určitá vyšetření nebo jde opravdu o novou diagnózu....pokud už ta stará (F-64.0) neplatí ???

Od F520 až po F530 se to vše motá kolem sexu...to mi vrtá hlavou

2 Lucka. Lucka. | 23. října 2018 v 21:01

No HURÁÁÁÁ.
tak se podařilo, už nemáš diagnozu psychické poruchy.

jen nějakou sexuální úchylku, třeba na zvířátka, vzrušují tě výkaly, nebo jsi pedofilní, nebo máš transvestitizmus, nebo transsexualitu.

prostě sexuální ujetost.

no a hned se žije lépe :D  :D

myslím že ti co za to bojovali se můžou poplácat po ramenou a zatleskat si. ;-) :-?

3 Lucka. Lucka. | 23. října 2018 v 21:09

[1]: já říkala že se to kvůli pojištovnám bude muset někam nacpat a aby jsme se ještě nedivily. ;-)

a ted někomu vykládej že transsexualita není o sexu, když je zařazena do sexuálních poruch. :-?

4 Niki Niki | 23. října 2018 v 21:19

[3]:
No právě, to mě trochu zaráží.
Budu se na to muset přeptat.
Hmmm...hmmmm, přemýšlím jakou sexuální poruchu bych mohla mít ??? :-?

5 Lucka. Lucka. | 23. října 2018 v 21:26

[4]: přece už máš, máš transsexualitu.

super ne. ;-)

6 Niki Niki | 23. října 2018 v 21:51

[5]:
Transsexualita? Co to je? Není to nakažlivé? Nerada bych se nakazila. O_O

A nebo to může znamenat, že občas mám chuť na sex a občas ne. :-)

7 Lucka. Lucka. | 23. října 2018 v 22:09

trans sexualita.
ráda cestuješ za sexem. :-D

[6]:

kdysi jsem to už jednou měla.
nerada bych to chytila znovu, dost dlouho trvalo než mě z toho dostali. ;-)  :-D

8 Niki Niki | 24. října 2018 v 3:39

[7]:
Aha...když poletím přes oceán do Los Angeles, kde na mě netrpělivě čeká George Clooney (který se se mnou chce vyspat), tak jsem vlastně trans-sexuálka. :-) :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama