Neovagina - 3

10. listopadu 2018 v 7:15 | Niki |  Transgender - transsexualita na talíři


Dnes mám tři věci o kterých chci napsat...dvě dobré a jednu bohužel špatnou.

Začala bych těmi dobrými.

- 1 -

Další dvě prima holky, které byly také na SRS v Ostravě, souhlasily se zveřejněním fotografií, na kterých vidíte další výsledky dobře odvedené "práce" prim.MUDr.Vřeského a asistenta MUDr.Netočného.
Takže o tom, jak můžou pipinky vypadat po konverzi v Ostravě, už by mohl být celkem dobrý přehled. Něco takového tady ještě nebylo...doposud jen samé dohady, domněnky, nějaká tvrzení bez důkazů, atp. Takže už by v tom mohlo být více jasno, alespoň co se operací v Ostravě týče.

Žádná z holek neměla nějaké pooperační problémy a když jsem je v nemocnici navštěvovala (nebo společně s Luckou), tak byly spokojené, válely se v postýlkách a na nic si nestěžovaly....jen ty dreny, jen ty dreny...ty vadily asi každé, včetně mne...jinak by to bylo jako pobyt v lázních.

Takže tím bych to uzavřela. Když počítám sebe, Lucku a holky za kterými jsme byly v nemocnici, tak je to 8 holek, které byly v pohodě a bez nějakých komplikací...a to už o něčem vypovídá.


- 2 -

A teď něco co mně i Lucce udělalo radost. A to Tereza. No konečně!

V předposledním videu říkala, že se na operaci moc těší a já si vzpomněla na sebe, jak já se na to všechno těšila jako malá holka a co vše se odehrávalo v mé hlavě a v mém srdíčku. Věříme, že to Terka myslela upřímně, že to není žádná hra a ty emoce byly opravdové.

Tereza nás potěšila i ve svém posledním videu, kde mimo jiné uvedla, že s větrnými mlýny bojovat nebude a podřídí se systému změnou jména na neutrální. Jaké jsou přesné detaily, které jí k tomu rozhodnutí vedly, nevíme, i když to částečně vysvětluje, ale věřme, že se opravdu na operaci tak těší a nechce to zbytečně protahovat, jak sama říká. Zřejmě z Terezy ten testosteron už nadobro vyprchal, je z ní cítit i určitá pokora bez toho samolibého povýšení, což je moc fajn. Snad bude pokračovat i nadále v tomto duchu, tak nezbývá, než jí držet pěstičky, aby se své operace dočkala co nejdříve, doufáme že bude opravdu tak spokojená.....a zřejmě ano, jak to tak vypadá.
Někdy opravdu nemá cenu jít hlavou proti zdi a je jednodušší zvolit o malinko delší, komplikovanější, ale zato jistější cestu.
Neutrální jméno jí bude slušet jistě víc a stejně je pouze dočasné.
Takže, snad dojde bez problémů a komplikací co nejdříve svého cíle.
Teď už nám je jedno, jaké jméno si zvolí do operace (třeba Teri), už je pro nás Tereza, Jakub odešel z tohoto světa v klidu a míru.


- 3 -

No, snad to ani nemohlo dopadnout jinak...bohužel...zase se musím trochu otřít o téma, o kterém píši nerada.

Již na starém blogu, který jsem smazala, bylo toho dost napsáno o mezilidských vztazích, a také, jak jinak, o mnohdy napjatých vztazích, nevraživosti a zlé krvi mezi trans holkami...někdy se ta nepříjemná a dusná atmosféra dala přímo krájet.

Je to smutné, je to velká škoda že si tak znepříjemňujeme život, ale asi to tak nějak patří k životu. I zahrádkáři či spolek akvaristů se tomu nevyhne a závidí si, pomlouvají se, či si vjedou do vlasů. (Možná občas někdo někoho uškrtí a těla se zbaví tak, že bude krmit dva týdny své věčně hladové hejno piraňí, které chová v akváriu).
Prostě....jsou lidé pohodoví, slušní, charakterní, empatičtí...ale vždy se najdou nějací kreténi, zákeřní a bezpáteřní jedinci či zamindrákované trubky. A nesmím zapomenout ani na namyšlené kreatury, které se povyšují nad jiné a dávají ostentativně najevo, jak pohrdají, v jejich očích, "obyčejnými" lidmi.
Takže si Eliško a Dominiko hrajte na svém písečku a na blog, kterému se posmíváte, raději nelezte. Určitě máte lepší věci na práci, že? Nerada bych to vyhrotila.
A o těch dvou ubohých stvořeních, co napsaly na BM blog své komentáře, bych se snad ani neměla zmiňovat...je to hnus a žumpa. O tom, co si myslím o anonymních osobách neznámého původu a chemického složení, které prskají jed se svých skrýší, snad už víte. Bůhví co to je za závistivé příšerky s.r.o - možná TGCZ, Martina, Leontýna, Gábina....možná Honza, Jarek, Kája, Pepan........


Niki a Lucka
 


Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | 10. listopadu 2018 v 14:41

[Smazaný komentář] Ten smazaný příspěvek se opravdu nepovedl. Viditelně zoufalý pokus o provokaci a vyvolání hádky. [:tired:]

2 nikdo nikdo | 10. listopadu 2018 v 14:43

a kdo má jaký jméno, do toho vám nic není.

3 Niki Niki | 10. listopadu 2018 v 15:10

Za rozumné komentáře jsem ráda, ale hovadiny a nechutnosti...to fakt Martino a spol.ne. :-x

4 Niki Niki | 10. listopadu 2018 v 15:20

[1]: Je to tak Vladi...hodně zoufalé pokusy trotlů a podobných kreatur.

A vzkaz pro trotla.
A jen na okraj ty hlupáčku...píšeš:"všichni ví, jak frndy po operaci vypadají?"
Tak to ti opravdu závidím ten bezbřehý optimismus...ty už jsi jich jistě viděl stovky na vlastní oči, ale my obyčejné holky jsme rády, když takovou příležitost máme.

Asi ti za chvíli končí vycházky a měl by ses vrátit do ústavu. :-)

5 Lucka. Lucka. | 10. listopadu 2018 v 16:38

[2]: ty další tvoje stupid komentáře, to nemá cenu reagovat.

a k tomuto.
tobě zase nic není do toho, co si kdo píše na svém vlastním blogu.
no tak sem nelez.

když trollení je ták skvělé, že. ;-)  ;-)

6 Martina Martina | 10. listopadu 2018 v 22:35

všechny jsou nádherné, každopádně přeji jejich majitelkám mnoho štěstíčka a úspěchu v životě.

p.s: na jednu stranu chápu, některé komentáře jsou nechutné, na druhé straně nerozumím proč tak nádherné téma przníte nesmysli jako bod 3.
Je to jako do debaty se sportovci o jejich úspěchu na olympiádě tahat politiku.

7 Niki Niki | 11. listopadu 2018 v 8:27

[6]: Díky, holky budou rády...hlavní je, že jsou spokojené.
Také doufám že i ty už budeš konečně spokojená :-)

A jinak....v něčem ti dávám zapravdu

8 Martina Martina | 11. listopadu 2018 v 11:39

[6]::já už nikdy, ale o to více přeji ostatním dívkám a ženám šťastný život,
každopádně děkuji, nepochybně byl problém mých příspěvků spíše v nevhodné formě než obsahu.

9 Niki Niki | 11. listopadu 2018 v 21:32

[8]: Ano, dostala ses do určitého bodu, odkud není cesta zpět, ale to nemusí nutně znamenat, že již nikdy nebudeš spokojená a nenajdeš své štěstí.
Bohužel není vše tak, jak sis představovala a nejsi prozatím šťastná tak, jak sis přála...to se tak někdy stává, ale není všem dnům konec.

Držím ti pěstičky ať ten tvůj život je co nejdříve jak si představuješ. :-)

A co se příspěvků týče - máme na některé věci rozdílné názory a pohledy, což ale neznamená, že jen ty nebo já máme pravdu...je to dost složitá a komplikovaná problematika a v několika komentářích to určitě nevyřešíme k oboustranné spokojenosti. :-)

10 Martina Martina | 11. listopadu 2018 v 23:49

Bude to asi velmi nestandardní co napíši, na samoléčbu jsem hodně hrdá, mám zdroj který ač pravda drahý je hodně spolehlivý, považuji samoléčbu za vyjádření určité svobody a nezávislosti na systému a popření všeho co jsem v životě nenáviděla tedy především role ve které jsem byla osudem uvězněna a na kterou jsem reagovala tak že jsem vytvořila mentální konstrukt jménem "hodný chlapec", který jsem vytvořila abych neublížila adoptivním rodičům v době kdy jsem hledala sama sebe v době puberty což bylo v 90.letech hodně složité (masové povědom o transsexualitě bylo minimální -vesměs chápáno jako forma pasivní homosexuality, translesbička byla nemyslitelná),
konvence jako škola a rituály s ní spojené jsem bytostně nenáviděla, chtěla jsem utéct živit se prostitucí, nalézt si dívku kterou bych mohla milovat, k děvčatům z mé sociální skupiny jsem žádné city neměla. Ale nemohla jsem protože jsem byla fyzicky mužem, ač hodně mladého vzhledu, nakonec jsem takové děvče potkala, byla cikánka a prostitutka, pravděpodobně zemřela na předávkování někde na trase (e55), hledala jsem ji roky, bylo to devastující (nikdy jsem se z toho nevzpamatovala).

Nakonec jsem měla volbu sebevražda nebo na vše zapomenout, abych neublížila rodičům zvolila jsem druhou možnost (hodný chlapec), byl to život bez naděje na lásku (byla mrtvá), přátelství (nestála jsem o žádné) jen naprosté sebezapření jež přerostlo v sebenenávist (či naopak), lékaře jsem zamítla s tímto psychologickým profilem by mě stejně nikdo neakceptoval, až zcela nedávno jsem náhodou našla možnost jak se dostat k HRT, je to pro mne puberta jen o 30 let později, chtěla bych ji prožít a potom zemřít.

11 Šárka Šárka | 12. listopadu 2018 v 18:07

ZMĚNA POHLAVÍ JAK SE ZDE PRAKTIKUJE, JE POUZE FAKE FALEŠNÁ NEUSPOKOJUJÍCÍ ZMĚNA POHLAVÍ!!!

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/myslel-jsem-ze-budu-zenou-se-vsim-vsudy-rika-transsexual-nyn/r~0882bb26139311e682470025900fea04/v~diskuse/?utm_source=reply&utm_medium=email&utm_content=read_more&redirected=1542029180#comment-2669879494

TI OPRAVDOVÍ TRANSSEXUÁLOVÉ MTF A FTM TRPÍ I PO ZMĚNĚ POHLAVÍ, PROTOŽE SOUČASNÝ PROCES ZMĚNY POHLAVÍ JE PRO NĚ NEDOSTATEČNÝ A NEVYHOVUJÍCÍ!!! TITO TRANSSEXUÁLNÍ LIDÉ BUDOU NAVŽDY NESPOKOJENÍ A NAVŽDY POŠKOZENÍ!

12 Lucka. Lucka. | 12. listopadu 2018 v 18:23

[11]: :D  :D Ti opravdoví cože to O_O .

kdyby jsi toho jednoduchého člověka znala a prohodila s ním pár slov ;-), tak by jsi věděla, živil se travesti, a  tvrdí že transsexualitu nemá, že se v sobě moc nevyznal a sexuoložka mu řekla že je MTF, ted po SRS se diví že vousy mu stále rostou, a že jako žena se necítí a nikdy necítil, že je vlastně jen homosexuála sexuoložka mu špatně určila diagnosu.
tedy vyčůránek, kterému někdo poradil jak z toho dostat peníze, stačí se s ním pobavit. ;-)

takových odkazů více :D  :D

13 Niki Niki | 12. listopadu 2018 v 22:28

[11]:
1 - to je ten problém, že do přeměny se cpou různé existence, které tam nemají co dělat. :-(

2 - už ani nevím jestli to je k smíchu nebo k pláči, jak pořád upozorňuješ na nějaké poškozování a katastrofální výsledky. Co tak sleduju, tak jsi jediná a nás spokojených je drtivá většina :-)

14 Lucka. Lucka. | Úterý v 9:16

Milá Šárko.
zato že jsou tvoje odkazy často úplně mimo a nečteš je či neznáš podrobnosti, za to ti nemůžu.
že jsou tvoje názory a výkřiky někdy dost mimo a převzaté od jiných TS či z nějakých článků, protože nemáš ani svůj názor a rozum a nad tím co hlásáš často ani nepřemýšlíš, za to ti také nemohu.
a tvé argumenty jsou vlastně vždy postaveny pouze na urážkách, protože neumíš ani rozumě argumentovat protistraně, opravdu za tohle také nemohu, vážně ne.

PS. jméno už dávno nemám neutrální / netuším ale zda se ty reálně vůbec nějak jmenuješ/.vykleštěná fakt nejsem, mám SRS ne vasektomii. a paruku nenosím.
jen aby jsi věděla ;-)

posílám ti pusinku :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama